Prejsť na hlavný obsah

Aróma difuzér

Navoďte pohodovú atmosféru a užite si obľúbenú vôňu v každom kúte svojho domova či kancelárie. Aróma difuzér sa postará o rovnomerné rozptýlenie vône do priestoru, zvlhčí ovzdušie a zlepší vám náladu.

Ako vybrať vonný difuzér?

Typ difuzéra hrá pri výbere zásadnú rolu. Na výber máte hneď z niekoľkých typov od elektrických difuzérov cez ultrasonické až po luxusné aróma difuzéry v štýlovom vyhotovení. Každý difuzér má iné výhody, dokáže niečo iné a je vhodný pre iný typ interiéru.

Vyberať môžete samozrejme aj podľa dizajnu, a to hlavne ak hľadáte aromatický difuzér do kozmetického či masážneho salónu. V takom prípade hľadajte drevené difuzéry alebo keramické, za ktoré sa nebudete hanbiť v žiadnom interiéri.

 

Elektrický difuzér

Na rozdiel od vonných sviečok a arómolámp sú elektrické aróma difuzéry do bytu bezpečnejšie. Na prevádzku nepotrebujú oheň, a tak sú ideálne aj do kancelárií a domácností s deťmi a domácimi maznáčikmi.

Ultrasonický difuzér

Elektrické difuzéry plnia primárne vonnú funkciu. Existujú však aj ultrasonické difuzéry, ktoré zároveň plnia funkciu zvlhčovača vzduchu. Niekedy sa im hovorí ultrazvukové difuzéry a fungujú na princípe vibrácií, vďaka ktorým sa zmes vody a éterických olejov uvoľňuje v podobe jemnej hmly.

Aróma difuzér s tyčinkami

Je to jeden z najlacnejších a najjednoduchších spôsobov, ako prevoňať domov. Tyčinkový difuzér funguje tak, že tyčinky namočené do vonnej náplne do seba natiahnu vôňu a rozptýlia ju do okolia. Na trhu nájdete mnoho druhov a dizajnov. K veľmi obľúbeným patria drevené, sklenené a keramické difuzéry, ktoré sú navyše dekoratívne.

Vyberte si ten najlepší aróma difuzér! U nás nájdete ako bytové difuzéry na éterické oleje, tak aj aróma difuzéry s tyčinkami. Zaujíma vás konkrétna vôňa do difuzéra? Samozrejme pre vás máme aj náplne do difuzérov všetkých možných vôní a náhradné tyčinky do difuzéra. Objavte svet bytových parfémov na notino.sk.

Vyskúšajte aróma difuzér od niektorej z top značiek ako Baobab, Clean, Millefiori či THD.

Prečítajte si viac o aróma difuzéroch

celý text skryť text