Prírodná kozmetika

Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   515
  •   117
  •   35
  •   14
  •   22
Najpredávanejšie

Čo je to prírodná kozmetika?

Vráťte sa k prírode a doprajte si to najlepšie, čo ponúka. Kvalitná 100 % prírodná kozmetika obsahuje len čisto prírodné zložky s veľkým množstvom vitamínov, hydratačných látok a antioxidantov, ktoré podporujú a stimulujú prirodzené funkcie našej pokožky. Vďaka absencii syntetických látok, ako sú konzervanty, umelé farbivá alebo parfumácia, prírodná kozmetika nezaťažuje organizmus a zároveň šetrí naše životné prostredie.

Vyberte si z našej širokej ponuky certifikovanej prírodnej kozmetiky. Kvalitné prírodné šampóny, farby na vlasy a ďalšia prírodná vlasová kozmetika dodajú vlasom výživu a žiarivý lesk. Prírodné zubné pasty a bambusové kefky rozžiaria váš úsmev. O perfektnú pleť sa postarajú prírodné krémy na tvár a o zdôraznenie vašej krásy prírodný make-up a dekoratívna kozmetika.  

Ponúkame vám úžasné prírodné dezodoranty a prírodné parfémy, ktoré nedráždia dýchacie cesty ani pokožku, ale aj prírodné oleje, ako je arganový alebo kokosový olej, ktoré vás prekvapia všestrannými účinkami.  

U nás nájdete len tú najlepšiu prírodnú kozmetiku s kvalitnými ingredienciami od osvedčených značiek Weleda, Renovality, Ahava, Burt's Bees, Schmidt's, Natura Siberica alebo The Organic Pharmacy.  

Prírodná kozmetika zažíva v posledných rokoch veľký boom. Pripojte sa k tomuto trendu aj vy a vyskúšajte skvelé účinky čisto prírodných látok na vlastnej koži.