Yves Saint Laurent L'Homme Ultimeparfumovaná voda pre mužov

4×
Yves Saint Laurent L'Homme Ultime parfumovaná voda pre mužov
Yves Saint Laurent L'Homme Ultime parfumovaná voda pre mužov
100 ml

Kód: YSL3430 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Yves Saint Laurent L'Homme Ultime
Zloženie

Okúzlite svoje okolie odvážnou vôňou zo vzácnych ingrediencií. Parfumovaná voda pre mužov Yves Saint Laurent L'Homme Ultime spája čerstvosť damaskej ruže so surovo zmyselnou šalviou. Táto výnimočná kombinácia skvele doplní štýl moderného džentlmena, pre ktorého je každá prekážka výzvou na zdolanie.

  • intenzívna aromatická drevitá vôňa na všedný deň aj zvláštne príležitosti
  • podčiarkne prirodzenú charizmu a eleganciu svojho nositeľa
  • symbolizuje muža, ktorý je silný, divoký a zároveň nežný

Zloženie vône
Najprv ucítite zmyselnú kombináciu kardamómu s pikantným zázvorom, ktorá sa postupne prelieva do kvetinového srdca. Tu dominuje mužská interpretácia ruže, čo vôni dodáva sviežosť a čistotu. Neodolateľnú kvetinovú arómu dopĺňajú opojné tóny šalvie a geránia. Celá kompozícia stojí na intenzívnom drevitom základe hrejivého cédra a vetiveru, čo vôni dodáva hĺbku a dlhú výdrž.

Príbeh vône
Vôňa Yves Saint Laurent L'Homme Ultime bola svetu predstavená v roku 2016 ako nasledovníčka pôvodnej vône L'Homme z roku 2006. Oceľovo sfarbený flakón s ikonickým šesťstranným uzáverom vyžaruje mužnosť a čistotu, ktoré sú typické aj pre vôňu samotnú.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kardamóm, zázvor
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pakost, ruža, šalvia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, céder
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolom jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete kozmetiky a parfémov.

Yves Saint Laurent bol jedným z najvplyvnejších a najuznávanejších módnych návrhárov 20. storočia. Počas svojej viac ako 40-ročnej kariéry utváral a menil módne trendy a veril, že krása je absolútnym vyjadrením charakteru.

Yves Saint Laurent prevzal vo svojich 25 rokoch vedenie módneho domu Dior a stal sa tak historicky najmladším umeleckým riaditeľom vo svete haute couture. Svoju vlastnú značku predstavil svetu v roku 1961.

Exkluzívna kozmetika, make-up aj originálne parfémy Yves Saint Laurent tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto známej značky. Nechajte sa oslniť jedinečnou kompozíciou vône Black Opium alebo doprajte svojej tvári dotyk prípravkov z kolekcie Touche Éclat.

Vyskúšajte aj vy luxus tých najlepších produktov, z ktorých mnohé sa právom stali ikonami. Yves Saint Laurent – keď sa krása stane gestom.

Recenzie Yves Saint Laurent L'Homme Ultime4