Prípravky po opaľovaní

Najpredávanejšie

Opálená koža lichotí mužom aj ženám, ale UV žiarenie dáva našej pokožke zabrať. Starne rýchlejšie, je vysušená, napnutá a stráca na pružnosti.

Stavte na kvalitné prípravky po opaľovaní, napríklad značky Bioderma. Pokožku hydratujú a odbúrajú všetky nechcené následky spojené s pobytom na slniečku. Spoznajte výhody gélov, mliek a krémov po opaľovaní aj vy!

7 dôvodov, prečo používať prípravky po opaľovaní:

  • ✓ Vašu pokožku hydratujú, takže nebude vysušená ani napnutá.
  • ✓ Zabraňujú rýchlejšiemu starnutiu kože a tvorbe nových vrások.
  • ✓ Urýchľujú regeneráciu pokožky a navracajú jej zdravý vzhľad.
  • ✓ Bránia rýchlemu zlúpaniu vrchnej vrstvy pokožky.
  • ✓ Gély po opaľovaní majú chladivý efekt a upokoja spálenú pokožku.
  • ✓ Mlieka a krémy po opaľovaní s beta-karoténom zintenzívňujú a predlžujú efekt opálenia.
  • ✓ Hodia sa na použitie po opaľovaní na slnku aj v soláriu.

Typy prípravkov po opaľovaní:

Krémy po opaľovaní sú najhutnejšie, a tak sa vstrebávajú najdlhšie. Preto sú vhodné hlavne na tvár a odhalené časti tela. Naopak, ak sa ponáhľate, dajte prednosť sprejom po opaľovaní na olejovej báze, ktoré sa rýchlo nanášajú a sú vhodné na aplikáciu na telo.

Ľahko sa roztierajú a vstrebávajú aj mlieka po opaľovaní, a preto sú vhodné na ošetrenie pokožky celého tela. Konzistenciou sú im veľmi podobné gély po opaľovaní, ktoré často obsahujú chladivú zložku. Oceníte ich vo chvíli, keď ste sa na slniečku trochu spálili.

Ak vám pokožka sčervenala, páli alebo na dotyk bolí, siahnite po pantenole po opaľovaní. Je to najlepšia prvá pomoc pre spálenú kožu. Roztieranie pantenolu po spálenej pokožke nebolí, za chvíľu sa vstrebe a pokožku príjemne schladí.

A ak hľadáte prípravok po opaľovaní, ktorým vyriešite viac vecí súčasne, skúste sprchový gél po opaľovaní. Doprajete si príjemnú sprchu a súčasne ošetríte pokožku po opaľovaní. 

Vyberte si z našej ponuky kvalitnej starostlivosti po opaľovaní – redukuje začervenanie pokožky spôsobené UV žiarením, upokojuje slnkom podráždenú pokožku a dokonale ju hydratuje. Kvalitné dermokozmetické značky Vichy či La Roche-Posay dopĺňajú prípravky Piz Buin obsahujúce výťažky z aloe vera a ďalšie prírodné zložky, ktoré predchádzajú prípadnému lúpaniu pleti.