Wella Professionals Koleston Perfect Rich Naturals
odtieň 7/3 60 ml | 7,10

Popis kozmetiky Wella Professionals Koleston Perfect Rich Naturals

Popis:
Spoznajte dôvod, prečo sa nazýva KOLESTON „PERFECT“. Prvý farbiaci krém vznikol v roku 1950, dnes vám predstavujeme prvé skutočne osobité permanentné farbenie vlasov: Koleston Perfect vám prináša bezkonkurenčnú kvalitu, ktorá sa nikdy neprestane vyvíja.
Farba známa pre skutočne PERFEKTNÝ, intenzívny a žiarivý farebný výsledok vďaka surovinám najvyššej kvality. Unikátna paleta bohatej blond, prírodnej, hnedej, červenej a špeciálny mix odtieňov  plne rozpúta kadernícku kreativitu. Vytvoríte veľkú škálu odtieňov vďaka mixtónom vo farbe obsiahnutých. Je ideálna k dnes veľmi módnemu American Colors. Farba má synergický systém (všetky farebné komponenty sú zladené a vzájemne s Welloxon Perfect spolupracujú).
Wella Koleston PERFECT 100% kryje biele/sivé vlasy od korienkov po končeky rovnomerne. Obsahuje až 25% ošetrujúcich látok a lipidov pre dokonalú starostlivosť. Dosiahnite o 65% viac lesku v porovnaní s nezafarbenými vlasmi.
Pre zaručenie najleších farebných výsledkov vždy používajte spoločne s Welloxon Perfect.
6%, 9% a 12%.

Účinky:

  • žiarivé intenzívne farby
  • krytie až 100% šedín

Zloženie:

  • až 25% ošetrujúcich látok a lipidov pre dokonalú starostlivosť

Ako aplikovať:
Nasaďte si rukavice. Vlasy pred aplikáciou neumývajte.
Dôležité: nepoužívajte kovové nádoby.

Miešanie / Príprava

Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns
Stále miešajte v pomere 1:1, napr. : 60 ml Koleston Perfect + 60 ml Welloxon Perfect
Pre stmavnutie, tón v tóne, až po zosvetlenie o jeden tón: 6 % (20 jednotiek)
Zosvetlenie o dva tóny: 9 % (30 jednotiek)
Zosvetlenie  o tri tóny: 12 % (40 jednotiek)
Spécial Blonde
Stále miešajte v pomere 1:2, napr.: 60 ml Koleston Perfect + 120 ml Welloxon Perfect
Zosvetlenie o tri tóny: 9 % (30 jednotiek)
Zosvetlenie  o štyri až päť tónov:12 % (40 jednotiek)
Farbenie bielych vlasov
Pridajte odtieň  Pure Naturals pre zintenzívnenie prekrytia
30-50 % bielych vlasov: +1/3 odtieňu Pure Naturals
50-100 % bielych vlasov: +1/2 odtieňu Pure Naturals
Vibrant Reds na viac ako 50 % bielych vlasov: zmiešajte  ½ tuby Vibrant Reds + ¼ tuby Pure Naturals.

Farbenie celej hlavy, tón v tóne a tmavšie farbenie
Aplikujte ihneď od vlasových korienkov až ku končekom.
Doba pôsobenia: pre Pure Naturals, Rich Naturals, Vibrant Reds, Deep Browns: s ohrievaním 15-25 min, bez ohrievania 30-40 minut

Farbenie celej hlavy so zosvetlením
Prvá etapa: aplikujte farbu po dĺžke vlasov až ku končekov.  2 cm od vlasových korienkov nefarbite.
Doba pôsobenia:
pre Pure Naturals/ Rich Naturals/ Vibrant Reds/ Deep Browns: s ohrievaním 10 minut, bez ohrievania 20 minut
pre Spécial Blonde/ Vibrant Reds: s ohrievaním 15 minut, bez ohrievania 30 minut Druhá etapa: aplikujte ku korienkom vlasov.

Doba pôsobenia:
pre Pure Naturals/Rich Naturals/Vibrant Reds/Deep Browns/Vibrant Reds: s ohrievaním 15-25 min., bez ohrievania 30-40 min.
pre Spécial Blonde: s ohrievaním 25-35 min., bez ohrievania 50-60 min.
Odporúčanie:  Pre zvýšenie lesku vlasov od korienkov po končeky, použijte na korienky Welloxon Perfect.

Farbenie korienkov
Zmes aplikujte najskôr na korienky. Najprv naneste na oblasť, kde je najviac bielych vlasov. V prípade zosvetlenia, začínajte tam kde si žiadate docieliť najintenzívnejšie zosvetlenie.
Odporúčanie: V prípade zosvetlenie, venujte zvýšenú pozornosť nanášaniu farby.
Doba pôsobenia:    
pre Pure Naturals/Rich Naturals/Vibrant Reds/Deep Browns/Vibrant Reds: s ohrievaním 15-25 min., bez ohrievania: 30-40 min.
pre Spécial Blonde: s ohrievaním 25-35 min., bez ohrievania: 50-60 min.

Zjednoscovanie farby  od korienkov po končeky
Ak je to potrebné, po dobe pôsobenia, zvlhčite vlasy vodou (pri Spécial Blonde, použijte 100 ml) a dobre premiešajte farbu na vlasoch.
Doba pôsobenia: pre Pure Naturals/Rich Naturals/Vibrant Reds/Deep Browns/Vibrant Reds/Spécial Blonde: bez ohrievania 5-10 min.
Pre zjednotenie farby môžete tiež použiť Color Fresh alebo Perfecton.

