Farby na vlasy a kadernícke potreby

Najpredávanejšie

Spoznajte naše farby na vlasy a kadernícke pomôcky

Vlasy sú odjakživa korunou krásy každej ženy. Objavte svoj perfektný odtieň a užite si ten skvelý pocit z novej farby vlasov! U nás nájdete všetko pre farbenie vlasov vrátane kaderníckych potrieb na jednom mieste.

Ponúkame vám profesionálne farby na vlasy, ktoré sa hodia na použitie v kaderníckych salónoch, aj farby na farbenie vlasov doma, či šetrné farby na vlasy bez amoniaku. Krásne svetlý odtieň získate s našimi prípravkami pre odfarbenie vlasov a šediny a odrastené vlasy ľahko skryjete sprejom na odrasty. A ak chcete novú farbu len vyskúšať, alebo ju použiť pre zvláštnu príležitosť, siahnite po zmývatelných farbách na vlasy. Vyberať pritom môžete z desiatok najrôznejších odtieňov od prírodných farieb a až po žiarivo modrú alebo ružovú!

A čo tak najlepšia farba na vlasy bez amoniaku? Náš tip: Dialight od L'Oréal Professionnel. Táto profesionálna semipermanentná farba dokonale kryje, vytvára prirodzene pôsobiace odlesky a je výborná na vytvorenie efektu tón v tóne.

Farby na vlasy: všetky odtiene dúhy!

Na notino.sk nájdete najkvalitnejšie farby na vlasy v najrôznejších odtieňoch:

Všetko pre profesionálny kadernícky salón

K farbenie vlasov si u nás môžete zaobstarať aj profesionálne kadernícke potreby, ako sú misky na miešanie farby, štetce na nanášanie farby alebo ochranné rukavice. Ak navyše túžite pre kučeravých vlasoch, nájdete u nás aj prípravky pre trvalenie vlasov alebo natáčky na vlasy. V našej ponuke nájdete aj špeciálne oxidačné krémy, profesionálne šampóny pre starostlivosť o čerstvo odfarbené alebo melírované vlasy.

Vyberte si to najlepšie pre farbenie vlasov z ponuky profesionálnych značiek L'Oréal Professionnel či Schwarzkopf Professional, Wella Professionals a mnohých ďalších a užite si krásne farebné vlasy plné života!