Prejsť na hlavný obsah

Curaprox

O ZNAČKE CURAPROX

Viete, že zdravé zuby a ďasná sú pre celkové zdravie našeho tela kľúčové? Švajčiarska značka Curaprox určite áno. Už viac než 40 rokov sa špecializuje na dentálnu hygienu a jej produkty fungujú. Vyskúšajte aj vy zubné kefky a ďalšie špičkové nástroje pre zubnú starostlivosť, ktorú svet miluje.

V spolupráci s dentálnymi odborníkmi vyvíja značka to najlepšie pre starostlivosť o ústnu dutinu už od roku 1972. Zubná kefka Curaprox je jednoduchá, ale o to účinnejšia a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon tu nahrádzajú extra mäkké patentované CUREN® vlákna, ktoré doplňuje rovný strih a vysoká hustota. Práve tá sa u jednotlivých typov kefiek líši. Medzi najpopulárnejšie patrí ultra jemný Curaprox 5460, ktorý je šetrný aj k tým najcitlivejším ďasnám.  

V ponuke nechýba ani zubná pasta Curaprox alebo medzizubné kefky Curaprox, ktoré pár pohybmi dosiahnu očistenie zubov. A pokiaľ ešte stále váhate, tak sa nechajte zlákať hravým a farebným designom kefiek a pravideľne si užite aj ich špeciálnu vianočnú alebo valentínsku edíciu.

Prečítajte si viac o značke Curaprox.

celý text skryť text