Pastelové farbenie
Aplikujte  na nefarbené vlasy (farbite tónom o 1/2  svetlejším ako žiadaný odtieň, ktorý chcete dosiahnuť). Môžete taktiež použiť na vlasy  s prirodzenou farbou v odtieni 9/0 alebo svetlejšie. Pre dosiahnutie krajšieho pastelového odtieňa vám odporúčame odtieň Koleston Perfect 10/1, 10/03, 10/16, 10/3, 10/38, 10/8, 9/03, 9,16, 9/17, 9/38 a 9/7.
Zmiešajte v pomere 1:2 s Welloxon Perfect Pastel alebo Color Touch Emulsion 1,9 %: 1 časť Koleston Perfect + 2 časti Welloxon Perfect Pastel.
Aplikujte ihneď,  od korienkov po končeky na vlasy vopred odfarbené. Doba pôsobenia je od 15 min. (bez ohrevu),  s nepretržitou kontrolou. Pred dosiahnutie homogénneho výsledku pracujte s vlasmi každých 5  min.

Špeciálny Mix (Spécial Mix)– Ďalšie možnosti použitia
Pre zintenzívnenie odtieňa alebo korekciu tónu.
Spécial Mix znamená čisté farbenie. Čím viac je východzí tón vlasov svetlejší, tým menšie množstvo Spécial Mix je potrebné. (Výnimka platí pre tón 11 a 12)

Tabuľka použitia:
Stupeň odtieňa: 12; Special Mix na 30g: 3 cm = 1,5g  
Stupeň odtieňa: 11, Special Mix na 30g: 2 cm = 1,0g
Stupeň odtieňa: 10, Special Mix na 30g: 1 cm = 0,5g
Stupeň odtieňa: 9, Special Mix na 30g: 2 cm = 1,0g
Stupeň odtieňa: 8, Special Mix na 30g: 3 cm = 1,5g
Stupeň odtieňa: 7, Special Mix na 30g: 4 cm = 2,0g
Stupeň odtieňa: 6, Special Mix na 30g: 5 cm = 2,5g
Stupeň odtieňa: 5, Special Mix na 30g: 6 cm = 3,0g
Stupeň odtieňa: 4, Special Mix na 30g: 7 cm = 3,5g
Stupeň odtieňa: 3, Special Mix na 30g: 8 cm = 4,0g
Stupeň odtieňa: 2, Special Mix na 30g: 9 cm = 4,5g

Zmiešajte v pomere  1:1, tz. 1 časť farbiacej zmesi (Koleston Perfect + Spécial Mix) zmiešajte s jednou časťou Welloxon Perfect (napr.: 30 g Koleston Perfect + 2,5g Spécial Mix + 32,5g Welloxon Perfect). Pre zintenzívnenie môže byť použitý čistý Spécial Mix s Welloxon Perfect. Pre dosiahnutie  žiarivej farby aplikujte na vopred odfarbené vlasy.

Miešanie:
- 1:1 pre všetky odtiene Spécial Mix s výnimkou 0/43 (napr.: 30 ml Spécial Mix + 30 ml Welloxon Perfect).
- 1:2 pre Spécial Mix 0/43 (napr.: 30 ml Spécial Mix + 60 ml Welloxon Perfect).

Starostlivosť po zafarbení
Po dobe pôsobenia dôkladne umyte vlasy. Aplikujte šampón na farbené vlasy Wella Professionals Brilliance alebo SP Color Save. Pre neutralizáciu a fixáciu farby aplikujte starostlivosť po farbení Wella Professionals alebo SP Color Save Emulsion.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.
 

O značke Wella Professionals

Nemecká značka Wella Professionals, ktorá patrí do portfólia kozmetického gigantu Procter & Gamble, dodáva na trh prvotriedne prípravky starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Jej história sa začala písať v roku 1880, keď mladý stylista Franz Ströher založil spoločnosť zameranú na výrobu tylu (ľahká sieťovaná textília používaná na tvorbu parochní).
V súčasnosti sa produkty Wella predávajú vo viac ako 150 krajinách a môžu sa chváliť mnohými prestížnymi oceneniami – okrem iného opakovane triumfovali v súťaži Stylist Choice Awards. Samostatnú zmienku si zaslúži aj skutočnosť, že Wella na ich vývoji spolupracuje s poprednými svetovými kaderníkmi. Vďaka tomu – a svojmu nadšeniu pre výskum – má na konte slušný počet patentov.
Šampóny, kondicionéry, balzamy, vyživujúce masky a ďalšie výrobky Wella Professionals sa ľahko aplikujú a rýchlo pôsobia. Nie je bez zaujímavosti, že niektoré z nich obsahujú vzácne a luxusné ingrediencie – napríklad extrakt zo šampanského, diamantový prach alebo výťažky z hodvábu.
Kozmetika Wella Professionals je efektívna, bezpečná a v neposlednom rade finančne dostupná. Na jej takmer zázračné účinky nedajú dopustiť ani celebrity ako Demi Lovato či Katie Holmes. Vyskúšajte ju a pochopíte prečo. Značka Wella Professionals iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po nádherných a zdravých kučerách alebo radi experimentujú so svojimi účesmi.