Wella Professionals SP Men Precise Shinevosk na vlasy pre mužov

Wella Professionals SP Men Precise Shine vosk na vlasy pre mužov
Wella Professionals SP Men Precise Shine vosk na vlasy pre mužov
75 ml
10,90

Kód: WLL0202 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Wella Professionals SP Men Precise Shine
Vlastnosti

Vosk na vlasy Wella Professionals SP Men perfektne drží účes a ľahko sa aplikuje. Navyše prekvapí svojou dlhotrvajúcou výdržou.

Vlastnosti:

  • spoľahlivo a silne modeluje vlasy
  • zafixuje účes v požadovanom tvare

Použitie:
Naneste do suchých vlasov a upravte podľa potreby.

Vlastnosti

Účinok
objem vlasov

O značke Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasovej kozmetiky, ktorá spája ľudí s láskou a vášňou pre dokonalé vlasy. Po takmer 140 rokoch svojej existencie ponúka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré nájdete vo viac než 150 krajinách sveta.

Značka sa právom môže pýšiť celým radom vlastných patentov a o kvalite prípravkov vypovedá aj množstvo získaných prestížnych ocenení alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými spolupracuje. V oblasti farbenia je Wella Professionals jednotkou na trhu. Farby na vlasy Wella sú vždy zárukou efektívnosti, luxusu a kvality. Vašej pozornosti by nemal uniknúť ani šampón a kondicionér Wella, olej na vlasy Wella alebo zábavné a trendy vymývajúce sa farby Wella Colour Fresh.

Patríte medzi tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a svojim vlasom chcú dopriať len tú najlepšiu starostlivosť? Potom sú vlasové produkty Wella určené presne pre vás. Zažite pocit krásnych vlasov.

Recenzie Wella Professionals SP Men Precise Shine