Farbenie vlasov doma

Najpredávanejšie

Hľadáte spôsob, ako zakryť šediny a oživiť farbu vlasov, a pritom neutrácať za kaderníka?

Ak chcete ušetriť peniaze aj čas spojený s čakaním na voľný termín, vyskúšajte farby na vlasy určené na domáce farbenie. Za chvíľku tak získate žiarivú farbu, ktorou oslníte každého vo svojom okolí.

Užiť si hebké a lesklé farbené vlasy môžete aj bez návštevy kaderníka. Farbenie vlasov doma zvládnete ľahko a rýchlo. Stačí si vybrať z našich farebných gélov, šampónov a farieb na vlasy presne taký výrobok, ktorý vám vaše farebné sny dokáže splniť. Bez problému tak zvládnete zakryť šediny, zosvetliť alebo stmaviť vlasy, alebo len oživiť prirodzenú farbu vlasov.

Nezabúdajte ani na šampóny na farbené vlasy, ktoré sa postarajú o dlhotrvajúci efekt farby.

Ako si nafarbiť vlasy ľahko a bezpečne?

Vždy si dôkladne prečítajte návod na farbenie a držte sa inštrukcií. Pri farbení vlasov doma nepodceňujte test citlivosti pokožky. Farbu najprv vyskúšajte napríklad na predlaktí a vyčkajte asi 48 hodín. Vďaka testu tak môžete predísť prípadnej alergickej reakcii na pokožke celej hlavy.

Pred samotným farbením sa dôkladne pripravte. Okrem dostatočného množstva farby na vlasy oceníte pri farbení aj pár ďalších pomôcok:

  • Pleťový krém, ktorý uľahčí odstraňovanie farby z pokožky tváre.
  • Starý uterák, ktorým si zakryjete ramená.
  • Ochranné rukavice.

Farbenie vlasov doma zvládne úplne každý. Vyberte si ten správny odtieň a užite si skvelý pocit z novej žiarivej farby vlasov!