Culti

Najpredávanejšie

Hrejivá vôňa, ktorá poteší vaše zmysly a navodí pocit útulnosti hneď, ako odomknete dvere od svojho bytu. Svieža aróma, čo vám prevonia auto, aby ste sa v ňom na cestách cítili dobre. Bielizeň s vôňou presne podľa vášho gusta, a to aj dlho po vypraní. O to všetko sa postarajú produkty talianskej značky Culti Milano.

Príbeh značky Culti sa začal v bujnej fantázii Taliana Alessandra Agratiho, ktorý si predstavoval, aké by to bolo, keby mali priestory svoju vlastnú vôňu. Takú, ktorá by nimi prestupovala od podlahy až po strop. Sníval o tom, že by príjemnú atmosféru v interiéroch nevytvárali len krásne dekorácie, ale aj samotná vôňa. A tak sa z prvotnej myšlienky v roku 1990 zrodil Culti Decor – prvý difuzér Culti s prvotriednymi vonnými zložkami, ktoré sa používajú na výrobu luxusných parfémov.

V širokom portfóliu tejto talianskej značky nájdeme trstinové difuzéry Culti, ktoré pomocou stebiel namočených do vonných olejov rozptyľujú arómu do vzduchu po celej miestnosti. Veľmi obľúbené sú aj luxusné sviečky Culti, vyrobené z kvalitného vosku, ktoré vášmu domovu dodajú hrejivú vôňu. Milovníkov útulnej atmosféry nadchnú aj bytové spreje Culti s hrejivými drevitými tónmi.

Presvedčte sa na vlastné čuchové bunky, že značka Culti právom patrí medzi to najlepšie, čo môže trh s luxusnými bytovými vôňami ponúknuť.