Wella Professionals Welloxon Perfect

aktivačná emulzia 6 % 20 vol.

Wella Professionals Welloxon Perfect aktivačná emulzia 6 % 20 vol.
Wella Professionals Welloxon Perfect aktivačná emulzia 6 % 20 vol.
Kód: WLL0254 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

Wella Professionals Welloxon Perfect
6 % 20 vol. 60 ml

Popis produktu Wella Professionals Welloxon Perfect

Aktivačná emulzia Wella Professionals Welloxon Perfect je nenahraditeľným prípravkom k permanentným a semi-permanentným farbám na vlasy.

Vlastnosti:

  • pôsobí ako oxidačné činidlo pri farbení vlasov
  • predlžuje intenzitu farby
  • pomáha rovnomernému krytiu farby

Použitie:
Zmiešajte v správnom pomere s farbou na vlasy.

O značke Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasovej kozmetiky, ktorá spája ľudí s láskou a vášňou pre dokonalé vlasy. Po takmer 140 rokoch svojej existencie ponúka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré nájdete vo viac než 150 krajinách sveta.

Značka sa právom môže pýšiť celým radom vlastných patentov a o kvalite prípravkov vypovedá aj množstvo získaných prestížnych ocenení alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými spolupracuje. V oblasti farbenia je Wella Professionals jednotkou na trhu. Farby na vlasy Wella sú vždy zárukou efektívnosti, luxusu a kvality. Vašej pozornosti by nemal uniknúť ani šampón a kondicionér Wella, olej na vlasy Wella alebo zábavné a trendy vymývajúce sa farby Wella Colour Fresh.

Patríte medzi tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a svojim vlasom chcú dopriať len tú najlepšiu starostlivosť? Potom sú vlasové produkty Wella určené presne pre vás. Zažite pocit krásnych vlasov.