Farba na vlasy L’Oréal

Najpredávanejšie

Stavte na kvalitu, ktorú vám ponúkajú osvedčené farby na vlasy L’Oréal Professionnel a L’Oréal Paris.

Vyberať si môžete zo širokej ponuky farieb na vlasy, ktoré vás nesklamú. Hľadáte odfarbovač na vlasy, permanentné alebo zmývateľné farby alebo aktivačnú emulziu? Farby na vlasy od L’Oréal sú istotou, ktorá vám prinesie žiarivé a hebké vlasy najrôznejších odtieňov.

Zmývateľná farba na vlasy L’Oréal Paris Colorista Washout dodá vašim vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk a môžete ju vyskúšať celkom bez obáv aj doma.

Pre profesionálov v kaderníckych salónoch je naopak určená napr. semi-permanentná farba na vlasy bez amoniaku L’Oréal Professionnel Dialight je ideálna na vytvorenie efektu tón v tóne a zabraňuje efektu neprirodzenej rovnomernej farby vlasov, alebo Inoa Supreme, takisto bez amoniaku.

Nezáleží na tom, či hľadáte spôsob, ako zakryť šediny, alebo sa chcete trochu odviazať a vyskúšať menej obvyklú farbu. L’Oréal farby si poradia aj s „jednoduchým“ osviežením vášho prírodného odtieňa vlasov.

Ako používať farby na vlasy L’Oréal

Ani pri farbení osvedčenou farbou nezabúdajte na test citlivosti a vyhnite sa prípadnej alergickej reakcii. Malé množstvo farby aplikujte na pokožku za uchom a vyčkajte asi 48 hodín.

Pri čakaní na výsledok testu si zatiaľ môžete pripraviť praktické pomôcky, ktoré vám farbenie uľahčia: uterák na zakrytie ramien, ochranné rukavice alebo krém na tvár. Vďaka nemu bude možné farbu na vlasy L’Oréal z pleti odstrániť omnoho ľahšie.

Doprajte si kompletnú starostlivosť a vyskúšajte aj ďalšie produkty L’Oréal! Farba na vlasy je len začiatok - následná kvalitná starostlivosť o farbené vlasy podporí krásu vašich farbených vlasov na dlho!