Popis produktu Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte
Vlastnosti

Posuňte hranice svojich možností pri líčení pier. V jednej vrstve zahalí matný rúž Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte vaše pery jemným farebným závojom. Keď príde pravý čas, pridajte ďalšiu vrstvu. O intenzite svojich pier rozhodujte iba vy sama.

Vlastnosti:

  • rúž s možnosťou krytia od ľahkého po stredné
  • zanecháva na perách matný finiš
  • mimoriadne ľahké zloženie pre celodenný komfortný pocit
  • špeciálna technológia rozostrí povrch pier a opticky ich vyhladí
  • precízna aplikácia vďaka unikátnemu štvorcovému tvaru
  • zanecháva pery mäkké a hladké
  • elegantný čierno-strieborný dizajn

Ako aplikovať:
Vysuňte hrot rúžu nanajvýš o 4 mm. S aplikáciou začnite pri srdiečku hornej pery a pokračujte ku kútikom. Pomocou hrany rúžu môžete vytvoriť kontúru spodnej pery, ktorú potom celú vyplňte farbou. Pridajte ďalšiu vrstvu podľa toho, akú intenzitu chcete docieliť.

Vlastnosti

Odtieň
červený
Konzistencia
tuhá
Efekt
matný, dlhotrvajúci

O značke Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolom jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete kozmetiky a parfémov.

Yves Saint Laurent bol jedným z najvplyvnejších a najuznávanejších módnych návrhárov 20. storočia. Počas svojej viac ako 40-ročnej kariéry utváral a menil módne trendy a veril, že krása je absolútnym vyjadrením charakteru.

Yves Saint Laurent prevzal vo svojich 25 rokoch vedenie módneho domu Dior a stal sa tak historicky najmladším umeleckým riaditeľom vo svete haute couture. Svoju vlastnú značku predstavil svetu v roku 1961.

Exkluzívna kozmetika, make-up aj originálne parfémy Yves Saint Laurent tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto známej značky. Nechajte sa oslniť jedinečnou kompozíciou vône Black Opium alebo doprajte svojej tvári dotyk prípravkov z kolekcie Touche Éclat.

Vyskúšajte aj vy luxus tých najlepších produktov, z ktorých mnohé sa právom stali ikonami. Yves Saint Laurent – keď sa krása stane gestom.

Recenzie Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte