Špeciálne zľavy parfémov

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

 • Parfémy
 • Špeciálne zľavy

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …

12 3 283

 • Amouage Jubilation 25 Womankrém na ruky pre ženy 300 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  AMU3970

  52,30 €
  Zľava: 5,90 €

 • Montale Greylandparfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2534

  Viac informácií

  Montale Greyland je orientálna drevito-korenistá vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú kombináciu vôní vzácnych driev a predovšetkým korenistých zvýrazňujúcich tónov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Greyland vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Greyland predstavuje hutnú a pritom zmyselnú zmes driev a korenia. Čierne korenie, zázvor, guajakové, santalové a cédrové drevo doplňujú tóny ruže, pižma, vetiveru a kože a tvorí vysoko charakteristickú kompozíciu s prekvapivým vývojom, v ktorom objavíte okrem dominantných drevitých a korenistých aj svieže a aromatické akordy. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Greyland je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Greyland je výrazná a hutná, ale pritom nijako ťažká vôňa s kvapkou mysterióznosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priamo nabitý vôňou dreva, ale súčasne ponúka aj vývoj a hru akordov. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete. Montale Greyland sa hodí vďaka svojej drevitej stránke najmä na chladnejšie mesiace. Dá sa nosiť cez deň, ale má tiež dosť charakteru a hĺbky na využitie pri špeciálnych večerných príležitostiach. Táto veľmi vydarená, prevažne drevitá vôňa si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva v orientálnom poňatí, a to najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Greyland podčiarknutou atraktívnou lesklou čiernou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Greyland - nádherná intenzívna vôňa dreva v orientálnej okorenenej kompozícii.

  52,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Frederic Malle Bigarade Concentreetoaletná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 98 % Kód:  FMA0207

  Viac informácií

  Unisex toaletná voda Frederic Malle Bigarade Concentree je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.citrusová vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  191,50 €
  Zľava: 23,50 €

 • Bond No. 9 Downtown High Lineparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0717

  Viac informácií

  kvetinová vôňapre modernú sebavedomú ženupredovšetkým do teplého počasia

  148,10 €
  Zľava: 5,90 €

 • Montale Aoud Greedyparfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2580

  Viac informácií

  Montale Aoud Greedy je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom sladkého drievka. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú, delikátnu a zmyselnú vôňu s jemne korenistými aspektmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Greedy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Greedy sa v hlave otvára akordmi citróna a sladkého drievka. V srdci zavonia jantár, pačuli a kvetinové tóny a žiadostivo zmyselný základ pozostáva z vetiveru a svetlého pižma. Celková aróma originálne spája dominantné sladké a jemné korenisté stránky s citrusovými, pižmovými, aromatickými a drevitými aspektmi. Najmä ústredný akord tmavého sladkého drievka, zasadený do vskutku nápadito vystavenej kompozície, robí z Aoud Greedy jednu z najzaujímavejších vôní unikátnej značky Montale. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne nezabudnuteľnú vôňu s atraktívne žiadostivými akordmi. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Greedy je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Greedy sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne sladko-korenisté vône, najmä s pútavým akordom sladkého drievka. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistotou a eleganciou, v prípade Aoud Greedy podčiarknutou atraktívnou fialovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Greedy - delikátna a žiadostivo zmyselná vôňa sladkého drievka v nápaditej orientálnej kompozícii.

  52,80 €
  Zľava: 4,70 €

 • Bond No. 9 Dubai Collection Emeraldparfumovaná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0728

  Viac informácií

  Unisex parfumovaná voda Bond No. 9 Dubai Collection Emerald je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.kožená vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna slávnostné príležitosti

  475,40 €
  Zľava: 19,60 €

 • Bond No. 9 Downtown Cooper Squareparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0734

  Viac informácií

  drevitá vôňapre elegantného mužapredovšetkým do chladného počasia

  137,10 €
  Zľava: 5,90 €

 • Montale Amandes Orientalesparfumovaná voda unisex 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2588

