Špeciálne zľavy parfémov

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

 • Parfémy
 • Špeciálne zľavy

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …

12 3 48

 • DKNY Women Energizingparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  DKN05139

  Viac informácií

  DKNY Women Energizing 2011 je krásna vôňa pre zaujímavé ženy, ktoré na seba akoby mimochodom strhávajú všetku pozornosť. Parfém zosobňuje šarm, luxus a hravú eleganciu. Originálna kompozícia vône Women Energizing 2011 zahalí svoju nositeľku do okúzľujúcich kvetinových tónov. V úvode parfému DKNY Women Energizing 2011 vás osviežia šťavnaté citrusy pokvapkané vodkou a hodvábna esencia krehkej fialky. Po chvíli sa rozvonia skvostný lotos, rozkvitnutý narcis a čarovná orchidea. Charizmatickú bodku na záver vytvára jedinečná aróma brezy a hrejivé akordy dreva. Tento exkluzívny dámsky parfém od DKNY môžete použiť k dennému i večernému noseniu do spoločnosti. Dámska vôňa Women Energizing 2011 od DKNY je určená pre sebavedomé ženy, ktoré uchvátia svoje okolie len prítomnosťou.

  27,10 
  Zľava: 8,00 

 • Baobab Feathersvonná sviečka 35 cm

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BAO01554

  Viac informácií

  Vonná sviečka Baobab Feathers prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo.Vlastnosti:drevitá vôňaPoužitie:Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

  377,10 
  Zľava: 41,90 

 • Givenchy Dahlia Divinparfumovaná voda pre ženy 75 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  GIV07874

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Givenchy Dahlia Divin je dynamická a zároveň tajuplná vôňa, ktorá okolo vás vytvorí neobyčajne príťažlivú auru.drevitá aromatická vôňapre modernú sebavedomú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  51,50 
  Zľava: 9,10 

 • Hugo Boss BOSS Bottledtoaletná voda pre mužov 50 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  HUG12625

  Viac informácií

  Toaletná voda Boss Bottled od značky Hugo Boss je ideálna voľba pre muža 21. storočia. Vyskúšajte i vy nadčasovú elegantnú vôňu, ktorú si obľúbili milióny mužov po celom svete! svieža drevito-korenená vôňa pre moderného, cieľavedomého muža vhodná na každodenné nosenie Zloženie vôneZaujímavé vonné esencie zo slivky, jablka, citrusov a sviežeho bergamotu vo vrchných nôtach dokonale podtrhnú jedinečnú osobnosť každého muža. Sex-appeal dodávajú vôni výťažky z hrejivého klinčeka, škorice a karafiátu. Cédrové a santalové drevo v spojení s vanilkou, vetiverom a netradičným olivovníkom tvoria silný základ vône, ktorý na koži pretrváva po dlhé hodiny. Príbeh vôneBoss Bottled bola uvedená na trh v roku 1998 a oproti ostatným vôňam bola svieža a nevšedná – tiež preto sa okamžite stala bestsellerom a na špičke popularity sa drží dodnes. V roku 2017 sa tvárou vône stal charizmatický herec Chris Hemsworth.

  22,90 
  Zľava: 4,00 

 • Abercrombie & Fitch Fiercekolínska voda pre mužov 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  ABE01692

  Viac informácií

  Abercrombie & Fitch Fierce predstavuje kolínsku vodu pre mužov. Na trhu sa prvýkrát objavila v deväťdesiatych rokoch, neskôr v roku 2005 vymizla z predaja a znovu sa dostala do povedomia až v roku 2010. Ide o pozvbuzující koktail drevín, kvetín a chladivých tónov machu, ktorý sa dokonale hodí pre nosenie v teplom letnom počasí. Abercrombie & Fitch Fierce je príjemná, všadeprítomná a veľmi mužná vôňa. Úvodnú kompozíciu otvárajú vône citrónu, jedle, kardamónu, sviežeho pomaranča a petitgrain. Tieto tóny neskôr prechádzajú do zvodného kvetinového srdca, ktorému dominuje jazmín, konvalinka, rozmarín, sladká ruža, a ktoré z vás urobí elegantného muža. Neodolateľný záver z akordov zemitého vetiveru, mužného dreva, pižma a chladivého machu na vašej pokožke vydrží nesmierne dlhú dobu. Tento parfém dokáže povzbudiť vašu myseľ a osviežiť telo. Abercrombie & Fitch Fierce sa hodí všetkým aktívne žijúcim a športovo založeným mužom, parfém totiž oslavuje mužskú muskulatúru ako takú, čo charakterizuje aj štýl a dizajn flakónu. Aktívni muži tiež určite ocenia jeho dlhotrvajúcu intenzívnu vôňu, ktorá je neoddeliteľnou prednosťou Abercrombie & Fitch Fierce.

