Prejsť na hlavný obsah

O nás

My v Notine veríme, že krása má byť dostupná pre každého. Pretože krása dokáže dodať sebavedomie aj meniť. Keď sa ľudia cítia krásni, dosahujú svoje ciele jednoduchšie a tak zase robia krajším svet okolo seba.


Už 17 rokov sme s vami

Naša cesta sa začala v roku 2004 v Českej republike. Už vtedy bolo naším hlavným cieľom robiť Európu krajšou. Všetkých 16 miliónov spokojných zákazníkov je pre nás dôkazom, že ideme správnym smerom. Zároveň je to však aj veľký záväzok. Záväzok neustále sa zlepšovať, vyberať pre vás tie najkvalitnejšie produkty, doručiť vám ich čo najrýchlejšie, byť neustále na príjme a robiť z nákupu príjemný zážitok. Záväzok pokračovať spoločne v ceste a robiť krásu dostupnejšou. Pri každej príležitosti. Kdekoľvek na svete.


Široký výber parfémov a kozmetiky vždy za skvelé ceny

Za 17 rokov nášho pôsobenia sme sa stali najväčším internetovým obchodom s parfémami a kozmetikou v Európe. A to aj vďaka vám. Dnes si u nás môžete vyberať z 82 000 unikátnych produktov od 1 500 svetových aj menších lokálnych značiek. Neustále pritom pracujeme na tom, aby sme vám každý deň prinášali nové a lepšie ponuky. Len za minulý rok ste si u nás kúpili 55 miliónov produktov.
Navštívte nás v našich predajniach

Už dávno nie sme len e-shopom. Postupne rozširujeme sieť kamenných predajní, kde vám naše beauty konzultantky vždy poradia s výberom a predstavia vám bestsellery aj novinky. Od začiatku sa snažíme ísť s dobou a byť v spojení s novými technológiami, ktoré dnes využívame aj na predajniach a prepájame tak svet online nakupovania s osobným zážitkom. Naše predajne nájdete v hlavných a veľkých mestách na Slovensku, v Česku, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Rumunsku, Bulharsku a na Ukrajine.


Odbavíme až 140 tisíc balíčkov denne

Vždy sa vám snažíme ponúknuť tie najvhodnejšie produkty. Zároveň je naším cieľom, aby sa k vám dostali bezpečne a čo najrýchlejšie. Vďaka vlastným technológiám, perfektne zvládnutej logistike a distribučnému centru je objednávka priemerne už do dvoch hodín od objednania na ceste k vám. Sme schopní odbaviť až 140 tisíc balíkov denne. Pre zaujímavosť - vlani sme vám doručili 12 miliónov balíčkov.


Neustále sme tu pre vás

Spokojnosť zákazníkov pre nás od začiatku bola a vždy bude na prvom mieste. Na tom, aby všetko perfektne fungovalo, pracuje každý deň viac ako 1 300 našich zamestnancov. Hovoríme 19 jazykmi a pracujeme 7 dní v týždni, takže vám s výberom produktov aj technickými problémami pomôžeme kedykoľvek.

Ste pre nás vždy na prvom mieste. Často aj my pre vás

Na Slovensku a v Česku ste nás ocenili v súťaži ShopRoku ako najkvalitnejší e-shop naprieč kategóriami, navyše sme získali tiež Cenu popularity v kategórii Krása a zdravie. Najpopulárnejším e-shopom v kategórii Krása a zdravie sme tiež v Maďarsku a najlepším beauty e-shopom podľa súťaže Ranking Zaufanych Sklepów v Poľsku.