Hawaiian Tropic

Americká značka Hawaiian Tropic, ktorá patrí do portfólia spoločnosti Edgewell Personal Care, sa špecializuje na výrobu kozmetiky určenej pre milovníkov opaľovania. V tomto segmente dosiahla obrovský úspech. Jej zakladateľ Ron Rice mal na rozjazd podnikania iba 500 USD od svojho otca a prvú várku prípravkov Hawaiian Tropic namiešal v kovovom koši na odpadky.

Kozmetické prípravky značky Hawaiian Tropic vás ochránia pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia a samostatnú zmienku si zaslúži aj ich očarujúca tropická vôňa. Kozmetika Hawaiian Tropic je známa nielen vysokou akosťou svojich produktov, ale aj tým, že ich dokáže skvele propagovať. Počas svojej doterajšej existencie sponzorovala rôzne súťaže krásy, prevádzkovala reštauráciu Hawaiian Tropic Zone a pod.

Sčítané a podčiarknuté, kozmetika Hawaiian Tropic rozhodne stojí za vyskúšanie. S jej pomocou ľahko a bezpečne získate nádherne bronzovú pokožku, ktorú vám každý bude závidieť! Značka Hawaiian Tropic určite zaujme všetkých jedincov, ktorí trávia veľa času na slnku a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.  

celý text skryť text

Otvoriť filter Zbaliť filter

Zoradené od najpredávanejších Podľa značky A-Z Podľa ceny

12

12 Ďalších 15 Nahoru