Profesionálne farby na vlasy

Dodajte svojim vlasom krásnu výraznú farbu!

 

 Ponúkame kvalitné dámske a panské farby na vlasy, profeisonálne farby na vlasy pre kaderníctva, ako aj farby na farbenie vlasov doma, tónovacie krémy, farby na fúzy a farbiace peny. Vyberte si zo širokej škály prirodzených odtieňov. Predávame hnedej, čiernej, blond aj červenej farby na vlasy.

Na notino.sk nájdete osvedčené značky L´Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional, Wella Professionals a ďalšie. Farby L'Oréal Professionnel patria k najobľúbenejším profesionálnym farbám na trhu. Rad farieb na vlasy Schwarzkopf ponúka širokú škálu prirodzených a trendy odtieňov. Profesionálne farby na vlasy poskytujú dokonalú farbu vlasov a úplne prekrývajú šediny. Vyberať môžete z veľkého množstva hnedých, mahagónových, blond, či tmavších odtieňov.

Na rozdiel od bežných farieb na vlasy dodajú profesionálne farby používané v kaderníctvach nádherný a zdravý lesk. Aplikácia je úplne jednoduchá, pri každej farbe nájdete presný popis použitia. K niektorým farbám je potrebné zakúpiť špeciálnu vyvíjaciu emulziu resp. oxidačný krém. Podrobnejšie informácie nájdete pri každom produkte.

Pokiaľ túžite po krásnej čokoládovej farbe vlasov odporúčame farbu Schwarzkopf IGORA ROYAL č. 3-65 . Pre dosiahnutie dokonalej svetlohnedej farby potom vyskúšajte L´Oréal Professionnel Majirel 5,0 50 ml. Pánske farby na vl

celý text skryť text

Najpredávanejšie