Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

 • Parfémy
 • Špeciálne zľavy

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Značka

Zobraziť ďalšie …

12 3 252

 • Brut Brutdarčeková sada I.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  FBG00564

  10,30 €
  Zľava: 1,20 €

 • Nishane Ambra Calabriaparfémový extrakt tester unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  NSN0060

  Viac informácií

  Unisex parfémový extrakt Nishane Ambra Calabria predstavuje dokonalú vôňu pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.aromatická vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

  127,10 €
  Zľava: 13,90 €

 • Delarom Homme Eau Sportparfumovaná voda pre mužov 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  DEL03721

  39,90 €
  Zľava: 4,60 €

 • Justin Bieber Girlfrienddarčeková sada II.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JUS00137

  11,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Rasasi Entebaa Menparfumovaná voda pre mužov 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  RSS01626

  24,80 €
  Zľava: 3,10 €

 • Abercrombie & Fitch Fiercekolinská voda pre mužov 200 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  ABE01170

  Viac informácií

  Abercrombie & Fitch Fierce predstavuje kolínsku vodu pre mužov. Na trhu sa prvýkrát objavila v deväťdesiatych rokoch, neskôr v roku 2005 vymizla z predaja a znovu sa dostala do povedomia až v roku 2010. Ide o pozvbuzující koktail drevín, kvetín a chladivých tónov machu, ktorý sa dokonale hodí pre nosenie v teplom letnom počasí. Abercrombie & Fitch Fierce je príjemná, všadeprítomná a veľmi mužná vôňa. Úvodnú kompozíciu otvárajú vône citrónu, jedle, kardamónu, sviežeho pomaranča a petitgrain. Tieto tóny neskôr prechádzajú do zvodného kvetinového srdca, ktorému dominuje jazmín, konvalinka, rozmarín, sladká ruža, a ktoré z vás urobí elegantného muža. Neodolateľný záver z akordov zemitého vetiveru, mužného dreva, pižma a chladivého machu na vašej pokožke vydrží nesmierne dlhú dobu. Tento parfém dokáže povzbudiť vašu myseľ a osviežiť telo. Abercrombie & Fitch Fierce sa hodí všetkým aktívne žijúcim a športovo založeným mužom, parfém totiž oslavuje mužskú muskulatúru ako takú, čo charakterizuje aj štýl a dizajn flakónu. Aktívni muži tiež určite ocenia jeho dlhotrvajúcu intenzívnu vôňu, ktorá je neoddeliteľnou prednosťou Abercrombie & Fitch Fierce.

  103,80 €
  Zľava: 13,50 €

 • Victoria's Secret Fearlessparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  VIS1508

  37,00 €
  Zľava: 3,90 €

 • Marbert Bath & Body Classicdarčeková sada II.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  MRP0188

  16,40 €
  Zľava: 1,90 €

 • Al Haramain Oudh Sheikhakadidlo 25 g

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AHR01331

  Viac informácií

  Kadidlo je vonná živica získaná zo stromu kadidlovníka. Má veľa spôsobov využitia, používa sa kvôli krásnej orientálnej vôni, na očistu priestorov alebo predmetov, prípadne na očistu osôb. Podľa rôznych povier je možné pomocou kadidla očistiť tiež svoju dušu. Kadidlo sa často používa v rôznych kombináciách, napríklad s myrhou a balzamom, potom vydáva pri pálení špecifickú korenenú vôňu. Existujú štyri hlavné druhy živice a každý druh sa líši predovšetkým obdobím zberu. Získava sa odsekávaním kôry stromov, pri ktorom sa uvoľňuje a vyteká zo stromu živica, ktorá stvrdne a pripomína slzu. Kadidlovník rastie v divej prírode i na veľmi neobvyklých a nehostinných miestach, napríklad na skale. Živica má v sebe vysoký obsah terpénov, seskviterpénov a diterpénov, ktoré zaisťujú jej silnú arómu pri pálení. Kvalitné kadidlá hojne používa katolícka cirkev pri obradoch a modlitbách. Najrôznejšie kombinácie kadidiel a ich vôní môžete využívať tiež doma, kde perfektne rozvoňajú celý priestor a prinesú uvoľnenie mysle pri príjemnej relaxácii. Nechajte sa pohltiť špecifickou vôňou s nádychom orientu a užívajte si očistné účinky kadidla! Použitie kadidlaNa vydymovanie kadidlom budete potrebovať – kadidelnicu, klieštiky, rýchlozápalné uhlíky, zápalky alebo zapaľovač. Môžete využiť i suchý a čistý piesok, ten však nie je na pálenie nutný. Pokiaľ budete používať piesok, nasypte ho do kadidelnice tak, aby vytvoril asi centimetrovú vrstvu. Vezmite do klieštikov samozápalný uhlík a zapáľte ho. Uhlík rozohrievajte asi dvadsať sekúnd, kým uhlík neprestane iskriť. Potom ho vložte do kadidelnice. Asi po minúte môžete začať sypať kadidlo na uhlík. Začnite malými dávkami a postupne potom dávku zvyšujte podľa toho, ako vám to bude vyhovovať. Bezpečnostné pokyny na použitie kadidlaKadidlo by nemali používať deti. Na vydymovanie vždy používajte kadidelnicu na to určenú. Kadidelnicu so zapáleným uhlíkom nikdy nenechávajte bez dozoru. Po ukončení pálenia uhlie uhaste vodou.

