IPL epilátory

Najpredávanejšie

Doprajte si bezbolestné odstránenie chĺpkov, ktoré vydržia mesiace! IPL epilátory patrí k najúčinnejším nástrojom na trvalé odstránenie chĺpkov, ktoré si môžete dopriať v pohodlí vášho domova.

Čo je IPL epilácia?

IPL epilácia (čiže fotoepilácie) je bezbolestná epilácia založená na narušovanie štruktúry chĺpkov za pomoci pulzného svetla. Svetelný lúč pôsobí priamo na korienky chĺpkov pod povrchom pokožky a účinne pomáha zastaviť ich rast.

Ako vybrať epilátor IPL?

Pred výberom sa zamerajte na niekoľko základné parametrov a príslušenstvo IPL epilátora:

  • Nástavce: Chcete používať IPL epilátor na tvár, triesla, podpazušie alebo len na nohy? Podľa toho venujte pozornosť, aké nástavce pre konkrétne časti tela epilátor ponúka.
  • Nastavenie intenzity pulzného svetla: Umožňuje meniť intenzitu podľa citlivosti vašej pokožky.
  • Počet zábleskov: Určuje životnosť prístroja. Pre predstavu: 400 000 zábleskov zaistí životnosť až na 22 rokov používania.

Ako používať IPL epilátor?

Použitie epilátora IPL je jednoduché a zvládne ho každý. Pred fotoepiláciou si najprv ohoľte chĺpky a potom postupujte podľa návodu. Epilácia sa zvyčajne vykonáva raz za dva týždne, neskôr sa interval medzi jednotlivými ošetreniami zväčšuje. Postupný úbytok chĺpkov uvidíte zvyčajne už po 2-3 použitiach.

Pre koho sú IPL epilátory vhodné?

Väčšina IPL epilátorov je vhodná pre tmavé chĺpky od čiernej, cez hnedú až po tmavo blond, a pre bledú až stredne hnedú pokožku. Ak v špecifikáciách produktu zistíte, že pre vás fotoepilácie nie je vhodná, odporúčame zaobstarať si klasický epilátor s pinzetami.

Na notino.cz nájdete obľúbené IPL epilátory Philips Lumea, Braun i Remington. Vyberte si ten najlepší IPL epilátor presne podľa svojich predstáv a užite si dokonale hladkú pokožku!