  69,30 
  Zľava: 12,20 

 • Baobab Black Pearlsvonná sviečka 35 cm

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BAO01560

  Viac informácií

  Dôležité upozornenieProdukt ukladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Pokiaľ je dĺžka knôtu väčšia ako 5 mm, zastrihnite ho. Uistite sa, že sviečka/vosk je v dostatočnej vzdialenosti od všetkých horľavých materiálov alebo zdrojov tepla (TV, radiátory). Horiacou sviečkou/voskom nepohybujte. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. U osôb, ktoré trpia precitlivenosťou na vône, je nutné výrobok používať s opatrnosťou. PoužitieHoriacu sviečku/vosk nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Medzi horiacimi sviečkami by mal byť voľný priestor najmenej 20 cm. Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Pokiaľ sviečka horí, nenakláňajte ju. Nedovoľte, aby sa plameň dotýkal steny nádoby. Ak je vrstva sviečky nižšia ako 1 cm, uhaste ju a nikdy nedovoľte sviečku dohorieť až do úplného dna. Sviečku uhaste jemným sfúknutím.

  364,50 
  Zľava: 40,50 

 • Jacques Bogart Bogart Pour Hommetoaletná voda pre mužov 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  JAB01186

  Viac informácií

  Toaletná voda Jacques Bogart Bogart Pour Homme je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu.kvetinová vôňapre moderného sebavedomého mužana bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  18,10 
  Zľava: 3,20 

 • Maison Berger Paris Origamikatalytická lampa I. Clear

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  LBP00457

  Viac informácií

  Katalytická lampa Maison Berger Paris Origami je perfektným doplnkom v domácnostiach, kanceláriách, v hoteloch aj wellness centrách. Tajomstvo katalytickej lampy je založené na princípe katalytickej reakcie – horenie bez plameňa. Lampa je určená tak na prevoňanie priestorov, ako aj na čistenie a dezinfekciu vzduchu v uzavretých miestnostiach.Vlastnosti:možno nechať bez obáv bez dozoruničí v miestnosti všetky pachy vrátane cigaretového dymu, výparov z varenia alebo pachu domácich maznáčikovkrásne prevonia celý priestorPoužitie:Súčasťou balenia nie je náplň do katalytickej lampy. Z lampy zložte ozdobné aj zhášacie viečko a pomocou lievika nalejte vonnú esenciu do 2/3 lampy. Vráťte do lampy knôt s kamienkom a uzavrite zhášacím viečkom.Po cca 20 minútach, až vôňa cez knôt vystúpi až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte. Plameň nechajte horieť 3 – 5 minút a potom ho sfúknite, kamienok prekryte ozdobným viečkom. Katalytický proces sa týmto začne a lampa začína voňať. Po dosiahnutí požadovanej intenzity vône zameňte ozdobné za zhášacie viečko. Tým sa končí katalytická reakcia. Používajte podľa priloženého návodu.

  38,30 
  Zľava: 6,70 

 • Hermès 24 Faubourgparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  HER02874

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Hermes 24 Faubourg vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinová vôňapre romantickú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  80,00 
  Zľava: 14,10 

 • Robert Piguet Baghariparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ROP01276

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Robert Piguet Baghari je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinová vôňapre romantickú ženupredovšetkým do chladného počasia

  61,20 
  Zľava: 6,80 

 • Coach Poppy Wild Flowerparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  COA00264

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Coach Poppy Wild Flower je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinovo-drevitá vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  36,50 
  Zľava: 4,10 

 • Ariana Grande Moonlightparfumovaná voda pre ženy 50 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AGR00959

  Viac informácií

  kvetinovo-ovocná vôňapre romantickú ženuna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  24,30 
  Zľava: 2,70 

 • Mary Kay Eau So Cutetoaletná voda pre ženy 30 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  MKY02914

  Viac informácií

  sladko kvetinová vôňapre romantickú ženupre optimistickú ženuna každodenné noseniepredovšetkým do teplého počasia

  36,80 
  Zľava: 4,10 

 • Millefiori Natural Pompelmovonná sviečka 180 g

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  MLF01428

  Viac informácií

  Vonná sviečka Millefiori Natural Pompelmo prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo.Vlastnosti:svieža vôňaletná vôňaPoužitie:Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Postupujte podľa priloženého návodu.

  14,30 
  Zľava: 1,60 

 • Boucheron Boucheronparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  BCH01544

  Viac informácií

  Boucheron pre ženy je symbolom nádhery, tradície a elegancie klasickej kvetinovej orientálnej vône. Bol vytvorený dizajnérmi už v roku 1988 a bol inšpirovaný umením vtedajších zlatníkov z Place Vendome. Prvé akordy parfému sú sladké kvety, čerstvé ovocie s pikantnými poznámkami bazalky a horkosťou pelargónie. Z tejto fázy prechádza do mäkších polôh vďaka tuberóze, ylang-ylang, narcisu a jazmínu. Bohatý základ je postavený na benzoine, ambre, pižme, machu, vanilke.

