Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Vyberte značku

12 3 166

 • Mancera Black Intensitive Aoudparfémovaná voda unisex 60 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MCR0346

  45,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Yves Saint Laurent L´Hommevoda po holení pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  YSL4321

  38,90 €
  Zľava: 4,00 €

 • Montale So Flowersparfémovaná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2282

  Viac informácií

  Montale So Flowers je kvetinová vôňa pre ženy. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich čarovnej histórii, ponúka kúzlo nádhernej kvetinovej kytice. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode So Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda So Flowers predstavuje vonné tóny kosatca, ylang-ylang, jazmínu, ruže absolut a hyacintu spočívajúcu na zmyselnom podklade pižma. Celková kompozícia vydychuje mocné kúzlo a delikátnosť komplexnej kvetinovej stránky a základ jej ešte ďalej pridáva na príťažlivosti. Aróma jemne pudrovitého elegantného kosatca, hlboko zeleného hyacintu, omamne sladkého jazmínu, exotickej ylang-ylang a v neposlednom rade nadčasovej gracióznosti a sviežosti populárnej ruže sa nádherne prelínajú v dokonale vyladenej a komplexnej harmónii. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montala i parfém So Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Až neuveriteľne príťažlivá parfémovaná voda Montale So Flowers vytvára okolo svojej nositeľky auru harmonickej atraktivity a nevtieravej zmyselnosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je vysoko ženský a príťažlivý, a súčasne mu nechýba nadčasovosť a elegancia. Na vôňu Montale So Flowers nikdy nezabudnete, rovnako ako na ženu, ktorá tento parfém nosí. Parfémovaná voda So Flowers sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém, ktorý nositeľke prežiari každý deň svojou jemnosťou a súčasne hĺbkou. Montale So Flowers si navždy získa ženy, ktoré majú rady kvetinové vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade So Flowers podčiarknutou krásnou a výraznou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale So Flowers - nádherná kytica kvetín s dotykom zmyselného pižma.

  62,70 €
  Zľava: 6,30 €

 • Bill Blass Basic Blackkolinská voda pre ženy 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  BIB0695

  9,40 €
  Zľava: 1,50 €

 • Penhaligon's Juniper Slingtoaletná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  PEH0545

  50,20 €
  Zľava: 5,80 €

 • Dolce & Gabbana The One for Mentoaletná voda pre mužov 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  DOG4240

  Viac informácií

  Dolce & Gabanna One for Men je na trhu od roku 2008, po tom, čo ženská verzia tejto vône slávila veľké úspechy. Tvorcovia tohto parfému si dali za úlohu vytvoriť niečo, čo by nebolo banálne klasické, ale klasicky mužské. Podarilo sa im vytvoriť vôňu, ktorú ženy absolútne milujú. Otvára sa trblietavými tóny bergamotu, koriandra a bazalky, ktoré prechádzajú do srdca z kardamónu, zázvoru a neroli. Všetko je položené na základoch z cédrového dreva, zmyselnej ambry a tabaku.

  41,60 €
  Zľava: 3,80 €

 • La Sultane de Saba Champaka Fleurs Tropicalesparfémovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  LSL0026

  58,00 €
  Zľava: 5,00 €

 • Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabriatoaletná voda unisex 150 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  ADP0858

  87,50 €
  Zľava: 8,40 €

 • Hermès Voyage d´Hermesdarčeková sada IV.

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  HER1381

  Viac informácií

  Hermes Voyage, to je nová unisex vôňa vhodná pre každodenné nosenie. Prevládajú svieže a drevité tóny. Autorom je parfumér Jean Claude Ellena.

