Yankee Candle Turning Stone

keramická aromalampa

Yankee Candle Turning Stone keramická aromalampa
Yankee Candle Turning Stone keramická aromalampa
Yankee Candle Turning Stone keramická aromalampa
keramická aromalampa

Kód: YAC0527 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Yankee Candle Turning Stone
keramická aromalampa

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému Yankee Candle Turning Stone

Použitie
- umiestnite aromatickú lampu na rovnú a tepelne odolnú plochu, ktorá je dostatočne vzdialená od iných zdrojov,
- do misky nakvapkajte vonný olej alebo vložte vosk
- do spodnej časti aromatickej lampy vložte čajovú sviečku a zapáľte ju,
- teplom nechajte roztaviť vosk alebo uvoľniť vonný olej. Používaním sa vosk alebo vonný olej zahrieva.
 - horúci vosk alebo vonný olej môže spôsobiť popáleniny. Pred ďalšou manipuláciou nechajte horúci vosk alebo vonný olej celkom vychladnúť.
- ak sa vosk alebo vonný olej minie, sfúknite čajovú sviečku a pred doplnením obsahu misky nechajte aromatickú lampu vychladnúť,
- po vyhorení nechajte čajovú sviečku vychladnúť a následne ju odstráňte,
- ak zostane v miske po použití zvyšok vosku, ktorý budete chcieť odstrániť, nechajte vosk vychladnúť a miernym tlakom na jednom konci ho vytlačte von. Na vyčistenie aromatickej lampy od vosku nepoužívajte kovové predmety. Aromatická lampa by sa mohla poškodiť alebo prasknúť.


Dôležité upozornenie
Produkt ukladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Uistite sa, že aromatická lampa je v dostatočnej vzdialenosti od všetkých horľavých materiálov alebo zdrojov tepla (TV, radiátory). Horiacou aromatickou lampou nepohybujte. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. U osôb, ktoré trpia precitlivenosťou na vône, je nutné výrobok používať s opatrnosťou.

O značke Yankee Candle

V roku 1969 sa istý chudobný americký stredoškolák menom Mike Kittredge rozhodol, že svojej mamičke na Vianoce daruje vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Hoci použil len celkom obyčajné veci, ktoré narýchlo pozbieral doma (prázdnu škatuľu od mlieka, voskovky...), jeho výtvor bol skutočne úchvatný. Osud chcel, že ešte pred Štedrým dňom túto sviečku uzrela jedna žena zo susedstva a bola ňou natoľko ohromená, že za ňu talentovanému mladíkovi ponúkla 1 dolár a 36 centov. Vtedy sa začala písať história značky Yankee Candle.
Zámerom značky Yankee Candle je dodávať na trh produkty, ktoré odrážajú jej vášeň pre krásne vône a dokážu v ľuďoch vyvolať silné emócie. Je nutné dodať, že táto filozofia sa jej vypláca. Vo svojom odbore patrí k absolútnej špičke (len v USA má vyše 18 000 obchodov). Bohatá ponuka Yankee Candle zahŕňa niekoľko tematických radov od vône ovocia a korenia až po vône zážitkov a životných udalostí. Nechýbajú ani rôzne špeciálne edície, ako napr. zberateľská, halloweenska, platinová a mnoho iných.
Sviečky Yankee Candle obsahujú najvyššie možné množstvo aromatických olejov pripravovaných špeciálne pre potreby tejto spoločnosti. S ich pomocou vo svojom interiéri ľahko navodíte úžasnú a nezameniteľnú atmosféru. Aká presne bude, či slávnostná, erotická, alebo napríklad relaxačná, už záleží len a len na vás. Značka Yankee Candle iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásne voňavú domácnosť, potrpia si na vysokú kvalitu a autentickosť alebo zháňajú pekný a súčasne praktický bytový doplnok.