Yves Saint Laurent Y Le Parfum parfumovaná voda pre mužov

1×
Yves Saint Laurent Y Le Parfum parfumovaná voda pre mužov
Yves Saint Laurent Y Le Parfum parfumovaná voda pre mužov
Doprava zadarmo
Nové
100 ml
121,90

121,90 / 100 ml, vr. DPH
Kód: YSL10411 | Na sklade
1
Darček pre vás
Pánsky sprchový gél Y vo veľkosti 50 ml vám pribalíme k vašej objednávke vôní Yves Saint Laurent z kolekcie Y.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
pondelok 19. 4. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 18. 4. 2021

Popis Yves Saint Laurent Y Le Parfum
Zloženie

Zabudnite na všetky súdy svojho okolia. Parfumovaná voda pre mužov Yves Saint Laurent Y Le Parfum sa stane symbolom experimentov, nečakaných rozhodnutí a zmien, ktoré chcete urobiť. Budú sa vás pýtať: „Prečo?“ Ale len vy viete, že správne otázka znie: „Prečo nie?“

  • fougère vôňa s orientálnymi a drevitými tónmi
  • hlboká intenzívna podoba pôvodnej toaletnej vody Yves Saint Laurent Y
  • predstavená v roku 2021

Zloženie vône
Na úvod vám zmysly osvieži kombinácia tónov zeleného jablka s čistou vôňou aldehydov vytvárajúca zmyselný kontrast s kadidlom, ktoré sa však ešte viac prejaví pri doznievaní. Keď osviežujúci štart poodstúpi, naplno sa prejavia tóny geránia a levandule, ktoré majú veľmi čisté vyznenie. Naproti tomu kontrastnú temnú stránku vytvára cédrové drevo a zmienené kadidlo. Spoločne dodávajú celej kompozícii výraznú hĺbku a zmyselnosť.

Príbeh vône
Parfémovú líniu Y od Yvesa Saint Laurenta doplnila vôňa Yves Saint Laurent Y Le Parfum a stala sa zo všetkých doterajších tou najhlbšou a najintenzívnejšou. Parfumér Dominique Ropion vytvoril vôňu, ktorá odráža slobodomyseľnosť, nezávislosť a odvahu robiť rozhodnutia bez ohľadu na názor druhých.

Intenzita vône sa podpísala aj do temného flakónu s typickým ypsilonom. Línia a celkový dizajn sú veľmi elegantné a mužné zároveň – rovnako ako celá vôňa. Jej charakter navyše dokonale zosobnil Lenny Kravitz ako umelec, s ktorým dokonale rezonuje otázka: „Prečo nie? – Y not?“

Dôležité upozornenie

Horľavé.

Celý text

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
cédrové drevo, levanduľa
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pomarančový kvet
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pakost, kadidlo
Druh vône
orientálna, drevitá, fougerová

O značke Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolom jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete kozmetiky a parfémov.

Yves Saint Laurent bol jedným z najvplyvnejších a najuznávanejších módnych návrhárov 20. storočia. Počas svojej viac ako 40-ročnej kariéry utváral a menil módne trendy a veril, že krása je absolútnym vyjadrením charakteru.

Yves Saint Laurent prevzal vo svojich 25 rokoch vedenie módneho domu Dior a stal sa tak historicky najmladším umeleckým riaditeľom vo svete haute couture. Svoju vlastnú značku predstavil svetu v roku 1961.

Exkluzívna kozmetika, make-up aj originálne parfémy Yves Saint Laurent tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto známej značky. Nechajte sa oslniť jedinečnou kompozíciou vône Black Opium alebo doprajte svojej tvári dotyk prípravkov z kolekcie Touche Éclat.

Vyskúšajte aj vy luxus tých najlepších produktov, z ktorých mnohé sa právom stali ikonami. Yves Saint Laurent – keď sa krása stane gestom.

Recenzie Yves Saint Laurent Y Le Parfum1