Prejsť na hlavný obsah

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel

Udáva trendy v oblasti vlasového umenia, spolupracuje s najlepšími umeleckými kaderníkmi z celého sveta a nájdete ju v backstage módnych prehliadok v Paríži, New Yorku, Londýne aj Miláne. Reč je o L’Oréal Professionnel, poprednej profesionálnej značke vlasovej kozmetiky s francúzskou DNA.

História značky L’Oréal Professionnel siaha až do roku 1909, keď francúzsky chemik Eugène Schueller vynašiel prvú šetrnú farbu a založil spoločnosť, ktorá teraz prináša dotyk Paríža celému svetu. Od roku 2012 je L’Oréal Professionnel oficiálnym partnerom parížskeho Fashion Weeku a už dlhé roky nechýba na prehliadkových mólach. Vedci v laboratóriách L’Oréal neustále pracujú na prelomových technológiách a nových exkluzívnych službách, vďaka ktorým je značka vždy o krok napred.

V širokom portfóliu vlasovej kozmetiky L’Oréal Professionnel nájdete šampón L’Oréal Professionnel priamo na mieru svojim vlasom, profesionálne stylingové prípravky, hĺbkovú výživu pre poškodené vlasy aj prírodnú starostlivosť L’Oréal Professionnel Source Essentielle. 

Doprajte svojim vlasom starostlivosť produktov L’Oréal Professionnel, ktoré sú prvou voľbou pre kaderníkov z celého sveta.

celý text skryť text