Prejsť na hlavný obsah

Odstúpenie od zmluvy

ODSTÚPENIE BEZ UDANIA DÔVODU (VRÁTENIE TOVARU)

Nevybrali ste si správne? S nami sa výberu parfémov a kozmetiky báť nemusíte. Odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu je u nás možné do 90 dní.

Registrovaní zákazníci majú možnosť využiť vrátenie produktov priamo v zákazníckom účte.

Ako mám postupovať pri odstúpení od zmluvy bez udania dôvodu?

V lehote 90 dní od doručenia tovaru nám oznámte svoje rozhodnutie odstúpiť od zmluvy. Najvhodnejšou možnosťou je kontaktovať nás na e-maile [email protected] alebo na tel. čísle 02 205 702 50. Použiť môžete aj vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete tu.

Registrovaní zákazníci majú možnosť využiť vrátenie produktov priamo v zákazníckom účte. Jednoducho si v sekcii Moje objednávky vyberiete produkty, ktoré chcete vrátiť. Produkty môžete poslať poštou, alebo odniesť na ktorúkoľvek z našich pobočiek. Vo vašom zákazníckom účte môžete tiež sledovať stav vašej požiadavky na vrátenie.

Tovar bezodkladne, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia, zašlite na adresu Expandeco - Notino, Fraňa Kráľa 839/16, 966 81 Žarnovica, alebo nám ho osobne doručte na niektorú z našich predajní. Pokiaľ ste v súvislosti s uzavretím zmluvy od nás dostali tovar navyše zadarmo („darček“), je potrebné vrátiť aj tento darček.

Kúpnu cenu tovaru vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia. S platbou však môžeme v súlade so zákonom počkať, kým nám tovar nevrátite. V prípade, že odstúpite v prvých 14 dňoch od doručenia tovaru, náleží vám aj náhrada nákladov na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru.

Kedy môžem odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu?

U nás môžete vrátiť každý tovar, ktorý ste si u nás kúpili. Výnimkou je tovar, ktorý

a) bol prispôsobený či vyrobený podľa vašich požiadaviek (napr. obal s gravírovaním)

b) nie je možné vrátiť z hygienických dôvodov (napr. otvorené kozmetické a iné výrobky, ktoré prichádzajú do priameho styku s pokožkou)

V prípade, že si necháte zabaliť tovar ako darček či ekologicky, nie je tiež možné odstúpiť od zmluvy o službe darčekového alebo ekologického balenia, ak je tovar už zabalený, a služba teda poskytnutá. Upozorňujeme, že tovar pre vás balíme bezodkladne po urobení objednávky.

Ďalej nie je možné odstúpiť od zmluvy o darčekovom zabalení tovaru v momente, keď sme už pre vás tovar zabalili. Dovoľujeme si vás upozorniť, že podľa zákona zodpovedáte za zníženie hodnoty tovaru v dôsledku nakladania s týmto tovarom iným spôsobom, než je nutné na oboznámenie sa s povahou, vlastnosťami a funkčnosťou tovaru (napr. ak používate parfum aj po tom, ako ste ho už raz vyskúšali). 

Kontakty

Všetky otázky týkajúce sa odstúpenia bez udania dôvodu vám radi zodpovieme, ak nás budete kontaktovať na e-maile [email protected] alebo na tel. čísle 02 205 702 50.

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.
Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.