Ultrazvukový difuzér

Aróma difuzéry
Máte vybrané
  • Ultrazvukový
Filter
cenové rozpätie

Značka
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   1

Moderný doplnok, ktorý vám prevonia domov a pozdvihne vzhľad interiéru na vyššiu úroveň! Ultrazvukový difuzér rovnomerne osvieži a vyčistí vzduch v izbe a vďaka vonnému alebo esenciálnemu oleju navodí príjemnú atmosféru.

Presne podľa vášho vkusu! Vyberte si na notino.sk ultrasonický difuzér THD, Bloomy Lotus alebo Mr & Mrs Fragrance a tešte sa z obľúbenej vône.

Výhody ultrazvukového difuzéra

  • Prevonia miestnosť.
  • Doladí vzhľad interiéru.
  • Zvlhčí vzduch.

Ako ultrazvukový aróma difuzér funguje?

Na rozdiel od klasického aróma difuzéra sonický difuzér funguje na princípe premeny vody pomocou ultrazvukových vĺn na jemnú vodnú paru. Tá zvlhčuje vzduch a zároveň vďaka esenciálnemu oleju prevonia celú izbu. Esenciálne oleje, ktoré na seba viažu voľné radikály, navyše pomáhajú prečistiť ovzdušie. Niektoré sonické difuzéry potom stimulujú aj ďalšie zmysly pomocou terapie tlmeným svetlom alebo prehrajú vašu obľúbenú hudbu.

Ultrasonický aróma difuzér je maximálne tichý, a preto sa hodí nielen do obývačky alebo spálne, ale aj do kancelárií alebo masážnych salónov a jogových štúdií.

Užite si pohodu, príjemnú atmosféru a prevoňanú izbu vďaka dizajnovému difuzéru, ktorý dotvorí každý interiér – elegantný aj trochu formálny. Difuzér v podobe zvieratka sa hodí aj do detskej izby.