Profesionálne farby na vlasy

Najpredávanejšie

Profi farby na vlasy pre kaderníctva » pohodlne na notino.sk


Dodajte svojim vlasom krásnu výraznú farbu! Profesionálne farby na vlasy pre kaderníctva, tónovacie krémy, farby na fúzy či farbiace peny. Vyberte si zo širokej škály prirodzených odtieňov. Prečiítajte si viac o profi farbách na vlasy a nechajte sa inšpirovať!

Na notino.sk ponúkame kvalitné dámske a panské profesionálne farby na vlasy pre kaderníctva, ako aj farby na farbenie vlasov doma, tónovacie krémy, farby na fúzy a farbiace peny. Vyberte si zo širokej škály prirodzených odtieňov - predávame hnedé, čierne, sivé, blond aj červené farby na vlasy.

Na notino.sk nájdete osvedčené značky L´Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional, Wella Professionals a ďalšie. Farby L'Oréal Professionnel patria k najobľúbenejším profesionálnym farbám na trhu. Rad farieb na vlasy Schwarzkopf ponúka širokú škálu prirodzených a trendy odtieňov. Profesionálne farby na vlasy poskytujú dokonalú farbu vlasov a úplne prekrývajú šediny. Vyberať môžete z veľkého množstva hnedých, mahagónových, blond, či tmavších odtieňov.

Na rozdiel od bežných farieb na vlasy dodajú profesionálne farby používané v kaderníctvach nádherný a zdravý lesk. Aplikácia je úplne jednoduchá, pri každej farbe nájdete presný popis použitia. K niektorým farbám je potrebné zakúpiť špeciálnu vyvíjaciu emulziu resp. oxidačný krém. Podrobnejšie informácie nájdete pri každom produkte.

Pokiaľ túžite po krásnej čokoládovej farbe vlasov odporúčame farbu Schwarzkopf IGORA ROYAL č. 3-65 . Pre dosiahnutie dokonalej svetlohnedej farby potom vyskúšajte L´Oréal Professionnel Majirel 5,0 50 ml

Nájdete u nás aj pánske farby na vlasy, ktoré sú výborné pre zakrytie prvých šedín alebo pre zvýšenie lesku vlastnej farby vlasov. Aplikácia farby na vlasy L'Oréal Professionnel pre mužov je veľmi jednoduchá a trvá len 5 minút! Navyše neobsahuje amoniak, a preto neničí vlasy.

Farby na vlasy vám expresne doručíme alebo si ich môžete osobne vyzdvihnúť na našich pobočkách!

Všetky farby na vlasy Starostlivosť o farbené vlasy