Čo je to London Look?

 
Nepredvídateľný. Individuálny. Autentický. Nezávislý. Look je viac než len oblečenie a make-up. Look je osobnosť. Charakter. Jedinečnosť. Som to ja. Moderná? Nemoderná? Si to ty, kto určuje, v čom sa cítiš dobre. Zabudni na akékoľvek nálepky a predsudky. Nie som dokonalá. Som jedinečná. Neexistuje žiadna iná osoba ako ja. A to je to, čo sa mi najviac páči! Koniec obmedzení! Nenechaj sa presvedčiť, že tento štýl nie je pre teba alebo že ti akýkoľvek make-up nesedí!

celý text skryť text

O značke Rimmel

Odvážte sa prekročiť hranice krásy. Dekoratívna kozmetika Rimmel borí konvencie, vytvára netradičné looky a hľadá a nachádza nové spôsoby, ako môžete vyjadriť sama seba.

 


Revolučná bola táto londýnska značka od samého začiatku. V roku 1834 ju založil Eugene Rimmel a vôbec prvý produkt – Rimmel maskara – sa okamžite stal kultovým. Dôvodom bolo vtedy ojedinelé zloženie bez škodlivých prímesí a fakt, že si ju mohol dovoliť každý. Pojem Rimmel sa vtedy stal dokonca všeobecným pomenovaním maskary vôbec a vzniklo legendárne motto „Get the London Look“.
Dnes sú práve maskara Rimmel, lak na nechty Rimmel, rúž Rimmel alebo make-up Rimmel len čriepkami zo širokého portfólia. Nebojte sa s make-upom experimentovať, nechajte vyniknúť svoju osobnosť, buďte, kým chcete byť. Produkty Rimmel znamenajú výzvu pre vaše hranice, tak sa ich odvážte prekročiť.

celý text skryť text

Zoradené od najpredávanejších Podľa ceny

12 3 4

12 3 4 Zobraziť ďalšie