Skip to main content

Yankee Candle

Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku. Prečítajte si viac o značke Yankee Candle.

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Druh bytovej vône
Kolekcia
Zobraziť ďalšie
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   17
  •   4
  •   7
  •   3
  •   2
Najpredávanejšie

Yankee Candle

Rozvoňať byt, kanceláriu, auto, pohladiť zmysly, odbúrať stres, navodiť príjemnú atmosféru a zabezpečiť tak nezabudnuteľné chvíle relaxu a pohody. To dokážu hravo a rýchlo výrobky Yankee Candle. E-shop Notino má širokú ponuku produktov tejto výnimočnej značky a vy si určite vyberiete tú najatraktívnejšiu vôňu, ktorá vám spríjemní každú chvíľu.

Nápad na výrobu vonných sviečok vznikol v roku 1969. Zakladateľ, Mike Kittredge, chcel podarovať svojej mame vianočný darček, ktorým bola vlastnoručne vyrobená vonná sviečka. Rodina aj okolie začali Mikeovu výrobu podporovať a postupom času sa výroba Yankee Candle sviečok presunula z malej garáže do veľkých fabrík. Yankee Candle sviečky sú dnes najznámejšími vonnými sviečkami. Široká škála vôní v skle, svietniky, aromalampy, vonný vosk a vône do auta. To všetko robí aj zo všedného dňa nezabudnuteľné chvíle plné radosti a nekonečnej pohody.

Vonné sviečky Yankee Candle

Chcete rozvoňať každú miestnosť domova produktami Yankee Candle? Sklenené vonné sviečky sú spomedzi všetkých výrobkov tejto značky tie najobľúbenejšie. Citrusová, sladká, svieža alebo škoricová vôňa Vianoc? Sklenené vonné sviečky Yankee Candle neponúkajú len širokú škálu vôní, ale taktiež sú na výber vo viacerých veľkostiach. Okrem vonných sviečok v skle sú dostupné aj votívne sviečky s bavlneným knôtom. Tradičná vôňa vanilky, ale aj úplne atypická vôňa grilovanej broskyne si vás dozaista získajú s každým nádychom.

Yankee Candle vosky a vonné oleje

Vosk do aromalampy alebo vonný olej predstavujú ďalší spoľahlivý spôsob, ako môžete voňavé vlny maliny, kokosu, bavlny, ale aj kvetov nechať voľne plávať celou domácnosťou. Sú neodmysliteľnou súčasťou každej aromalampy Yankee Candle. Široká ponuka éterických olejov a vonných voskov umožňuje použiť každý deň inú vôňu a vy si môžete každý deň vychutnávať takú atmosféru, na ktorú máte práve náladu.

Pokiaľ sa trápite otázkou, ako páliť vosky Yankee Candle, radi vám celý proces používania vysvetlíme. Všetko začína výberom pre vás najatraktívnejšej vône. Vosk vybalíte z ochranného obalu a umiestnite do nádoby určenej na topenie. V prípade klasických aromalámp zapálite sviečku, ktorá odštartuje moment, odkedy si začnete vychutnávať voňavé chvíle. Pokiaľ máte elektrickú aromalampu, napájací kábel zapojíte do elektriny a je hotovo. Jednoduché, pohodlné a predovšetkým bezpečné.

Yankee Candle aromalampy

Aromalampa nepredstavuje iba praktického pomocníka na rozvoňanie každého interiéru, ale taktiež je aj neprehliadnuteľnou dekoráciou. Každému priestoru dodá v priebehu krátkej chvíle pohodovú a príjemnú atmosféru. Stačí do nádobky umiestniť vonný vosk alebo do trochy vody nakvapkať vonný olej. O všetko ostatné sa postará čajová sviečka, ktorá nádobku nahreje, čím roztopí vonný vosk, alebo aktivuje vonný olej.

Vôňa sa bude nezastaviteľne šíriť priestorom a vy sa budete cítiť príjemne a uvoľnene. Okrem tradičnej Yankee Candle aromalampy sú k dispozícii aj elektrické prevedenia, ktoré nie sú nahrievané sviečkou, ale priamo elektrickou energiou. Elektrická aromalampa Yankee Candle je naviac vybavená časovačom. Čas nahrievania môžete nastaviť na dobu krátko predtým, ako sa vrátite z práce. Po návrate domov vám poskytne hrejivé a voňavé privítanie, ktoré si zaslúžite.

Aróma difuzér Yankee Candle

Pokiaľ hľadáte vôňu, ktorá sa bude šíriť priestorom a zároveň ju môžete nechať bez dozoru, je pre vás aróma difuzér tou najlepšou voľbou. Vôňa sa odparuje prostredníctvom dlhých tyčiniek, namočených vo vonnej kvapaline. Aróma difuzér umožňuje regulovať intenzitu vône, a to jednoduchým otáčaním tyčiniek.

Vône do auta

Ak ste skutočným milovníkom vôní Yankee Candle, vôňa do auta vám rozhodne nesmie chýbať. V ponuke nájdete závesné vône, ktoré aj z nudných ciest dokážu vytvoriť nezabudnuteľný zážitok. Závesné vône Yankee Candle do auta majú zaujímavý tvar drobných, sklenených vonných sviečok. Zútulniť interiér vozidla môžete aj prostredníctvom klipov, ktoré prichytíte na mriežku palubnej dosky. Tieto malé klipy si vás opäť získajú tvarom sklenenej mini sviečky Yankee Candle. Najlacnejšie spomedzi výrobkov a pritom také praktické. Vzdušnú a čistú vôňu v aute môžete docieliť aj prostredníctvom vonných periel. Tento typ Yankee vône je určený predovšetkým do menších priestorov a okrem prekrásnej vône sa vonné perly postarajú aj o neutralizáciu nepríjemného pachu.

Objednávanie a cena

Pokiaľ si chcete privoňať ku sviečkam, či voskom Yankee Candle, predajne Notino sú vám k dispozícii v Bratislave alebo v Košiciach. V našich predajniach a výdajniach si môžete Yankee sviečky kúpiť, alebo si ich objednať prostredníctvom e-shopu a vyzdvihnúť priamo v obchode v čase, ktorý vám vyhovuje najviac.

Ak chcete obdarovať blízku osobu krásnym darčekom, siahnite po výrobkoch Yankee Candle. Cenovo sú dostupné pre všetkých milovníkov sviečok, pohody, romantiky a relaxu. Prekrásne darčekové balenie moment prekvapenia ešte viac prehĺbi a vy v priebehu krátkej chvíľky poviete obdarovanej osobe milión krásnych a ďakovných slov, bez toho, aby ste čokoľvek povedali. Súčasťou darčekových balení bývajú aj rôzne kombinácie Yankee Candle voskov, čajových sviečok, sklenených alebo votívnych sviečok. S výrobkami Yankee Candle nemôžete trafiť vedľa.