Prejsť na hlavný obsah
Zadig & Voltaire This is Love! Pour Lui toaletná voda pre mužov
Zadig & Voltaire This is Love! Pour Lui toaletná voda pre mužov
Zadig & Voltaire This is Love! Pour Lui toaletná voda pre mužov
Hlava
bergamot
Srdce
pomarančový kvet
Základ
santalové drevo
Druh vônearomatická, drevitá

Spoznajte novú podobu lásky. Toaletná voda pre mužov Zadig & Voltaire This is Love! Pour Lui ju v sebe odráža a predstavuje ako výzvu, ktorú prijali milenci, ktorých srdcia sa stretli v Paríži. Vôňa previazaná horúcimi bozkami a ľadovým dychom milencov sa stane vašou novou závislosťou.

  • drevitá aromatická vôňa s milostným nábojom
  • predstavená ako duet s dámskou parfumovanou vodou This is Love!
  • uvedená na trh v roku 2020

Zloženie vône
Prvé privoňanie patrí citrusovo sladkej sviežosti bergamotu, ktorý rozvibruje vaše zmysly. Krátko nato sa do popredia dostane pomarančový kvet s hlbokými opojnými tónmi a dokonalý zmyslový zážitok uzavrie čistá korenistá vôňa santalového dreva.

Príbeh vône
Esenciu horiacej lásky, dotykov a bozkov na vás v sekunde prenesie vôňa Zadig & Voltaire This is Love! Pour Lui. Na pozadí príbehu tejto toaletnej vody sú dvaja milenci – umelci modernej doby. Ich koža slúži ako plátno a spoločné teplo, ktoré z nich vyžaruje, symbolizuje ich slobodu. 

Nathalie Lorson je autorkou tejto temperamentnej a vysoko návykovej vône, ale na trhu sa neobjavila sama. Dámsky proťajšok jej vytvára rovnomenná parfumovaná voda pre ženy This is Love! Pour Elle a obe vás okúzlia nielen svojím obsahom, ale aj krásnym flakónom.

Zadig & VoltaireThis is Love! Pour Lui toaletná voda pre mužov

7×
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ZAV00680