Yankee Candle Simply Pastelelektrická aromalampa

Yankee Candle Simply Pastel elektrická aromalampa
Yankee Candle Simply Pastel elektrická aromalampa

Kód: YAC1689 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Yankee Candle Simply Pastel

Elektrická aromalampa Yankee Candle Simply Pastel vám poskytne maximálny vonný zážitok a dlhodobo prevonia váš domov. Vďaka náplniam, ktoré môžete ľubovoľne obmieňať, vždy navodíte v interiéri atmosféru presne podľa svojich predstáv.

Použitie:
Používajte podľa priloženého návodu.

O značke Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku.

Recenzie Yankee Candle Simply Pastel

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!