Wella Professionals Oil Reflections, vyživujúca maska pre hladké a žiarivé vlasy | notino.sk

Wella Professionals Oil Reflections

vyživujúca maska pre hladké a žiarivé vlasy

Wella Professionals Oil Reflections vyživujúca maska pre hladké a žiarivé vlasy
Wella Professionals Oil Reflections vyživujúca maska pre hladké a žiarivé vlasy
Wella Professionals Oil Reflections vyživujúca maska pre hladké a žiarivé vlasy
7,90

Kód: WLL2958 | Viac než 20 ks na sklade

150 ml

ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už dnes

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy, všetky typy vlasov
Účinok
lesk a hebkosť, výživa a regenerácia

O značke Wella Professionals

Nemecká značka Wella Professionals, ktorá patrí do portfólia kozmetického gigantu Procter & Gamble, dodáva na trh prvotriedne prípravky starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Jej história sa začala písať v roku 1880, keď mladý stylista Franz Ströher založil spoločnosť zameranú na výrobu tylu (ľahká sieťovaná textília používaná na tvorbu parochní).
V súčasnosti sa produkty Wella predávajú vo viac ako 150 krajinách a môžu sa chváliť mnohými prestížnymi oceneniami – okrem iného opakovane triumfovali v súťaži Stylist Choice Awards. Samostatnú zmienku si zaslúži aj skutočnosť, že Wella na ich vývoji spolupracuje s poprednými svetovými kaderníkmi. Vďaka tomu – a svojmu nadšeniu pre výskum – má na konte slušný počet patentov.
Šampóny, kondicionéry, balzamy, vyživujúce masky a ďalšie výrobky Wella Professionals sa ľahko aplikujú a rýchlo pôsobia. Nie je bez zaujímavosti, že niektoré z nich obsahujú vzácne a luxusné ingrediencie – napríklad extrakt zo šampanského, diamantový prach alebo výťažky z hodvábu.
Kozmetika Wella Professionals je efektívna, bezpečná a v neposlednom rade finančne dostupná. Na jej takmer zázračné účinky nedajú dopustiť ani celebrity ako Demi Lovato či Katie Holmes. Vyskúšajte ju a pochopíte prečo. Značka Wella Professionals iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po nádherných a zdravých kučerách alebo radi experimentujú so svojimi účesmi.  

Menu