Prejsť na hlavný obsah

Kozmetika Clinique

O značke Clinique

Dermatológmi vyvinutá pleťová a dekoratívna kozmetika s účinným, bezpečným a klinicky overeným zložením. Americká značka Clinique sa pri výrobe vyhýba použitiu alergénov a dráždivých zložiek a predchádza tak možnému poškodeniu pleti. Výsledkom je prvotriedny hypoalergénny make-up a starostlivosť, z ktorej bude mať vaša pleť radosť.

Značka Clinique vznikla v roku 1968, keď sa začali predávať prvé zo série produktov pleťovej a telovej starostlivosti. Od počiatku bolo dôležité kombinovanie jednotlivých účinných zložiek na základe najnovších vedeckých poznatkov tak, aby dosiahli maximálny efekt bez podráždenia. Kozmetika Clinique je bez parfumácie, bez ftalátov, prechádza prísnymi testami na alergie, a preto je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Vyskúšajte aj vy kozmetiku, ktorej zloženie je neustále skúmané v spolupráci s vedcami, výskumníkmi, lekármi a certifikovanými dermatológmi, a tak zaisťuje maximálne výsledky bez podráždenia. Okrem pleťovej, telovej a dekoratívnej kozmetiky stoja za pozornosť aj vône Clinique, medzi ktorými nájdete ideálny Clinique parfém pre seba aj svojich blízkych. Dámy zaujme parfumovaná voda Clinique Happy plná kvetinových a ovocných tónov, mužov trebárs toaletná voda Clinique Happy for Men, ktorá ukrýva arómu citrusov.

celý text skryť text