Wella Professionals Curl It Intense

trvalá pre normálne vlasy

Wella Professionals Curl It Intense trvalá pre normálne vlasy
Wella Professionals Curl It Intense trvalá pre normálne vlasy
75 ml

Kód: WLL1057 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Wella Professionals Curl It Intense
75 ml

Popis produktu Wella Professionals Curl It Intense

Varianty radu Wave It/Curl It od Wella Professionals:

  • Wave It /Curl It Mild
  • Wave It /Curl It Intense

Podľa štruktúry vlasov vyberte najvhodnejší variant a dobu pôsobenia.

Dôležité upozornenie:
Permanentný styling Wave It/Curl It nie je vhodný pre vysoko porézne vlasy, pre odfarbené vlasy a premelírované z viac než 30%.

Príprava:
Analýza štruktúry vlasov a výber vhodného variantu:

Vlasy umyte šampónom Wella Profesionals
Aplikujte Wella Professionals Perm Pre-Treatment na celú hlavu.

Aplikácia Permanentného stylingu Wave/Curl It:
Po natočení vlasov na natáčky môžete začať s aplikáciou lotionu Wave/Curl It. Použite vhodné rukavice, zásteru. Odev klientky chráňte pláštenkou. Zmes nanášajte rovnomerne na všetky natáčky. Postupujte od šije k temenu hlavy. Nanášanie je najjednoduchšie, keď tryskou aplikačnej fľaše prejdete po každej natáčke tam a späť. Po aplikácii odsajte prebytočnú zmes papierovou utierkou.
Tip: Na poškodené a zosvetlované partie použite kratšiu dobu pôsobenia.

Doba pôsobenia:
Počas a na konci doby pôsobenia a po dosiahnutí požadovaného zvlnenia dôkladne oplachujte vlasy natočené na natáčkach po dobu 2-3 minút. Prebytočnú vodu z natočených vlasov odsajte pomocou ručníka.

Aplikácia ustaľovača:
Dva varianty aplikácie pre správnu neutralizáciu vlasov.

a) Pomocou aplikačnej fľaše 1:4
Po opláchnutí trvalej, odlejte 100 ml ustaľovača do aplikačnej fľaše a zmiešajte s 400 ml teplej vody. Potom naneste rovnomerne zmes na natočené vlasy.

b) Pomocou aplikačnej misky a hubky 1:1
Po opláchnutí trvalej odlejte 100 ml ustaľovača do aplikačnej misky a pridajte 100 ml teplej vody. Pomocou hubky naneste zmes na natočené vlasy.

V oboch prípadoch naneste do ošetrených vlasov najprv 2/3 vzniklej zmesi a nechajte 5 minút pôsobiť. Potom rozviňte natáčky a prameň po prameni naneste do vlasov zvyšok prípravku. Nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

Záverečná starostlivosť:
Do vlhkých vlasov naneste Perm Post Treatment od Wella Professionals. Nechajte pôsobiť 3-5 minút a potom opláchnite. Vlasy ošetrite produktmi z radu Wella Professionals Care Enrich.

UPOZORNENIE:
Určené len pre profesionálne použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami, používajte ochranné rukavice a uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, pokiaľ boli vaše vlasy farbené farbami obsahujúcimi kovy. Spotrebujte okamžite po zmiešaní. Pokiaľ ste predtým zaznamenali alergickú reakciu na permanentný styling, prípravky nepoužívajte.


 

Vlastnosti

Typ vlasov
normálne vlasy

O značke Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasovej kozmetiky, ktorá spája ľudí s láskou a vášňou pre dokonalé vlasy. Po takmer 140 rokoch svojej existencie ponúka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré nájdete vo viac než 150 krajinách sveta.

Značka sa právom môže pýšiť celým radom vlastných patentov a o kvalite prípravkov vypovedá aj množstvo získaných prestížnych ocenení alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými spolupracuje. V oblasti farbenia je Wella Professionals jednotkou na trhu. Farby na vlasy Wella sú vždy zárukou efektívnosti, luxusu a kvality. Vašej pozornosti by nemal uniknúť ani šampón a kondicionér Wella, olej na vlasy Wella alebo zábavné a trendy vymývajúce sa farby Wella Colour Fresh.

Patríte medzi tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a svojim vlasom chcú dopriať len tú najlepšiu starostlivosť? Potom sú vlasové produkty Wella určené presne pre vás. Zažite pocit krásnych vlasov.