  14,70 €
  Zľava: 1,50 €

 • Bond No. 9 I Love New York for Allparfumovaná voda unisex 100 ml

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BON00967

  Viac informácií

  Unisex parfumovaná voda Bond No. 9 I Love New York for All je dokonalou vôňou pre všetky nezávislé ženy a mužov, ktorí žijú podľa svojich vlastných pravidiel.sladko korenená vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženypredovšetkým do chladného počasia

  71,90 €
  Zľava: 8,50 €

 • Christian Louboutin Trouble in Heavenparfém pre ženy 80 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  LOU00183

  170,30 €
  Zľava: 19,70 €

 • Adidas Team Forcetoaletná voda pre mužov 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ADI04689

  Viac informácií

  Adidas Team Force je excelentný, svieži, citrusový pánsky parfém. Je určený všetkým mužom, ktorí sú odhodlaní prežívať každý svoj ​​deň naplno. Táto moderná vôňa Team Force je nabitá energiou a sviežosťou. Bude tak vaším dokonalým spoločníkom nielen pri obchodných schôdzkach a športových podujatiach počas dňa, ale stane sa aj skvelým partnerom pri večerných párty, kde podčiarkne vašu prirodzenú charizma. Hlavu vône Adidas Team Force tvoria jedinečné aldehydy a osviežujúce, nezameniteľné akordy ananásu, šťavnatého grapefruitu, vzrušujúcej mandarínky a pomaranča. Luxusné srdce v sebe ukrýva aromatický jalovec a hodvábny jazmín. Záver vône je tvorený roztancovanou ambrou, cédrovým a santalovým drevom, zvodným charizmatickým tabakom a čistým zmyselným pižmom. Pánsky parfém Adidas môžete použiť v akejkoľvek situácii. Načerpajte energiu a obklopte sa sebavedomým a luxusným oparom pánskej vône Team Force od Adidas!

  6,40 €
  Zľava: 0,80 €

 • Burberry Brit Rhythm for Hertelové mlieko pre ženy 150 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BUR07487

  Viac informácií

  Telové mlieko Burberry Brit Rhythm for Her dokonale doplní vôňu z rovnomenného radu. Mlieko účinne vyživí vašu pokožku a dodá jej tak veľmi potrebnú hydratáciu. Pri pravidelnom používaní bude vaša koža zamatovo hebká a neodolateľne jemná.

  11,60 €
  Zľava: 1,20 €

 • Etat Libre d'Orange Dangerous Complicityparfumovaná voda unisex 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ELD00284

  89,60 €
  Zľava: 10,40 €

 • Puma I Am Going Mantoaletná voda pre mužov 60 ml

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  PUM3096

  Viac informácií

  aromatická vôňapre moderného dobrodruhana bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

  13,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Robert Piguet Baghariparfumovaná voda pre ženy 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ROP1026

  47,40 €
  Zľava: 6,60 €

 • Shanghai Tang Spring Jasmineparfumovaná voda pre ženy 60 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  STG0044

  87,30 €
  Zľava: 11,60 €

 • Montale Aoud Nightparfumovaná voda unisex 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  MNT3248

