BiodermaPhotoderm LEB opaľovací sprej pre pokožku alergickú na slnko SPF 30

8×
Bioderma Photoderm LEB opaľovací sprej pre pokožku alergickú na slnko SPF 30
Bioderma Photoderm LEB opaľovací sprej pre pokožku alergickú na slnko SPF 30
125 ml

Kód: BIR0896 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Bioderma Photoderm LEB
Vlastnosti

Trápi vás každoročne slnečná alergia v podobe nepríjemnej svrbivej vyrážky? Opaľovací sprej pre alergickú pokožku Bioderma Photoderm LEB s SPF 30 dopriava pokožke bezpečnú možnosť pobytu na slnku.

Vďaka unikátnemu patentu bunkovej bioochrany™ v kombinácii so slnečnými filtrami chráni pokožku a aktivuje prirodzené reparačné mechanizmy.

Vlastnosti:

  • chráni pokožku pred slnečnými lúčmi
  • špeciálne vhodný pre pokožku alergickú na slnko
  • praktické balenie s rozprašovačom

Hlavné ingrediencie:

  • SPF 30 chráni pred UVB/UVA
  • patent bunkovej bioochrany™ – podporuje obranyschopnosť kože počas slnenia

Ako aplikovať:
Aplikujte na pokožku a rozotrite. Počas dňa niekoľkokrát opakujte. Aplikujte navyše po každom kúpaní, po utretí a športovej aktivite.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!

Recenzie Bioderma Photoderm LEB8