Black Friday

Naša skvelá letná akcia Summer Black Friday sa už síce skončila, ale nezúfajte. Tie hlavné Black Friday zľavy vás tento rok ešte len čakajú! Tešte sa na najväčší nákupný sviatok v roku.

Kedy bude Black Friday 2019?

Black Friday tento rok pripadá na piatok 29. novembra 2019. Na notino.sk si ale môžete užiť Black Friday zľavy až celý týždeň, a to od pondelka 25. novembra do nedele 1. decembra 2019. Na výber tých najlepších parfémov a kozmetiky za skvelé ceny tak budete mať dostatok času.

Notino akcie a zľavy

Nemôžete sa už dočkať akcie Black Friday? Zľavy u nás nájdete po celý rok. Stačí sledovať naše akciové stránky alebo sa zaregistrovať a prihlásiť k odberu nášho newsletteru. Potom vám už neunikne žiadny zlacnený parfém alebo kozmetika!

celý text skryť text

Ako vyzerá Notino Black Friday?

Black Friday na notino.sk - to je celý týždeň reálnych zliav na kvalitné parfémy a kozmetiku. S naším zľavovým kódom máte 20 % zľavu na všetko od vybraných obľúbených značiek. Nakupujte produkty renomovaných značiek, ako sú Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier a mnoho ďalších za akciové ceny.

celý text skryť text

Prečo organizujeme Summer Black Friday?

Potrebujete v lete opaľovací krém, cestovné balenia kozmetiky alebo nové líčenie a parfém na letný festival? Tak práve pre vás organizujeme Notino Summer Black Friday, v ktorom si nakúpite všetko potrebné so zľavou 20 % a za ušetrené peniaze môžete vyraziť napríklad na výlet. Aj leto si zaslúži svoj Čierny piatok!

celý text skryť text

Čo je Black Friday?

Black Friday je sviatok nakupovania, ktorý vznikol v USA a odtiaľ sa rozšíril do celého sveta. Akcia Black Friday sa koná v piatok po Dni vďakyvzdania a je spojená s obrovskými zľavami v desiatkach percent. Každoročne tak Black Friday odštartuje predvianočnú nákupnú horúčku.

Čierny piatok má svoj pôvod v roku 1929, kedy niektorí obchodníci po krachu na newyorskej burze a štarte hospodárskej krízy organizovali deň plný zliav, aby zákazníkom vrátili chuť znovu nakupovať.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Akcie

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …
Od najlacnejších

12 3 24

12 3 4 5 24 Zobraziť ďalšie