  Viac informácií

  Montale Aoud Night je orientálna drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka obľúbenú vôňu dreva oud v spojení s kožou, ružou a ďalšími dokonale vyváženými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Night vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Night, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Aoud Night objavuje v bohatej mnohotvárnej kompozícii skvele podčiarkujúca jej tajuplnú moc. Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Aoud Night sa v hlave otvára akordmi bergamotu, sicílskeho citróna, šťavnatých ovocných tónov a dreva oud z Malajzie. V srdci zavonia ruža a pačuli a bohatý a zmyselný základ pozostáva z tónov jantáru, svetlého pižma, kože a guajakového a santalového dreva. Celková aróma nadchne harmonickým zlúčením kvetinových a kožených stránok so zmyselným guajakovým a santalovým drevom z indického Mysore a mystickým malajským drevom oud. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu nesmierne vydarenú a originálnu interpretáciu úchvatného dreva oud, harmonicky podčiarkujúcu mystickú silu tejto suroviny. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Night je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Night sa hodí na nosenie po celý rok, najmä na večer. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, predovšetkým v spojení s ružovými, koženými a balzamovými akordmi. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Night podčiarknutou atraktívnou zlatou farbou prechádzajúcou do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Night - mystická vôňa dreva oud v harmonickej drevito-kvetinovo-koženej kompozícii.

  58,10 €
  Zľava: 7,70 €

 • Chanel Allure Homme Sporttoaletná voda pre mužov 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CHA05182

  Viac informácií

  Chanel Allure Homme Sport je zmyselná toaletná voda pre príťažlivého a športovo založeného muža, z ktorého vyžaruje energia a má zmysel pre fair play hru za všetkých okolností a vo všetkých situáciách. Chanel Allure Homme Sport sa otvára sviežou kompozíciou mandarínky s pomarančom a morskými tónmi. V korenistom srdci sa ukrýva céder, delikátna neroli a čierne madagaskarské korenie. Celkový charakter vône Chanel Allure Homme Sport je delikátna vďaka výraznej vanilke, ktorá sa dokonale prepletá s esenciami jantáru a čistého bieleho pižma. Chanel Allure Homme Sport je pánska vôňa pre aktívneho muža, ktorý vždy podáva maximálny výkon a každý deň sa snaží prekonať sám seba. Allure Homme Sport pomôže každému športovcovi cítiť sa po tréningu skvele. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2004.

  62,70 €
  Zľava: 7,70 €

 • Chanel Allure Homme Sporttoaletná voda pre mužov 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CHA05231

  Viac informácií

  Chanel Allure Homme Sport je zmyselná toaletná voda pre príťažlivého a športovo založeného muža, z ktorého vyžaruje energia a má zmysel pre fair play hru za všetkých okolností a vo všetkých situáciách. Chanel Allure Homme Sport sa otvára sviežou kompozíciou mandarínky s pomarančom a morskými tónmi. V korenistom srdci sa ukrýva céder, delikátna neroli a čierne madagaskarské korenie. Celkový charakter vône Chanel Allure Homme Sport je delikátna vďaka výraznej vanilke, ktorá sa dokonale prepletá s esenciami jantáru a čistého bieleho pižma. Chanel Allure Homme Sport je pánska vôňa pre aktívneho muža, ktorý vždy podáva maximálny výkon a každý deň sa snaží prekonať sám seba. Allure Homme Sport pomôže každému športovcovi cítiť sa po tréningu skvele. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2004.

  62,70 €
  Zľava: 7,70 €

 • Adidas Team Forcetoaletná voda pre mužov 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ADI04705

  Viac informácií

  Adidas Team Force je excelentný, svieži, citrusový pánsky parfém. Je určený všetkým mužom, ktorí sú odhodlaní prežívať každý svoj ​​deň naplno. Táto moderná vôňa Team Force je nabitá energiou a sviežosťou. Bude tak vaším dokonalým spoločníkom nielen pri obchodných schôdzkach a športových podujatiach počas dňa, ale stane sa aj skvelým partnerom pri večerných párty, kde podčiarkne vašu prirodzenú charizma. Hlavu vône Adidas Team Force tvoria jedinečné aldehydy a osviežujúce, nezameniteľné akordy ananásu, šťavnatého grapefruitu, vzrušujúcej mandarínky a pomaranča. Luxusné srdce v sebe ukrýva aromatický jalovec a hodvábny jazmín. Záver vône je tvorený roztancovanou ambrou, cédrovým a santalovým drevom, zvodným charizmatickým tabakom a čistým zmyselným pižmom. Pánsky parfém Adidas môžete použiť v akejkoľvek situácii. Načerpajte energiu a obklopte sa sebavedomým a luxusným oparom pánskej vône Team Force od Adidas!

  6,40 €
  Zľava: 0,80 €

 • EP Line Frozendarčeková sada

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EPL03874

  3,50 €
  Zľava: 0,40 €

 • Alaïa Paris Alaïadarčeková sada I.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AZA02952

  39,30 €
  Zľava: 4,60 €

 • Brut Brutdarčeková sada I.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  FBG00556

  10,30 €
  Zľava: 1,20 €

12 3 4 5 252 Zobraziť ďalšie Nahoru

Menu