Yankee Candle Turning Stonekeramická aromalampa

Yankee Candle Turning Stone keramická aromalampa
Yankee Candle Turning Stone keramická aromalampa
keramická aromalampa

Kód: YAC0527 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Yankee Candle Turning Stone

Použitie
- umiestnite aromatickú lampu na rovnú a tepelne odolnú plochu, ktorá je dostatočne vzdialená od iných zdrojov,
- do misky nakvapkajte vonný olej alebo vložte vosk
- do spodnej časti aromatickej lampy vložte čajovú sviečku a zapáľte ju,
- teplom nechajte roztaviť vosk alebo uvoľniť vonný olej. Používaním sa vosk alebo vonný olej zahrieva.
 - horúci vosk alebo vonný olej môže spôsobiť popáleniny. Pred ďalšou manipuláciou nechajte horúci vosk alebo vonný olej celkom vychladnúť.
- ak sa vosk alebo vonný olej minie, sfúknite čajovú sviečku a pred doplnením obsahu misky nechajte aromatickú lampu vychladnúť,
- po vyhorení nechajte čajovú sviečku vychladnúť a následne ju odstráňte,
- ak zostane v miske po použití zvyšok vosku, ktorý budete chcieť odstrániť, nechajte vosk vychladnúť a miernym tlakom na jednom konci ho vytlačte von. Na vyčistenie aromatickej lampy od vosku nepoužívajte kovové predmety. Aromatická lampa by sa mohla poškodiť alebo prasknúť.


Dôležité upozornenie
Produkt ukladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Uistite sa, že aromatická lampa je v dostatočnej vzdialenosti od všetkých horľavých materiálov alebo zdrojov tepla (TV, radiátory). Horiacou aromatickou lampou nepohybujte. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. U osôb, ktoré trpia precitlivenosťou na vône, je nutné výrobok používať s opatrnosťou.

O značke Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku.

Recenzie Yankee Candle Turning Stone

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!