Špeciálne zľavy parfémov

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

 • Parfémy
 • Špeciálne zľavy

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …

12 3 618

 • Montale Jasmin FullParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2295

  Viac informácií

  Montale Jasmin Full je kvetinová vôňa pre ženy a mužov založená na bielych kvetoch. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka omamnú, kúzelne kvetinovú vôňu. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Jasmin Full vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Jasmin Full predstavuje odveké spojenie bielych kvetov, ktoré symbolizuje voňavé arabské noci. Kvet pomarančovníka, jazmín a zemolez sa miešajú v intenzívnej aróme vyznačujúcej sa nádhernou omamnosťou a mysterióznosťou.  Sladký, narkotický a tak trochu animálny jazmín, nektárová, jemne ovocno-medová vôňa zemolezu a svieži citrusový tón dodaný kvetmi pomarančovníka. To dohromady vytvára na prvý pohľad minimalistickú, ale pritom rozhodne nie nudne jednoduchú kompozíciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Jasmin Full je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Jasmin Full je neodolateľná, jemne sladko kvetinová vôňa s prekvapivým sviežim citrusovým tónom. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém s jednoduchou kompozíciou, ktorý pritom ponúka vysokú mieru mysterióznosti a až prekvapivo omamné kúzlo Orientu. Montale Jasmin Full, nádherný parfém oslavujúci kúzelné biele kvety, sa hodí na celý rok, ale najviac zažiari v jarných mesiacoch, keď sa jeho aróma dokonale spojí s prebúdzajúcou sa a rozkvitajúcou prírodou. Jasmin Full je ideálny denný parfém, napriek svojej minimalistickej kompozícii však má dostatok charakteru na to, aby svojmu nositeľovi pomohol okúzliť jeho okolie i pri zvláštnych večerných príležitostiach. Nádherná, prevažne vanilková aróma si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu tejto korenie dávajúcej špeciálnej orchidey v kvetinovej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Jasmin Full podčiarknutou nádhernou metalickou svetlou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Jasmin Full - omamná kvetinová vôňa arabských nocí.

  60,90 €
  Zľava: 2,20 €

 • Amouage Jubilation 25 Womankrém na ruky pre ženy 300 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  AMU3970

  52,40 €
  Zľava: 5,80 €

 • Montale GreylandParfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2534

  Viac informácií

  Montale Greyland je orientálna drevito-korenistá vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatnú kombináciu vôní vzácnych driev a predovšetkým korenistých zvýrazňujúcich tónov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Greyland vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Greyland predstavuje hutnú a pritom zmyselnú zmes driev a korenia. Čierne korenie, zázvor, guajakové, santalové a cédrové drevo doplňujú tóny ruže, pižma, vetiveru a kože a tvorí vysoko charakteristickú kompozíciu s prekvapivým vývojom, v ktorom objavíte okrem dominantných drevitých a korenistých aj svieže a aromatické akordy. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Greyland je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Greyland je výrazná a hutná, ale pritom nijako ťažká vôňa s kvapkou mysterióznosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priamo nabitý vôňou dreva, ale súčasne ponúka aj vývoj a hru akordov. Vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete. Montale Greyland sa hodí vďaka svojej drevitej stránke najmä na chladnejšie mesiace. Dá sa nosiť cez deň, ale má tiež dosť charakteru a hĺbky na využitie pri špeciálnych večerných príležitostiach. Táto veľmi vydarená, prevažne drevitá vôňa si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva v orientálnom poňatí, a to najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Greyland podčiarknutou atraktívnou lesklou čiernou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Greyland - nádherná intenzívna vôňa dreva v orientálnej okorenenej kompozícii.

