Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns

farba na vlasy

Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns farba na vlasy
odtieň 7/7 60 ml

Kód: WLL1761 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

Stráženie dostupnosti tovaru

Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns
odtieň 7/7 60 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns

Farba na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Innosense Deep Browns dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk.

Vlastnosti:

  • spoľahlivo farbí vlasy
  • má dlhotrvajúci efekt
  • dodáva vlasom výživu aj hydratáciu
  • kryje šediny
  • farba zostáva dlho krásna a sýta

Použitie:
Aplikujte na suché, neumyté vlasy. Zmiešajte v miske s aktivačnou emulziou (nie je súčasťou balenia) a postupujte podľa uvedeného návodu. Len pre profesionálne použitie.

O značke Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasovej kozmetiky, ktorá spája ľudí s láskou a vášňou pre dokonalé vlasy. Po takmer 140 rokoch svojej existencie ponúka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré nájdete vo viac než 150 krajinách sveta.

Značka sa právom môže pýšiť celým radom vlastných patentov a o kvalite prípravkov vypovedá aj množstvo získaných prestížnych ocenení alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými spolupracuje. V oblasti farbenia je Wella Professionals jednotkou na trhu. Farby na vlasy Wella sú vždy zárukou efektívnosti, luxusu a kvality. Vašej pozornosti by nemal uniknúť ani šampón a kondicionér Wella, olej na vlasy Wella alebo zábavné a trendy vymývajúce sa farby Wella Colour Fresh.

Patríte medzi tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a svojim vlasom chcú dopriať len tú najlepšiu starostlivosť? Potom sú vlasové produkty Wella určené presne pre vás. Zažite pocit krásnych vlasov.