  Viac informácií

  Montale Amandes Orientales je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výrazným mandľovým akordom. V tejto parfémovanej vode francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, sa delikátne snúbia ľahko pražené mandle s hrejivou vanilkou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Amandes Orientales vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Minimalistická vonná kompozícia Amandes Orientales je vystavená okolo tónov mandlí a vanilky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale dokázal s dvomi vonnými akordmi stvoriť veľmi originálny parfém. Amandes Orientales nie je typickou sladkou vôňou, akú by sme očakávali podľa hlavných ingrediencií. Je jemnejšia a objavujú sa v nej zaujímavé, mysteriózne a prekvapivé podtóny vône dymu, kadidla. Vôňa sa otvára veľmi prirodzenou, jemne horkastou arómou mandlí a postupne sa potom stáva dominantnejším vanilkový tón. Celá kompozícia sa nakoniec rozvinie do hlbokej, jemne sladkej a príjemne záhadnej vône, ktorá okolo svojho nositeľa vytvorí auru príťažlivosti s upokojujúcim efektom. Všetky vonné diela Pierra Montale sú vytvorené z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Amandes Orientales, ktorej názov je možné voľne preložiť ako „orientálne mandle“, nie je výnimkou. Chutná mäkkosť spojená s eleganciou, hĺbkou a mierne hrejivým priateľským charakterom je tým, čo z parfémovanej vody Amandes Orientales robí vôňu vhodnú na denné i večerné nosenie najmä v chladnejších mesiacoch roka. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu mandlí a vanilky v originálnom poňatí a oceňujú skutočnú kvalitu. Vyskúšať Amandes Orientales by mali tiež všetci, ktorí na seba radi nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem kúzelných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Amandes Orientales podčiarknutou metalickou striebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Amandes Orientales - vôňa mandlí a vanilky v kúzelnom orientálnom opare.

  42,70 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale Dew Muskparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2592

  Viac informácií

  Dew Musk je orientálna vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Dew Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Dew Musk, parfémovaná voda s ylang-ylang a pižmom v hlavných úlohách, predstavuje kúzlo darov Orientu. Originálna parfémovaná voda Montale Dew Musk predstavuje, ako už napovedá názov zmieňujúci pižmo a rosu. Bohatá, zvodne omamná vôňa ylang-ylang spolu s arómou kvetov pomaranča a ďalšími sprievodnými akordmi rozohráva v Dew Musk ódu na kúzlo plodov Orientu. Exotické kvety a ovocie tvoria pútavý úvod k rozvoju zmyselnej kombinácie pižma a pačuli. V parfémovanej vode Montale Dew Musk teda nájdeme akordy kvetov pomarančovníka, ylang-ylang, granátového jablka, pačuli a pižma. Celková aróma, prepájajúca žlté kvetinové a pižmové stránky so sladkými, drevitými a bielymi kvetinovými aspektmi a pútavým dotykom pačuli, je zmyselná, mierne sladká, šťavnato svieža a prekvapivo príjemne nositeľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém predstavujúci pižmovú vôňu v pútavej orientálnej kvetinovej kompozícii, ktorej nechýba sviežosť ani zmyselnosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Dew Musk je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Dew Musk sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi pižmové vône v originálnom orientálnom spracovaní. Vyskúšať Dew Musk by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy. Parfémovaná voda Dew Musk svojho nositeľa zahalí do pútavej, osviežujúcej a pritom zmyselnej orientálnej pižmovej arómy a spoľahlivo mu pomôže upútať pozornosť okolia. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Dew Musk podčiarknutou atraktívne matnou zlatistou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Dew Musk - zmyselná, osviežujúca i jemne sladká orientálna vôňa s pižmom a ylang-ylang v hlavných úlohách.

  58,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Xerjoff Shooting Stars Ibitiraparfumovaná voda + saténový vačok pre ženy 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  XEF3134

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Ibitira vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinová vôňadrevitá vôňapre modernú sebavedomú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  188,50 €
  Zľava: 21,50 €

 • Amouage Honourdarčeková sada I.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AMU4011

  171,30 €
  Zľava: 19,60 €

 • Estée Lauder Pure White Linen Pink Coraltelové mlieko pre ženy 200 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  EST4094

  Viac informácií

  Telové mlieko Estee Lauder Pure White Linen Pink Coral dokonale doplní vôňu z rovnomenného radu. Mlieko účinne vyživí vašu pokožku a dodá jej tak veľmi potrebnú hydratáciu. Pri pravidelnom používaní bude vaša koža zamatovo hebká a neodolateľne jemná.

  32,80 €
  Zľava: 3,10 €

 • Bond No. 9 New York Beaches Hamptonsparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0743

  Viac informácií

  svieža čistá vôňapre modernú sebavedomú ženuna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  113,20 €
  Zľava: 15,70 €

 • Annayake Tomo Freshtoaletná voda pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  ANN0186

  Viac informácií

  svieža čistá vôňapre aktívneho mužana celodenné nosenie

  43,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale Candy Roseparfumovaná voda pre ženy 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2625