  61,10 €
  Zľava: 5,80 €

 • M. Micallef Pure Extremeparfémovaná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MIC0760

  197,70 €
  Zľava: 17,30 €

 • Shiseido Zen for Mentoaletná voda pre mužov 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  SHI2239

  Viac informácií

  Shiseido Zen for Men je moderný parfém, ktorého hlavným motívom je nekompromisná zmyselnosť a sofistikovanosť. Je určený najmä mužom, ktorí žijú naplno v každom okamihu a tešia sa na budúcnosť. Mužom, ktorí majú radi nové veci, neboja sa výziev a všetko si prispôsobujú podľa seba. Tento typ muža chce byť v každej situácii pohotový. Chce zo seba vydať to najlepšie. Parfém Zen for Men mu v tomto smere dopomáha ako jeden z podnetov, ktoré ho motivujú. Dodáva mu sviežosť a zvýrazňuje jeho výnimočnosť, čo nezostáva bez povšimnutia. Tak získava silu a motiváciu v ceste za svojimi cieľmi. Vôňu je možné charakterizovať ako drevitú a ozdobenú arómou exotického ovocia. Hlava sa nesie v znamení bergamotu a Kinkanu (druh pomaranča), podporená iskrivými ovocnými esenciami Nashi (druh hrušky). Srdce je zložené z rododendronu kombinovaného s muškátovým orieškom. Základ tvorí veľmi mužný tón kože a pačuli.

  26,60 €
  Zľava: 3,10 €

 • Montale Aoud Cuir d'Arabieparfémovaná voda pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2792

  Viac informácií

  Montale Aoud Cuir d’Arabie je orientálna vôňa pre mužov s výraznými akordmi dreva oud a kože. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka obľúbenú vôňu dreva oud v úchvatnom spojení s kožou a ďalšími akordmi v bohatej a hlbokej kompozícii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Cuir d’Arabie vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Cuir d’Arabie, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“. Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Cuir d’Arabie pozostáva z akordov tabaku, kože, brezy a dreva oud, ktoré tu dostáva možnosť plne prejaviť svoj úžasný charakter, spájajúci silu a mäkkosť. Kombinácia tabaku, suchých kožených tónov a dymových tónov spáleného dreva vytvára ostré a silné otvorenie. Celková aróma sa postupne zjemňuje, ale stále zostáva intenzívna, suchá a výrazná. Pikantná bohatá vôňa Aoud Cuir d’Arabie so silne živočíšne zmyselnými nuansami je dokonalou voľbou pre milovníkov výrazných kožených vôní. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril nesmierne zvodný parfém, v ktorom najmä majstrovsky využitý akord kože priam volá po pozornosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Cuir d’Arabie je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Cuir d’Arabie sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa mužov so silnou osobnosťou, milovníkov výrazných kožených vôní, ktoré dokážu podčiarknuť ich charakter a pomôcť im strhnúť na seba pozornosť okolia. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Cuir d’Arabie podčiarknutou atraktívnou tmavou metalickou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Cuir d’Arabie - vôňa kože, tabaku, brezy a dreva oud vo výraznej kompozícii plnej charakteru.

  59,00 €
  Zľava: 6,90 €

 • Avon Far Awayparfémovaná voda pre ženy 30 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  AVO5067

  Viac informácií

  Parfém Avon Far Away je vôňa predurčená pre romanticky založené a zároveň sebavedomé ženy. V parfému sa sľúbia podmanivé orientálne, drevité tóny so sladkou kvetinovou a vanilkovou vôňou. Tento koktail ingrediencií, ukrytý v elegantnom flakóne, dá jej nositeľke pocit šťastia, pohody a lásky takmer ihneď po aplikácii. S týmto parfémom zmeníte pohľad na svet, ten sa vám totiž ako čarovným mávnutím prútika bude zdať hneď krajší a v jasnejších farbách. Vôňa podporí vašu romantickú a tajomnú dušu, ale zároveň budete aj sexy a sebavedomou ženou, za ktorou sa otočí nejeden muž. Parfém sa totiž vyznačuje nielen svojou krásnou podmanivou vôňou, ktorá podčiarkne vašu ženskosť, ale aj svojou stálosťou. Stačí ráno aplikovať na krk, či na zápästie a ešte popoludní sa vám môže stať, že vás okoloidúci zastaví a spýta sa čím tak pekne voniate.

  4,30 €
  Zľava: 0,60 €

 • Jean Paul Gaultier Le Beau Maletoaletná voda pre mužov 125 ml

  Ľahko pokrčená krabička Obsah výrobku: 100 % Kód:  JPG3402

  29,20 €
  Zľava: 3,30 €

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliatoaletná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  BOS0302

  107,70 €
  Zľava: 7,30 €

12 3 4 5 166 Ďalších 15 Nahoru