Yves Saint Laurent La Laque Couture

vrchný lak na nechty pre dokonalú ochranu a intenzívny lesk

Yves Saint Laurent La Laque Couture vrchný lak na nechty pre dokonalú ochranu a intenzívny lesk
Yves Saint Laurent La Laque Couture vrchný lak na nechty pre dokonalú ochranu a intenzívny lesk
30 10 ml

Kód: YSL3307 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Yves Saint Laurent La Laque Couture
30 10 ml

Popis produktu Yves Saint Laurent La Laque Couture

Lak na nechty Yves Saint Laurent La Laque Couture La Laque Couture vám v priebehu pár chvíľ zaistí krásne a upravené nechty.

Vlastnosti:

  • zaisťuje vysoký lesk
  • pohodlne sa nanáša
  • zamedzuje odlupovaniu farebného laku

Použitie:
Lak aplikujte ako posledný krok pri manikúre.

O značke Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolom jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete kozmetiky a parfémov.

Yves Saint Laurent bol jedným z najvplyvnejších a najuznávanejších módnych návrhárov 20. storočia. Počas svojej viac ako 40-ročnej kariéry utváral a menil módne trendy a veril, že krása je absolútnym vyjadrením charakteru.

Yves Saint Laurent prevzal vo svojich 25 rokoch vedenie módneho domu Dior a stal sa tak historicky najmladším umeleckým riaditeľom vo svete haute couture. Svoju vlastnú značku predstavil svetu v roku 1961.

Exkluzívna kozmetika, make-up aj originálne parfémy Yves Saint Laurent tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto známej značky. Nechajte sa oslniť jedinečnou kompozíciou vône Black Opium alebo doprajte svojej tvári dotyk prípravkov z kolekcie Touche Éclat.

Vyskúšajte aj vy luxus tých najlepších produktov, z ktorých mnohé sa právom stali ikonami. Yves Saint Laurent – keď sa krása stane gestom.