Skip to main content

Poškodené vlasy

Máte vybrané
  • Poškodené vlasy
Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   306
  •   80
  •   17
  •   9
  •   10
Najpredávanejšie

Máte rozštiepené končeky, lámu sa vaše vlasy a sú bez života? Zničené vlasy má v dnešnej dobe veľa ľudí.

Môže za to nevhodný životný štýl, nešetrné farbenie, tupírovanie alebo žehlenie vlasov a používanie nevhodných prípravkov na vlasy. Ak nechcete pristúpiť k radikálnemu ostrihaniu poškodených vlasov, začnite sa o ne pekne starať. Ako na zničené vlasy?

Starostlivosť o poškodené vlasy zahŕňa šetrné zaobchádzanie a patričnú výživu a hydratáciu. Vyberte si kvalitné prípravky na zničené vlasy s obsahom keratínu, ceramidov, vitamínov a kolagénu. Používajte regeneračný šampón na poškodené vlasy, ktorý jemne votrite do vlasov.

Po každom umývaní naneste na vlasy regeneračný balzam. Veľmi vhodné pre vás budú beoplachové kondicionéry, ktoré vám dodajú dlhodobú hydratáciu a výživu. Raz týždenne zaraďte výživnú masku na vlasy a starostlivosť doplňte hĺbkovo vyživujúcimi olejmi na poškodené vlasy. Raz za čas potom svojím zničeným vlasom doprajte intenzívnu kúru v podobe vlasového zábalu alebo vysokoúčinného vlasového séra.

Ak sa nechcete vzdať žehlenia, kulmovania alebo sušenia vlasov, použite predtým prípravky na ochranu vlasov pred teplom. V ideálnom prípade sa vyhnite prípravkom bez sulfátov a parabénov.

Pustite sa do obnovy svojich zničených vlasov ešte dnes. Kúpte si kvalitné prípravky na poškodené vlasy na notino.sk. Ponúkame hydratačné šampóny, bezoplachové kondicionéry, kofeínové balzamy aj vyživujúce masky na zničené vlasy. Vyskúšajte aj arganový olej na vlasy alebo intenzívne séra.