Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Vyberte značku

12 3 160

 • Calvin Klein Obsession for Mendeospray pre mužov 152 g

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  CAK8365

  9,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Mancera Black Intensitive Aoudparfémovaná voda unisex 60 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MCR0346

  40,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale So Flowersparfémovaná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2282

  Viac informácií

  Montale So Flowers je kvetinová vôňa pre ženy. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich čarovnej histórii, ponúka kúzlo nádhernej kvetinovej kytice. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode So Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda So Flowers predstavuje vonné tóny kosatca, ylang-ylang, jazmínu, ruže absolut a hyacintu spočívajúcu na zmyselnom podklade pižma. Celková kompozícia vydychuje mocné kúzlo a delikátnosť komplexnej kvetinovej stránky a základ jej ešte ďalej pridáva na príťažlivosti. Aróma jemne pudrovitého elegantného kosatca, hlboko zeleného hyacintu, omamne sladkého jazmínu, exotickej ylang-ylang a v neposlednom rade nadčasovej gracióznosti a sviežosti populárnej ruže sa nádherne prelínajú v dokonale vyladenej a komplexnej harmónii. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montala i parfém So Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Až neuveriteľne príťažlivá parfémovaná voda Montale So Flowers vytvára okolo svojej nositeľky auru harmonickej atraktivity a nevtieravej zmyselnosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je vysoko ženský a príťažlivý, a súčasne mu nechýba nadčasovosť a elegancia. Na vôňu Montale So Flowers nikdy nezabudnete, rovnako ako na ženu, ktorá tento parfém nosí. Parfémovaná voda So Flowers sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém, ktorý nositeľke prežiari každý deň svojou jemnosťou a súčasne hĺbkou. Montale So Flowers si navždy získa ženy, ktoré majú rady kvetinové vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade So Flowers podčiarknutou krásnou a výraznou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale So Flowers - nádherná kytica kvetín s dotykom zmyselného pižma.

  60,60 €
  Zľava: 6,30 €

 • Perry Ellis 360° Purpleparfémovaná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  PER0568

  28,80 €
  Zľava: 3,50 €

 • Montale Wood & Spicesparfémovaná voda pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT2872

  Viac informácií

  Montale Wood & Spices je orientálna drevito-korenistá vôňa pre mužov. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, predstavuje kombináciu vzácnych driev s korením a kadidlom. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wood & Spices vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Montale Wood & Spices je celkom novou interpretáciou nadčasovej kombinácie vo vôňach pre mužov - spojenie dreva a korenia. I so skôr jednoduchšou vonnou kompozíciou značka Montale opäť ukázala, ako skvele dokáže prichádzať s prelomovými riešeniami v nachádzaní úchvatných spôsobov, ako prekvapiť svojich zákazníkov. Kompozícia Montale Wood & Spices obsahuje akordy agarového a santalového dreva, vetiveru a kadidla so štipkou korenia. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montalei, aj parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Wood & Spices je súčasne profesionálny a sexi. Vôňa tejto parfémovanej vody okúzľuje mixom sviežosti a hĺbky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril veľmi moderný a originálny parfém nabitý vysokou úrovňou a nenútenou eleganciou. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wood & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Wood & Spices sa hodí na denné i večerné nosenie, a to po celý rok. Navždy si získa najmä milovníkov spojenia dreva a korenia, klasiky v pánskych vôňach, no v novej prekvapivej podobe. Vyskúšať by túto parfémovanú vodu mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wood & Spices podčiarknutou svetlou metalicky striebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Wood & Spices - klasická mužná vôňa dreva a korenia v úchvatnej novej podobe.

  55,10 €
  Zľava: 5,80 €

 • Hugo Boss Boss No.6 Bottled Intensetoaletná voda pre mužov 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  HUG7526

  Viac informácií

  Hugo Boss Boss No.6 Bottled Intense je intenzívna korenistá vôňa pre moderného muža, ktorý žije svoj život naplno a zároveň zostáva stáť nohami pevne na zemi. Vôňa úspešne nadväzuje na legendárnu klasiku Boss No.6 Bottled. Tvárou tejto vône je populárny hollywoodsky herec Gerard Butler. Zloženie vône Hugo Boss Boss No.6 Bottled Intense je veľmi elegantné a príťažlivé. Pozornosť všetkých žien najskôr upútajú svieže tóny citróna, ktorý je zahalený do vzrušujúcich pomarančových kvetov. Všetko dopĺňa osviežujúci bergamot. Korenisté srdce v sebe ukrýva intenzívne tóny škorice a akordy mužného klinčeka s pelargóniou a palisandrom. Základ vône je tvorený drevitými tónmi olivovníka, podmanivým cédrovým drevom a exotickým santalom. Vôňa v sebe dokonalým spôsobom zachytáva kontrasty a perfektne sa tak prispôsobí každému vášmu štýlu.

  27,80 €
  Zľava: 2,70 €

 • Bois 1920 Agrumi Amari di Siciliatoaletná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  BOS0302

  109,70 €
  Zľava: 7,30 €

 • Mandarina Duck All Of Me For Hertoaletná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  MDU0099

  19,60 €
  Zľava: 2,30 €

 • La Sultane de Saba Champaka Fleurs Tropicalesparfémovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  LSL0026

  58,00 €
  Zľava: 5,00 €

 • Bond No. 9 Uptown New Haarlemparfémovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0781

  80,30 €
  Zľava: 9,60 €

 • Hermès Voyage d´Hermesdarčeková sada IV.

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  HER1381

  Viac informácií

  Hermes Voyage, to je nová unisex vôňa vhodná pre každodenné nosenie. Prevládajú svieže a drevité tóny. Autorom je parfumér Jean Claude Ellena.

  62,10 €
  Zľava: 5,80 €

 • Bill Blass Basic Blackkolinská voda pre ženy 100 ml

  Poškodený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód:  BIB0715

  12,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Shiseido Ever Bloomparfémovaná voda pre ženy 90 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  SHI2376

  56,70 €
  Zľava: 5,80 €

12 3 4 5 160 Ďalších 15 Nahoru