  Viac informácií

  Montale Candy Rose je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy plná sviežosti a zároveň sladkosti. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka bohatstvo exotického ovocia v kombinácii s populárnou ružou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Candy Rose vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Candy Rose predstavuje žiadostivé červené ovocie, liči a šťavnatý červený (niekedy nazývaný aj krvavý) pomaranč delikátne zahalené v zmyselnosti ruží, konvaliniek a pačuli na sladkom základe svetlého pižma a vanilky. Bohatá vonná kompozícia, v ktorej nechýbajú ani mandarínka, čierne ríbezle, malina a kvet pomarančovníka, je šťavnatým kokteilom, ktorý v úvode vône doslova tancuje na pokožke. Nasleduje jemná nádherná kvetinová zmes a zmyselný základ, ľahko hrejivý vďaka vanilke v unikátnom spojení s pižmom a kvetmi pomarančovníka. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril dokonalý parfém pre modernú ženu. Optimistická bohatosť sladkého exotického ovocia v kombinácii s kráľovnou kvetín, ružou, dodáva Candy Rose až neuveriteľne priateľský a univerzálny charakter. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Candy Rose je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Candy Rose sa vďaka svojej komplexnosti hodí na celý rok, ale najlepšie vynikne v teplých mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém.  Montale Candy Rose si navždy získa ženy, ktoré majú rady bohaté ovocné vône v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mali aj tie dámy, ktoré oceňujú skutočnú kvalitu a rady na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Candy Rose podčiarknutou žiarivou metalickou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Candy Rose - nádherná ruža v košíku pretekajúcom šťavnatým ovocím.

  51,20 €
  Zľava: 4,70 €

 • Montale White Aoudparfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2634

  Viac informácií

  Montale White Aoud je orientálna hrejivo-korenistá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka kombináciu značkou obľúbeného dreva oud v originálnej kompozícii s ďalšími akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode White Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Hlavný vonný komponent parfému White Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“. Vonná kompozícia sa otvára pudrovitými suchými akordmi a postupne sa rozvíja do mäkkého kvetinového a hrejivo korenistého srdca. Príjemný záver, v ktorom sa spája kadidlo, santalové drevo, sladká vanilka a jantár, dodáva krémovitú hrejivosť, ale nepôsobí pritom proti rafinovanej komplexnosti dodanej drevom oud. Okrem vyššie menovaných nechýbajú v nápaditej kompozícii aj akordy ruže, šafranu, kardamómu, jazmínu, pačuli, vetiveru a labdana. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém White Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril dokonale vyvážený parfém, ktorý rozhodne patrí medzi najzaujímavejšie interpretácie témy dreva oud. Nežná a krásna parfémovaná voda Montale White Aoud sa hodí na celý rok, ale najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Ide o parfém ideálny tak na deň, ako aj na špeciálne večerné príležitosti. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade White Aoud podčiarknutou nevinnou bielou farbou so zlatými ozdobnými prvkami, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale White Aoud - vôňa dreva oud v tej najjemnejšej a najdelikátnejšej možnej podobe.

  52,00 €
  Zľava: 5,90 €

 • Maison Berger Paris Scented Bouquet

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  LBP0140

  35,50 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale Dew Muskparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2636

  Viac informácií

  Dew Musk je orientálna vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Dew Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Dew Musk, parfémovaná voda s ylang-ylang a pižmom v hlavných úlohách, predstavuje kúzlo darov Orientu. Originálna parfémovaná voda Montale Dew Musk predstavuje, ako už napovedá názov zmieňujúci pižmo a rosu. Bohatá, zvodne omamná vôňa ylang-ylang spolu s arómou kvetov pomaranča a ďalšími sprievodnými akordmi rozohráva v Dew Musk ódu na kúzlo plodov Orientu. Exotické kvety a ovocie tvoria pútavý úvod k rozvoju zmyselnej kombinácie pižma a pačuli. V parfémovanej vode Montale Dew Musk teda nájdeme akordy kvetov pomarančovníka, ylang-ylang, granátového jablka, pačuli a pižma. Celková aróma, prepájajúca žlté kvetinové a pižmové stránky so sladkými, drevitými a bielymi kvetinovými aspektmi a pútavým dotykom pačuli, je zmyselná, mierne sladká, šťavnato svieža a prekvapivo príjemne nositeľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém predstavujúci pižmovú vôňu v pútavej orientálnej kvetinovej kompozícii, ktorej nechýba sviežosť ani zmyselnosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Dew Musk je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Dew Musk sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi pižmové vône v originálnom orientálnom spracovaní. Vyskúšať Dew Musk by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy. Parfémovaná voda Dew Musk svojho nositeľa zahalí do pútavej, osviežujúcej a pritom zmyselnej orientálnej pižmovej arómy a spoľahlivo mu pomôže upútať pozornosť okolia. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Dew Musk podčiarknutou atraktívne matnou zlatistou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Dew Musk - zmyselná, osviežujúca i jemne sladká orientálna vôňa s pižmom a ylang-ylang v hlavných úlohách.

  56,00 €
  Zľava: 5,90 €

 • The Different Company Jasmin de Nuitparfumovaná voda náplň pre ženy 90 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  TDC0648

  83,10 €
  Zľava: 7,80 €

12 3 4 5 283 Zobraziť ďalšie