  53,90 €
  Zľava: 3,50 €

 • Frederic Malle Bigarade Concentreetoaletná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 98 % Kód:  FMA0207

  Viac informácií

  Unisex toaletná voda Frederic Malle Bigarade Concentree je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.citrusová vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  192,60 €
  Zľava: 23,40 €

 • Montale Ginger MuskParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2536

  Viac informácií

  Montale Ginger Musk je ovocno-pižmová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom zázvoru. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka neodolateľné spojenie ostrejších a jemných zmyselných tónov. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Ginger Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Ginger Musk predstavuje neobyčajný iskrivý zázvor v kombinácii s ostružinami, svetlým pižmom a červenými lesnými plodmi v základe. Ostrejšie akordy lesných bobúľ ponúkajú unikátnu a neodolateľnú harmóniu s jemnou zmyselnosťou pižma. V úvode Montale Ginger Musk najviac žiari svieža transparentná vôňa zázvoru, čoskoro nato sa pridáva zjemňujúce pižmo, ktoré spolu s ostružinou pridáva ľahkosť a pokoj. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je na prvý pohľad jednoduchou ovocno-pižmovou kompozíciou, ale na koži sa rozvine do nádhernej hry kontrastov. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Ginger Musk je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Ginger Musk má výrazný zmyselný tón a vďaka zaujímavej skladbe má dostatok charakteru, aby podporil dojem svojho nositeľa pri významných večerných udalostiach. Hodí sa na celý rok, v každom ročnom období dokáže ozvláštniť inak fádne večery šťastnými emóciami. Montale Ginger Musk si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombinácie vône ovocia a pižma, najmä v originálnej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Ginger Musk podčiarknutou atraktívnou svetlou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Ginger Musk - nádherná hra kontrastov zázvoru, pižma a ovocných plodov.

  61,70 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliatoaletná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  BOS0320

  Viac informácií

  Toaletná voda Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia je určená pre všetkých, ktorí milujú luxus a dokážu oceniť prvotriedne ingrediencie a neobvyklé zloženie vône.citrusová vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna celodenné nosenie

  132,20 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliatoaletná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  BOS0321

  Viac informácií

  Toaletná voda Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia je určená pre všetkých, ktorí milujú luxus a dokážu oceniť prvotriedne ingrediencie a neobvyklé zloženie vône.citrusová vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna celodenné nosenie

  132,20 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bond No. 9 Downtown High LineParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0717

  Viac informácií

  kvetinová vôňapre modernú sebavedomú ženupredovšetkým do teplého počasia

  156,20 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bond No. 9 Uptown New York PatchouliParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  BON0718

  Viac informácií

  Unisex parfumovaná voda Bond No. 9 Uptown New York Patchouli je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.orientálna vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  125,10 €
  Zľava: 19,50 €

 • Montale Aoud Amber RoseParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2571

  Viac informácií

  Montale Aoud Amber Rose je orientálna kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a kráľovnej kvetín, ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Amber Rose vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Aoud Amber Rose sa vyznačuje veľmi mladistvým a prepychovým charakterom. Rozohráva vonnú tému dreva oud, známeho pod mnohými názvami. Drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Túto skutočne kráľovskú ingredienciu, označovanú niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, originálne doplňujú v kompozícii Montale Aoud Amber Rose rozmanité vonné akordy s dôrazom na ružu. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je originálnou interpretáciou populárnej kombinácie vône dreva oud a ružovej arómy. V kompozícii tieto dva dominantné vonné tóny doplňuje guajakové drevo, šafran, grep, céder a biele pižmo, ktoré parfémovanej vode Aoud Amber Rose dodávajú unikátnu dynamiku. Vôňa sa otvára ako sofistikovaná ruža, ustálená ľahkým dymovo-korenistým nádychom, aby sa vzápätí rozvinul jej kvetinovo-drevitý charakter s pikantným akordom pižma. S postupom času sa parfém na koži stáva výraznejšie drevitým a objavíme v ňom i štipku animality. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Amber Rose je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka kombinácii svojej vytrvalosti, komplexnosti a výraznosti sa Aoud Amber Rose hodí na denné i večerné nosenie, najmä na jar. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Amber Rose by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Amber Rose podčiarknutou metalickou sýtoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Amber Rose - orientálna óda na zásnuby dreva oud s ružou.

