Wella Professionals Curl It Mild

trvalá pre farbené a citlivé vlasy

Wella Professionals Curl It Mild trvalá pre farbené a citlivé vlasy
Wella Professionals Curl It Mild trvalá pre farbené a citlivé vlasy
Wella Professionals Curl It Mild trvalá pre farbené a citlivé vlasy
250 ml
9,30

Kód: WLL3569 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Všetky produkty vlasovej starostlivosti sme pre vás zlacnili o 15 %. Akcia platí len do nedele.
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 18. 1. 2019
Wella Professionals Curl It Mild
250 ml | 9,30

Popis kozmetiky Wella Professionals Curl It Mild

Varianty radu Wave It/Curl It od Wella Professionals:

  • Wave It /Curl It Mild
  • Wave It /Curl It Intense

Podľa štruktúry vlasov vyberte najvhodnejší variant a dobu pôsobenia.

Dôležité upozornenie:
Permanentný styling Wave It/Curl It nie je vhodný pre vysoko porézne vlasy, pre odfarbené vlasy a premelírované z viac než 30%.

Príprava:
Analýza štruktúry vlasov a výber vhodného variantu:

Vlasy umyte šampónom Wella Profesionals
Aplikujte Wella Professionals Perm Pre-Treatment na celú hlavu.

Aplikácia Permanentného stylingu Wave/Curl It:
Po natočení vlasov na natáčky môžete začať s aplikáciou lotionu Wave/Curl It. Použite vhodné rukavice, zásteru. Odev klientky chráňte pláštenkou. Zmes nanášajte rovnomerne na všetky natáčky. Postupujte od šije k temenu hlavy. Nanášanie je najjednoduchšie, keď tryskou aplikačnej fľaše prejdete po každej natáčke tam a späť. Po aplikácii odsajte prebytočnú zmes papierovou utierkou.
Tip: Na poškodené a zosvetlované partie použite kratšiu dobu pôsobenia.

Doba pôsobenia:
Počas a na konci doby pôsobenia a po dosiahnutí požadovaného zvlnenia dôkladne oplachujte vlasy natočené na natáčkach po dobu 2-3 minút. Prebytočnú vodu z natočených vlasov odsajte pomocou ručníka.

Aplikácia ustaľovača:
Dva varianty aplikácie pre správnu neutralizáciu vlasov.

a) Pomocou aplikačnej fľaše 1:4
Po opláchnutí trvalej, odlejte 100 ml ustaľovača do aplikačnej fľaše a zmiešajte s 400 ml teplej vody. Potom naneste rovnomerne zmes na natočené vlasy.

b) Pomocou aplikačnej misky a hubky 1:1
Po opláchnutí trvalej odlejte 100 ml ustaľovača do aplikačnej misky a pridajte 100 ml teplej vody. Pomocou hubky naneste zmes na natočené vlasy.

V oboch prípadoch naneste do ošetrených vlasov najprv 2/3 vzniklej zmesi a nechajte 5 minút pôsobiť. Potom rozviňte natáčky a prameň po prameni naneste do vlasov zvyšok prípravku. Nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

Záverečná starostlivosť:
Do vlhkých vlasov naneste Perm Post Treatment od Wella Professionals. Nechajte pôsobiť 3-5 minút a potom opláchnite. Vlasy ošetrite produktmi z radu Wella Professionals Care Enrich.

UPOZORNENIE:
Určené len pre profesionálne použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami, používajte ochranné rukavice a uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, pokiaľ boli vaše vlasy farbené farbami obsahujúcimi kovy. Spotrebujte okamžite po zmiešaní. Pokiaľ ste predtým zaznamenali alergickú reakciu na permanentný styling, prípravky nepoužívajte.


 

Vlastnosti

Typ vlasov
citlivá pokožka hlavy, farbené vlasy

O značke Wella Professionals

Nemecká značka Wella Professionals, ktorá patrí do portfólia kozmetického gigantu Procter & Gamble, dodáva na trh prvotriedne prípravky starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Jej história sa začala písať v roku 1880, keď mladý stylista Franz Ströher založil spoločnosť zameranú na výrobu tylu (ľahká sieťovaná textília používaná na tvorbu parochní).
V súčasnosti sa produkty Wella predávajú vo viac ako 150 krajinách a môžu sa chváliť mnohými prestížnymi oceneniami – okrem iného opakovane triumfovali v súťaži Stylist Choice Awards. Samostatnú zmienku si zaslúži aj skutočnosť, že Wella na ich vývoji spolupracuje s poprednými svetovými kaderníkmi. Vďaka tomu – a svojmu nadšeniu pre výskum – má na konte slušný počet patentov.
Šampóny, kondicionéry, balzamy, vyživujúce masky a ďalšie výrobky Wella Professionals sa ľahko aplikujú a rýchlo pôsobia. Nie je bez zaujímavosti, že niektoré z nich obsahujú vzácne a luxusné ingrediencie – napríklad extrakt zo šampanského, diamantový prach alebo výťažky z hodvábu.
Kozmetika Wella Professionals je efektívna, bezpečná a v neposlednom rade finančne dostupná. Na jej takmer zázračné účinky nedajú dopustiť ani celebrity ako Demi Lovato či Katie Holmes. Vyskúšajte ju a pochopíte prečo. Značka Wella Professionals iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po nádherných a zdravých kučerách alebo radi experimentujú so svojimi účesmi.