  24,60 
  Zľava: 4,30 

 • Robert Piguet Futurparfumovaná voda pre ženy 50 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  ROP01291

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Robert Piguet Futur vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinovo-drevitá vôňapre modernú sebavedomú ženuna celodenné nosenie

  52,70 
  Zľava: 9,30 

 • Al Haramain Haneenparfém unisex 20 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  AHR02625

  Viac informácií

  Parfém Al Haramain Haneen vás vďaka svojej zmyselnej aróme prenesie do kúzelnej orientálnej záhrady plnej rozkvitnutých kvetín. orientálna vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna večerné nosenie a špeciálne príležitosti

  24,60 
  Zľava: 4,30 

 • Trussardi Sound of Donnaparfumovaná voda pre ženy 30 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  TRU01727

  Viac informácií

  Dámska parfumovaná voda Trussardi Sound of Donna vás zláka svojím mladistvým kúzlom a nedbalou eleganciou. sladko mandľová vôňa s príchuťou orientu pre bezstarostnú ženu – rebelku vhodná na denné aj večerné príležitosti Zloženie vôneOvocno-kvetinovú hlavu vône ozvláštňuje aróma mladých zelených mandlí. V srdci kompozície sa zas prelína trojica zmyselných kvetín – ruža, tuberóza a otočník. Základ je tvorený akordmi santalového dreva a gaštanového dezertu s kvapkou smotany, to všetko podfarbuje zemitá vôňa pačuli. Príbeh vôneTvárou parfumovanej vody Sound of Donna je talianska speváčka Annalisa a celá kampaň vznikala v trendy milánskej štvrti Porta Nuova. Má symbolizovať prelínanie moderného s elegantným a inšpirovať tým nositeľky tejto vône.

  25,40 
  Zľava: 4,50 

 • Bath & Body Works Cinnamon Caramel Swirlbytový sprej 42,5 g

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  BBO02192

  Viac informácií

  Bytový sprej Bath & Body Works Cinnamon Caramel Swirl jediným stlačením krásne prevonia priestory vášho interiéru. Vďaka jeho okamžitému účinku si môžete vychutnať príjemnú vôňu hneď vo chvíli, keď to potrebujete.Vlastnosti:gurmánska vôňasladká arómatematická sviatočná vôňaPoužitie:Sprej je vhodný na prevoňanie menších priestorov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pokiaľ sa náplň produktu stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Obsahuje extrémne horľavý aerosól. Chráňte pred horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi tepla. Nádoba je pod tlakom, môže sa pri zahriatí alebo pri porušení obalu roztrhnúť. Postupujte podľa priloženého návodu.

  10,60 
  Zľava: 1,90 

 • Bvlgari AQVA Divinatoaletná voda pre ženy 65 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  BVL07067

  Viac informácií

  Toaletná voda Bvlgari AQVA Divina je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinová vôňapre zmyselnú ženuna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  26,20 
  Zľava: 4,60 

 • Sospiro Ensembleparfumovaná voda unisex 100 ml

  Rozbalené Obsah výrobku: 98 % Kód:  SSR00547

  Viac informácií

  Unisex parfumovaná voda Sospiro Ensemble je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.orientálna vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženypredovšetkým do chladného počasia

  170,50 
  Zľava: 30,10 

 • Kenzo L'Eau Par Kenzo Mirror Edition Pour Hommetoaletná voda pre mužov 50 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  KZO03835

  Viac informácií

  Toaletná voda Kenzo LEau Par Kenzo Mirror Edition Pour Homme je záplavou úžasnej sviežosti, ktorá vám dodá energiu na dlhé hodiny.aromatická vôňapre moderného sebavedomého mužana bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  32,60 
  Zľava: 3,60 

 • Clive Christian C for Womenparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CCH00222

  Viac informácií

  Parfumovaná voda Clive Christian C for Women vás zahalí do svojho elegantného závoja a stane sa nenahraditeľnou súčasťou vašej osobnosti.kvetinovo-drevitá vôňapre individualistickú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  340,20 
  Zľava: 37,80 

 • Baobab White Rhinoaróma difúzor s náplňou 500 ml

  Poškodený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BAO01553

  Viac informácií

  Aróma difúzor Baobab White Rhino predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Aróma difúzor obsahuje náplň, ktorá sa pomocou vložených tyčiniek postupne odparuje do vzduchu, a tým vytvára v miestnosti veľmi útulnú arómu.Vlastnosti:drevitá vôňaPoužitie:Intenzitu vône vo vašom interiéri tiež môžete zvýšiť občasným otáčaním namočených tyčiniek. Tento aróma difúzor sa dodáva vrátane náplne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difúzora stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou.

  77,40 
  Zľava: 8,60 

12 3 4 5 48 Zobraziť ďalšie