  63,70 €
  Zľava: 5,80 €

 • Montale Aoud GreedyParfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2580

  Viac informácií

  Montale Aoud Greedy je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom sladkého drievka. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú, delikátnu a zmyselnú vôňu s jemne korenistými aspektmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Greedy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Greedy sa v hlave otvára akordmi citróna a sladkého drievka. V srdci zavonia jantár, pačuli a kvetinové tóny a žiadostivo zmyselný základ pozostáva z vetiveru a svetlého pižma. Celková aróma originálne spája dominantné sladké a jemné korenisté stránky s citrusovými, pižmovými, aromatickými a drevitými aspektmi. Najmä ústredný akord tmavého sladkého drievka, zasadený do vskutku nápadito vystavenej kompozície, robí z Aoud Greedy jednu z najzaujímavejších vôní unikátnej značky Montale. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne nezabudnuteľnú vôňu s atraktívne žiadostivými akordmi. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Greedy je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Greedy sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne sladko-korenisté vône, najmä s pútavým akordom sladkého drievka. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistotou a eleganciou, v prípade Aoud Greedy podčiarknutou atraktívnou fialovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Greedy - delikátna a žiadostivo zmyselná vôňa sladkého drievka v nápaditej orientálnej kompozícii.

  55,70 €
  Zľava: 4,70 €

 • Amouage Jubilation 25 Womankrém na ruky pre ženy 300 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  AMU3995

  52,40 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bond No. 9 Dubai Collection EmeraldParfumovaná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0728

  Viac informácií

  Unisex parfumovaná voda Bond No. 9 Dubai Collection Emerald je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.kožená vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna slávnostné príležitosti

  295,70 €
  Zľava: 19,50 €

 • Montale Aoud FlowersParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2587

  Viac informácií

  Montale Aoud Flowers je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Ústredná vonná kompozícia parfému Aoud Flowers, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“. Veľmi maskulínna parfémovaná voda Aoud Flowers ponúka originálnu interpretáciu populárneho spojenia agarového dreva a kráľovnej kvetín, ruže. Čerstvý osviežujúci úvod vône patrí bergamotu, ktorý vzápätí doplní výrazná blahobytná ruža, zaujímavo spojená s ďalšími kvetinovými tónmi, medzi ktorými nechýba afrikán či pelargónia. Mužnosť vône podčiarkujú drevité tóny - drevo oud doplňuje santalové a tíkové drevo. Štipka šafranu s ozvenou pižma dodáva celkovej vonnej kompozícii vysokú originalitu. Aoud Flowers je úchvatnou parfémovanou vodou pôsobiacou tak trochu ako medový nektár, ale so sladkosťou umiernenou drevitými tónmi. Maskulínna vôňa s dotykom ženskosti dodaným sviežosťou bergamotu a zmyselnosťou pižma. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej hĺbke a intenzite sa Aoud Flowers hodí najmä na chladnejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi typicky orientálnu kombináciu vôní dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Flowers by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Flowers podčiarknutou lesklou sýtou tmavomodrou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Flowers - orientálna óda na drevo oud a ružu.

  60,60 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bond No. 9 Downtown Cooper SquareParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0734

  Viac informácií

  drevitá vôňapre elegantného mužapredovšetkým do chladného počasia

  137,20 €
  Zľava: 5,80 €

 • Montale Amandes OrientalesParfumovaná voda unisex 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2588

