Starostlivosť o bradu

Najpredávanejšie

Všetko, čo potrebujete pre vašu bradu

Starajte sa o svoju bradu s láskou a vyskúšajte kvalitnú kozmetiku na bradu z ponuky notino.sk! Brady sú opäť v móde a dobre zastrihnutá pestovaná brada je vizitkou každého poriadneho muža, tak smelo do toho.

Starostlivosť o bradu zahŕňa umývanie, zastrihávanie, výživu, kefovanie aj finálnu úpravu tvaru. Pre dokonalú očistu vašej brady od prachu a ďalších nečistôt vám ponúkame tuhé mydlá, špeciálne mydlá na holenie či šampóny na bradu.

Po umývaní si brada a fúzy zaslúžia poriadnu dávku výživy, na ktorú slúžia balzamy a olej na bradu. Brada po nich bude krásne mäkká a hydratovaná.

Správnu dĺžku vašej brady si udržíte s elektrickým zastrihávačom brady. A na úpravu ich tvaru použite kefu a vosk na bradu.

Pre skutočných fajnšmekrov ponúkame špeciálne kozmetické sady na bradu, ktoré sa skvelo hodia aj ako darček pre každého správneho bradáča.

Vyberte si z našej širokej ponuky starostlivosti o bradu od renomovaných značiek DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett a mnohých ďalších! U nás nájdete len kvalitné prípravky na bradu.