Black Friday

Kedy bude Black Friday 2019?

Black Friday tento rok pripadá na piatok 29. novembra 2019. Na notino.sk si ale môžete užiť Black Friday zľavy až celý týždeň, a to od pondelka 25. novembra do nedele 1. decembra 2019. Na výber tých najlepších parfémov a kozmetiky za skvelé ceny tak budete mať dostatok času.

Notino akcie a zľavy

Nemôžete sa už dočkať akcie Black Friday? Zľavy u nás nájdete po celý rok. Stačí sledovať naše akciové stránky alebo sa zaregistrovať a prihlásiť k odberu nášho newsletteru. Potom vám už neunikne žiadny zlacnený parfém alebo kozmetika!

celý text skryť text

Ako vyzerá Notino Black Friday?

Black Friday na notino.sk - to je celý týždeň reálnych zliav na kvalitné parfémy a kozmetiku. S naším zľavovým kódom máte 20 % zľavu na všetko od vybraných obľúbených značiek. Nakupujte produkty renomovaných značiek, ako sú Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier a mnoho ďalších za akciové ceny.

celý text skryť text

Prečo organizujeme Summer Black Friday?

Potrebujete v lete opaľovací krém, cestovné balenia kozmetiky alebo nové líčenie a parfém na letný festival? Tak práve pre vás organizujeme Notino Summer Black Friday, v ktorom si nakúpite všetko potrebné so zľavou 20 % a za ušetrené peniaze môžete vyraziť napríklad na výlet. Aj leto si zaslúži svoj Čierny piatok!

celý text skryť text

Čo je Black Friday?

Black Friday je sviatok nakupovania, ktorý vznikol v USA a odtiaľ sa rozšíril do celého sveta. Akcia Black Friday sa koná v piatok po Dni vďakyvzdania a je spojená s obrovskými zľavami v desiatkach percent. Každoročne tak Black Friday odštartuje predvianočnú nákupnú horúčku.

Čierny piatok má svoj pôvod v roku 1929, kedy niektorí obchodníci po krachu na newyorskej burze a štarte hospodárskej krízy organizovali deň plný zliav, aby zákazníkom vrátili chuť znovu nakupovať.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Akcie

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Darčeky a akcie

Kategórie

Od najlacnejších

12 3 7

12 3 4 5 7 Zobraziť ďalšie