Biolage

O značke Biolage

Profesionálna od prírody. Poctivá z presvedčenia. Taká je vlasová kozmetika Biolage, ktorá pre svoje produkty využíva rastlinné zložky a bohaté skúsenosti kaderníckych majstrov. Produkty Biolage vynikajú svojou účinnosťou, prinášajú skvelé výsledky a zároveň sú k vlasom šetrné. 

 

Za vznikom značky Biolage stojí Arnie Miller, ktorý v roku 1990 dostal nápad využiť silu prírody na výživu a ochranu vlasov. Hodnoty značky v sebe skrývajú vieru v prirodzenosť, udržateľnosť, úprimnosť a v zdravie. Veľký dôraz sa kladie na použitie prírodných materiálov a šetrnosť k životnému prostrediu. 

Ešte viac prírodných ingrediencií, recyklované fľaše a ekologicky odbúrateľné zloženie ponúka rad Biolage R.A.W.  – real, authentic, wholesome. Ide o skvelú voľbu pre každého, komu záleží na ekológii a zároveň túži po dokonalých vlasoch.

Spolu s produktmi z radu Biolage R.A.W. zákazníci milujú Biolage šampón Essentials VolumeBloom, ktorý dodá objem aj tým najjemnejším vlasom, Biolage kondicionér Essentials HydraSource, vďaka ktorému budú vaše vlasy dokonale vyživené, alebo rad Biolage Keratindose pre citlivé vlasy.

celý text skryť text

Najpredávanejšie