Woodwick Trilogy Botanical Gardens

vonná sviečka 609,5 g s dreveným knotom

Woodwick Trilogy Botanical Gardens vonná sviečka 609,5 g s dreveným knotom
Woodwick Trilogy Botanical Gardens vonná sviečka 609,5 g s dreveným knotom
Woodwick Trilogy Botanical Gardens vonná sviečka 609,5 g s dreveným knotom
Novinka
609,5 g
34,90

Kód: WDW00224 | Viac než 20 ks na sklade

Lilac + Rose + Honeysuckle

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Woodwick Trilogy Botanical Gardens
609,5 g | 34,90

Popis parfému Woodwick Trilogy Botanical Gardens

Vonná sviečka Woodwick Trilogy Botanical Gardens prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo.

Vlastnosti:

  • kvetinová vôňa
  • jarná vôňa

Použitie:
Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Zloženie

Charakter bytovej vône
kvetinová

O značke Woodwick

Luxusné vonné sviečky Woodwick dokážu zahriať, zútulniť domov aj potešiť na duši. Nezameniteľné praskanie ich unikátneho dreveného knôtu vytvára efekt horiaceho krbu a v okamihu vás tak prenesie do zasneženej horskej chaty a vykúzli tú správnu atmosféru. Doprajte všetkým svojim zmyslom skutočne intenzívny zážitok.

Každá Woodwick sviečka s dreveným knôtom ukrýva niekoľko vzájomne dokonale zladených vonných esencií. Jednotlivé zložky sa spoločne snúbia do plnej, harmonickej arómy, ktoré nádherne prevoňajú celú miestnosť. Kvalitný parafín je navyše obohatený o sójový vosk, ktorý predlžuje čas horenia sviečky a je biologicky rozložiteľný.

Autentické vonné kompozície, charakteristický praskot a sofistikovaný dizajn sviečok tešia milovníkov interiérových doplnkov už od roku 2006. Vizuálny zážitok ešte umocňuje drevené viečko slúžiace aj ako podstavec a organické tvary nádob z ručne fúkaného skla. Woodwick sviečky povznesú interiér každého domova a zaistia vám veľa výnimočných momentov.

Hodnotenie Woodwick Trilogy Botanical Gardens

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!