Prejsť na hlavný obsah

Sol de Janeiro

Sol de Janeiro

Keď to máš, miluj to a pýš sa tým. Reč je o kráse tela a o tom, ako ju vidí brazílska kultúra. Americká značka Sol de Janeiro sa inšpiruje práve týmto brazílskym pozitívnym vnímaním tela. Oslavuje všetko, čo je jedinečné a plné radosti. Kozmetika Sol de Janeiro, to je brazílska krása, ktorá nemá žiadne pravidlá ani uniformnú definíciu. Parfémy a produkty starostlivosti o pleť, pokožku či vlasy milujú vás, vaše telo a vy si na oplátku zamilujete ich.

 

Značka Sol de Janeiro vznikla v roku 2015, keď jej zakladateľka Heela Yang spolu s budúcim kreatívnym riaditeľom Marcom Caprou sformulovali filozofiu kozmetiky Sol de Janeiro. Mať rád svoje telo, nech už je akékoľvek, starať sa o neho a stavať na obdiv jeho prednosti. Presne to stelesňuje aj ich vôbec prvý produkt, krém Sol de Janeiro Bum Bum. Hoci ho môžete použiť na celú pokožku, jeho vznik inšpirovala jedna konkrétna časť tela. V Brazílii milovaný, ba priam uctievaný zadok, o ktorý sa Brazílčania starajú ako nikto iný na svete. Prečo túto zjemňujúcu, spevňujúcu a voňavú starostlivosť nedopriať celému telu?

Objavte aj vy značku Sol de Janeiro, ktorá vás prenesie do slnkom zaliatej Brazílie a sprostredkuje radostný pocit nekonečného leta. Nenechajte si ujsť ikonický krém Brazilian Bum Bum Body Butter ani kolekciu vôní Sol de Janeiro Brazilian Crush. Podľa zakladateľov značky je dôležité dotknúť sa všetkých zmyslov, aj taká je totiž brazílska krása. Parfém Sol de Janeiro je niečo zmyselné, zmyslové a radostné a stelesňuje to, čomu Brazílčania hovoria „cheirosa”, lahodne voňavá. Vyskúšajte preto aj vôňu Sol de Janeiro Cheirosa 71. Za zmienku stojí aj krém na telo Coco Cabana Cream Sol de Janeiro, ktorý zvláčni aj tú najsuchšiu pokožku.

celý text skryť text