  Viac informácií

  Montale Amandes Orientales je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výrazným mandľovým akordom. V tejto parfémovanej vode francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, sa delikátne snúbia ľahko pražené mandle s hrejivou vanilkou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Amandes Orientales vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Minimalistická vonná kompozícia Amandes Orientales je vystavená okolo tónov mandlí a vanilky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale dokázal s dvomi vonnými akordmi stvoriť veľmi originálny parfém. Amandes Orientales nie je typickou sladkou vôňou, akú by sme očakávali podľa hlavných ingrediencií. Je jemnejšia a objavujú sa v nej zaujímavé, mysteriózne a prekvapivé podtóny vône dymu, kadidla. Vôňa sa otvára veľmi prirodzenou, jemne horkastou arómou mandlí a postupne sa potom stáva dominantnejším vanilkový tón. Celá kompozícia sa nakoniec rozvinie do hlbokej, jemne sladkej a príjemne záhadnej vône, ktorá okolo svojho nositeľa vytvorí auru príťažlivosti s upokojujúcim efektom. Všetky vonné diela Pierra Montale sú vytvorené z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Amandes Orientales, ktorej názov je možné voľne preložiť ako „orientálne mandle“, nie je výnimkou. Chutná mäkkosť spojená s eleganciou, hĺbkou a mierne hrejivým priateľským charakterom je tým, čo z parfémovanej vody Amandes Orientales robí vôňu vhodnú na denné i večerné nosenie najmä v chladnejších mesiacoch roka. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu mandlí a vanilky v originálnom poňatí a oceňujú skutočnú kvalitu. Vyskúšať Amandes Orientales by mali tiež všetci, ktorí na seba radi nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem kúzelných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Amandes Orientales podčiarknutou metalickou striebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Amandes Orientales - vôňa mandlí a vanilky v kúzelnom orientálnom opare.

  52,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale Dew MuskParfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MNT2592

  Viac informácií

  Dew Musk je orientálna vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Dew Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Dew Musk, parfémovaná voda s ylang-ylang a pižmom v hlavných úlohách, predstavuje kúzlo darov Orientu. Originálna parfémovaná voda Montale Dew Musk predstavuje, ako už napovedá názov zmieňujúci pižmo a rosu. Bohatá, zvodne omamná vôňa ylang-ylang spolu s arómou kvetov pomaranča a ďalšími sprievodnými akordmi rozohráva v Dew Musk ódu na kúzlo plodov Orientu. Exotické kvety a ovocie tvoria pútavý úvod k rozvoju zmyselnej kombinácie pižma a pačuli. V parfémovanej vode Montale Dew Musk teda nájdeme akordy kvetov pomarančovníka, ylang-ylang, granátového jablka, pačuli a pižma. Celková aróma, prepájajúca žlté kvetinové a pižmové stránky so sladkými, drevitými a bielymi kvetinovými aspektmi a pútavým dotykom pačuli, je zmyselná, mierne sladká, šťavnato svieža a prekvapivo príjemne nositeľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém predstavujúci pižmovú vôňu v pútavej orientálnej kvetinovej kompozícii, ktorej nechýba sviežosť ani zmyselnosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Dew Musk je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Dew Musk sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi pižmové vône v originálnom orientálnom spracovaní. Vyskúšať Dew Musk by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy. Parfémovaná voda Dew Musk svojho nositeľa zahalí do pútavej, osviežujúcej a pritom zmyselnej orientálnej pižmovej arómy a spoľahlivo mu pomôže upútať pozornosť okolia. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Dew Musk podčiarknutou atraktívne matnou zlatistou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Dew Musk - zmyselná, osviežujúca i jemne sladká orientálna vôňa s pižmom a ylang-ylang v hlavných úlohách.

  59,80 €
  Zľava: 3,50 €

 • Etat Libre d’Orange Archives 69Parfumovaná voda tester unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  ELD0216

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Etat Libre d’Orange Archives 69 je neodolateľne zvodná a jedinečná vôňa, ktorá vás omámi svojou intenzitou a luxusným vyžarovaním.korenená vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  63,60 €
  Zľava: 5,80 €

12 3 4 5 618 Zobraziť ďalšie