Prejsť na hlavný obsah

Parfémy Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom.

 

Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.

Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie zaujímavá tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred syntetickými alternatívami.

Parfémy Creed pyšne nosili významné historické osobnosti, ako je kráľovná Viktória, rakúsky cisár Franz Jozef a jeho žena Sisi, Sir Winston Churchill a prezident John F. Kennedy. Creed aj dnes zostáva značkou kráľovských a prezidentských rodín, nosí ho Michelle Obama alebo Kate Middleton.

Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985. V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.

Značka Creed, to je umenie vytvárania parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.

celý text skryť text