Manikúry a pilníky na nechty

Najpredávanejšie

Urobte si kvalitnú manikúru doma a pochváľte sa perfektne upravenými nechtami! Či už hľadáte kompletnú sadu na manikúru a pedikúru, alebo len potrebujte doplniť pilník na nechty, odstraňovač nechtovej kožtičky, leštiaci blok alebo nožničky a klieštiky na nechty, zo širokej ponuky notino.sk pre domácu manikúru si určite vyberiete všetko pre krásne ruky a nechty!

Čo patrí do sady na manikúru?

kvalitným pilníkom na nechty docielite presný tvar po niekoľkých okamihoch. Vyberte si taký, ktorý vám najlepšie uľahčí prácu:

  • Sklenený pilník na nechty nespôsobuje štiepenie a má dlhú životnosť.
  • Kovový alebo papierový pilník doladí tvar nechtov podľa vašich predstáv, ale pomerne rýchlo sa opotrebuje. Je vhodným riešením, ak pilníky často strácate.

Nožničky na nechty pomôžu udržať ideálnu dĺžku a tvar nechtov. Pre väčšiu efektivitu si nechty pred strihaním namočte do vody.

Klieštiky na nechty slúžia na strihanie nechtov, hlavne tých tvrdších. Sú preto nevyhnutnou súčasťou každej sady na manikúru a pedikúru.

Odstraňovač nechtovej kožtičky zatlačí prebytočnú kožtičku v okolí nechtov. Rýchlo a precízne.

Leštiaci blok na nechty doladí nechty k dokonalosti. Neslúži na obrusovanie, ale na zdokonalenie povrchu nechtu a jeho vyleštenie. Nechty sa tak budú prirodzene lesknúť aj bez povrchovej úpravy lakom na nechty.

Ako na manikúru doma?

Ak sa chystáte na úpravu nechtov, zbystrite! Prinášame vám pár tipov, ako si domácu manikúru užijete a vytvoríte dokonalý výsledok.

  • Zbavte sa pomocou odlakovača na nechty všetkých nečistôt a zvyškov predchádzajúceho laku z nechtov.
  • Skráťte nechty pomocou klieštikov alebo nožničiek na nechty.
  • Začnite nechty tvarovať pilníkom na nechty.
  • Zbavte sa nadbytočnej kože z nechtov. Skúste odstraňovač nechtovej kožtičky alebo nožničky na nechtovú kožtičku.
  • Manikúru zakončite perfektne naneseným lakom. Páči sa vám decentná francúzska manikúra ombré, elegantné francúzske gélové nechty alebo sa odviažete a dáte šancu divokým farbám?

Upravte si nechty doma ako v salóne. Potrebujete kvalitný manikúrový set, klieštiky na nechty, sklenený pilník a bude to hračka!