Prejsť na hlavný obsah

Baobab

Baobab

Z divokej prírody, ciest a spomienok na ďaleké miesta Afriky čerpajú inšpiráciu vonné sviečky a tyčinkové difuzéry belgickej značky Baobab. Nielen netuctové vonné kombinácie, ale aj nádherný dizajn okúzli vaše zmysly, ozdobí interiér a vytvorí v ňom pohodovú atmosféru.

 

Značka Baobab vznikla v roku 2002 v okúzľujúcej krajine africkej Tanzánie. Za výrobou sviečok a difuzérov od počiatkov stoja tí najlepší európski remeselníci a starostlivo vyberané materiály. Vosk z Nemecka je ručne odlievaný vrstva po vrstve, sklenené dózy fúkajú majstri sklári z Poľska, keramické nádobky sa ručne vyrábajú v Portugalsku, kožené štítky na opletaných sviečkach pochádzajú z Talianska, knôty z egyptskej bavlny a vône tvoria tí najlepší parfuméri v Grasse, v historickom centre parfumérie. Celkový dizajn a balenie sviečok potom vzniká v Belgicku, ktoré je známe svojou kreativitou a eleganciou v oblasti umenia.

Každý difuzér či sviečka Baobab je originálne dielo ručnej výroby a vnesie vám do domova svoje vlastné neopakovateľné kúzlo Baobab. Sviečky Baobab Collection vám pomôžu objaviť nielen pulzujúcu krajinu Afriky, ale aj ďalšie kúty sveta. Napríklad kolekcia Baobab Pearls je pomenovaná podľa krásy pacifických drahých kameňov. Vďaka ďalším kolekciám sa potom môžete v mysli preniesť do ďalších destinácií, od egyptských pyramíd cez hranice Číny až na ruskú step. Difuzéry Baobab si vás navyše získajú výdržou a možnosťou opakovaného plnenia.

celý text skryť text