Ceruzky na oči

Zvýraznite si pohľad tou najlepšou ceruzkou na oči! Či už hľadáte bielu ceruzku na oči na rozjasnenie pohľadu, kajalovú ceruzku na oči pre dymové líčenie alebo vodoodolnú ceruzku do nepohody, u nás si určite vyberiete.

Čítať viac o ceruzkách na oči

Filter
Najpredávanejšie

Ceruzky na oči & kajal ceruzky » na notino.sk

Zvýraznite si pohľad tou najlepšou ceruzkou na oči! Či už hľadáte bielu ceruzku na oči na rozjasnenie pohľadu, kajalovú ceruzku na oči pre dymové líčenie alebo vodoodolnú ceruzku do nepohody, u nás si určite vyberiete.

Ako vybrať ceruzku na oči?

Dôležitá je tvrdosť ceruzky. Tvrdšia klasická ceruzka na oči nahradí klasické linky na oči a vytvoríte s ňou precízny tvar. Naopak, mäkšia kajalová ceruzka na oči sa ľahšie rozmazáva a využijete ju pri dymovom líčení. Linky namaľované s kajalovou ceruzkou sú aj obvykle výraznejšie a dlhšie vydržia.

Chystáte sa na kúpalisko alebo do dažďa? Pomôže vám vodeodolná ceruzka na oči a obočie, ktorá sa nerozmazáva a odolá vode aj slzám. Doplňte ju vodoodolnou maskarou a máte look, ktorý vás nezradí. Pre citlivé oči zvoľte hypoalergénnu ceruzku na oči bez obsahu potenciálne dráždivých látok.

Farby ceruziek na oči

Len čo sa rozhodnete, aký typ ceruzky vám najviac vyhovuje, nasleduje výber farby:

  • Čierna ceruzka na oči je klasika. S tou správnou ceruzkou vytvoríte jedným ťahom uhrančivé oči.
  • Hnedá ceruzka zvýrazní oči jemnejšie než čierna. Docielite s ňou prirodzenejší vzhľad a je vhodná napríklad pre blondínky.
  • Biela ceruzka na oči opticky zväčší oko. Použite ju napríklad do vnútorného kútika oka alebo ako linku na spodné viečko.
  • Ružová, zelená alebo modrá ceruzka na oči vám dovolí experimentovať a popustiť uzdu fantázie. Túžite po farebnom líčení, ale ceruzka vám chýba? Použite úzky štetček na líčenie a linku vytvorte pomocou farebných očných tieňov.

Bez čoho sa neobídete?

Precízna linka je základ! Nezabúdajte na strúhadlo na ceruzku na oči, ktoré zaistí dokonalú ostrosť. V našej ponuke nájdete aj ceruzky na oči s vlastným strúhadlom. Pri niektorých ceruzkách nájdete na opačnom konci špeciálny aplikátor v podobe hubky, ktorá slúži na rozotieranie ceruzky do stratena. Tento efekt môžete využiť pri dymovom líčení.

Vyberte si novú ceruzku na oči Clinique, Rimmel alebo Bourjois a tešte sa z dokonalého make-upu, s ktorým všetkých oslníte!