Yankee Candle Glowing Ghost

keramický svietnik na votívnu sviečku

Yankee Candle Glowing Ghost keramický svietnik na votívnu sviečku
Yankee Candle Glowing Ghost keramický svietnik na votívnu sviečku
Yankee Candle Glowing Ghost keramický svietnik na votívnu sviečku
keramický svietnik na votívnu sviečku
14,49

Kód: YAC1511 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra utorok 20. 11. 2018
Yankee Candle Glowing Ghost
keramický svietnik na votívnu sviečku | 14,49

Popis parfému Yankee Candle Glowing Ghost

Keramický svietnik na votívnu sviečku Yankee Candle Glowing Ghost krásne prežiari váš interiér. Vďaka možnosti vloženia vami vybranej votívnej sviečky si potom sami zvolíte vôňu, ktorá zaplní váš domov.

Použitie:
Svietnik s horiacou sviečkou nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov.

O značke Yankee Candle

V roku 1969 sa istý chudobný americký stredoškolák menom Mike Kittredge rozhodol, že svojej mamičke na Vianoce daruje vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Hoci použil len celkom obyčajné veci, ktoré narýchlo pozbieral doma (prázdnu škatuľu od mlieka, voskovky...), jeho výtvor bol skutočne úchvatný. Osud chcel, že ešte pred Štedrým dňom túto sviečku uzrela jedna žena zo susedstva a bola ňou natoľko ohromená, že za ňu talentovanému mladíkovi ponúkla 1 dolár a 36 centov. Vtedy sa začala písať história značky Yankee Candle.
Zámerom značky Yankee Candle je dodávať na trh produkty, ktoré odrážajú jej vášeň pre krásne vône a dokážu v ľuďoch vyvolať silné emócie. Je nutné dodať, že táto filozofia sa jej vypláca. Vo svojom odbore patrí k absolútnej špičke (len v USA má vyše 18 000 obchodov). Bohatá ponuka Yankee Candle zahŕňa niekoľko tematických radov od vône ovocia a korenia až po vône zážitkov a životných udalostí. Nechýbajú ani rôzne špeciálne edície, ako napr. zberateľská, halloweenska, platinová a mnoho iných.
Sviečky Yankee Candle obsahujú najvyššie možné množstvo aromatických olejov pripravovaných špeciálne pre potreby tejto spoločnosti. S ich pomocou vo svojom interiéri ľahko navodíte úžasnú a nezameniteľnú atmosféru. Aká presne bude, či slávnostná, erotická, alebo napríklad relaxačná, už záleží len a len na vás. Značka Yankee Candle iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásne voňavú domácnosť, potrpia si na vysokú kvalitu a autentickosť alebo zháňajú pekný a súčasne praktický bytový doplnok.