Kórejská kozmetika

Kórejská kozmetika je fenoménom posledných rokov. Je synonymom pre vysokokvalitné prípravky za prijateľnú cenu. Kórejská starostlivosti o pleť sa v mnohom líši od klasickej starostlivosti, na ktorú sme u nás zvyknutí. Zahŕňa používanie viac ako 12 rôznych produktov, medzi ktorými nechýbajú pleťové oleje, vyživujúce ampulky a pleťové séra. Kórejská čierna maska alebo kórejské BB krémy sú pre svoju kvalitu známe po celom svete!

Kórejská kozmetika si zakladá na rešpekte k pokožke, nepoužíva parabény a využíva špeciálne prírodné ingrediencie, ako sú ženšen, chia semienka, zemiaky alebo dokonca slimačí sliz. Kórejská starostlivosť o pleť sa pritom vždy odvíja od individuálnych potrieb vašej pokožky.

Na notino.sk nájdete tie najznámejšie značky kórejskej kozmetiky:

Kozmetika Missha obsahuje netradičné komponenty, ako sú ovocné kyseliny, drevené uhlie alebo výťažky z morských rastlín. Známe sú predovšetkým jej masky Missha Pure Source.

Kórejská kozmetika Erborian v sebe spája prísne strážené staré kórejské receptúry s tými najnovšími technológiami. Vyskúšajte jej sérum na zmatnenie pleti Erborian Bamboo.

Holika Holika je mladá kórejská značka, ktorá vyrába prípravky na starostlivosť o telo a pleť aj dekoratívnu kozmetiku. Obľúbený je napríklad jej cukrový peeling Holika Holika Pig Nose.

Kórejská značka Mizon získala už celý rad patentov v oblasti výroby kozmetiky. Známa je využívaním filtrátu slimačieho sekrétu, ktorý povzbudzuje regeneráciu pleti a predchádza vzniku vrások. Ponúka účinné protivráskové krémy a séra.

Značka Steblanc používa pri výrobe kozmetiky iba tie najkvalitnejšie hypoalergénne a netoxické suroviny z čistej prírody. Vyrába napríklad kvalitné pleťové masky so ženšenom, čiernym uhlím, perlovým práškom alebo materskou kašičkou.

Vyskúšajte aj vy kvalitné prípravky od k-beauty značiek!

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Kórejská kozmetika

Otvoriť filter Zbaliť filter

Najpredávanejšie

12 3 13

12 3 4 5 13 Zobraziť ďalšie