Yankee Candle Magical Christmas Morningdarčeková sada IV.

Yankee Candle Magical Christmas Morning darčeková sada IV.
Yankee Candle Magical Christmas Morning darčeková sada IV.

Kód: YAC06717 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Singing Carols votívna sviečka 1 ks + Holiday Hearth votívna sviečka 1 ks + Surprise Snowfall votívna sviečka 1 ks

Darček pre vás
Využite dopravu zadarmo na všetky objednávky.

Popis parfému Yankee Candle Magical Christmas Morning
Zloženie

Prevoňajte svoj domov alebo potešte krásnou vôňou do bytu niekoho zo svojich blízkych. Darčeková sada Yankee Candle Magical Christmas Morning _ je zárukou úspechu v oboch prípadoch. Vhodne zvolená interiérová vôňa ľahko navodí pocit pokoja a pohody a pomôže vytvoriť príjemné a útulné prostredie.

Vlastnosti:

  • vianočná aróma
  • ideálna ako darček

Obsah sady:

  • Singing Carols votívna sviečka 1 ks
  • Holiday Hearth votívna sviečka 1 ks
  • Surprise Snowfall votívna sviečka 1 ks

Zloženie

Typ sady
darčeková sada
Druh bytovej vône
korenistá

O značke Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku.

Recenzie Yankee Candle Magical Christmas Morning