BLACK FRIDAY 2022

Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   644
  •   244
  •   31
  •   14
  •   7
Najpredávanejšie

Kedy bude Black Friday 2022?

Black Friday tento rok pripadá na piatok 25. novembra 2022. Na notino.sk si ale môžete užiť Black Friday zľavy až celý týždeň, a to od pondelka 21. novembra do nedele 27. novembra 2022. Na výber tých najlepších parfémov a kozmetiky za skvelé ceny tak budete mať dostatok času.

Notino akcie a zľavy

Nemôžete sa už dočkať akcie Black Friday? Zľavy u nás nájdete po celý rok! Stačí sledovať naše akciové stránky alebo sa zaregistrovať a prihlásiť k odberu nášho newslettera. Potom vám už neunikne žiadny zlacnený parfém alebo kozmetika!

Ako vyzerá Notino Black Friday?

Black Friday na notino.sk - to je celý týždeň reálnych zliav na kvalitné parfémy a kozmetiku. S naším zľavovým kódom máte 20 % zľavu na všetko od vybraných obľúbených značiek. Nakupujte produkty renomovaných značiek, ako sú napríklad Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier a mnoho ďalších za akciové ceny.

Čo je Black Friday?

Black Friday je sviatok nakupovania, ktorý vznikol v USA a odtiaľ sa rozšíril do celého sveta. Akcia Black Friday sa koná v piatok po Dni vďakyvzdania a je spojená s obrovskými zľavami v desiatkach percent. Každoročne tak Black Friday odštartuje predvianočnú nákupnú horúčku.

Čierny piatok má svoj pôvod v roku 1929, kedy niektorí obchodníci po krachu na newyorskej burze a štarte hospodárskej krízy organizovali deň plný zliav, aby zákazníkom vrátili chuť znovu nakupovať.

Prečo organizujeme Summer Black Friday?

Potrebujete v lete opaľovací krém, cestovné balenia kozmetiky alebo nové líčenie a parfém na letný festival? Tak práve pre vás organizujeme Notino Summer Black Friday, v ktorom si nakúpite všetko potrebné so zľavou 20 % a za ušetrené peniaze môžete vyraziť napríklad na výlet. Aj leto si zaslúži svoj Čierny piatok!

celý text skryť text