Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Vyberte značku

12 3 140

 • April Aromatics Nectar Of Loveparfémovaná voda pre ženy 30 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  AAR0896

  132,40 €
  Zľava: 11,38 €

 • Culti Oderosaeparfémovaná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  CUL0420

  86,30 €
  Zľava: 10,60 €

 • Hugo Boss Boss No.6 Bottled Sporttoaletná voda pre mužov 30 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  HUG6658

  Viac informácií

  Hugo Boss Boss No.6 Bottled Sport je svieža, energická a veľmi intenzívna vôňa, ktorej cieľom je vyvolať v mužoch športového, súťaživého ducha. Je symbolom slobody, voľnosti a najmä radosti z pohybu. Začiatok vône patrí sviežim tónom šťavnatého grapefruitu a jedinečným aldehydom. Z kvetinového srdca vychádzajú akordy orientálneho kardamónu a opojnej, rozkvitnutej levandule. Pôsobivý záverečný tón celej kompozície dotvára vzácny vetiver. Tento exkluzívny a dynamický parfém sa skvele hodí na každodenné nosenie aj na športové aktivity. Pri tých vás posilní a vyburcuje k väčším výkonom. Jeho podstata vystihuje životný štýl športovo založených mužov. nezáleží na tom, akému druhu športu sa venujete. Ak ho robíte s radosťou a neustále sa snažíte posúvať svoje hranice a možnosti, tak táto vôňa vás v tom bude podporovať. Aj pri tých najnáročnejších činnostiach budete svieži a plný energie. Mladistvý, pánsky parfém Hugo Boss Boss No.6 Bottled Sport je určený moderným a sebavedomým mužom, ktorých srdce bije pre šport.

  22,20 €
  Zľava: 1,90 €

 • The Woods Collection Dancing Leavesparfémovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  WOC0008

  35,90 €
  Zľava: 3,40 €

 • Lacoste Originaltoaletná voda pre mužov 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  LAC2245

  Viac informácií

  Osviežujúca, trblietavá a mužná vôňa pre sebavedomých mužov mladých telom aj duchom. Stačia tri slová, ktoré dokonale charakterizujú túto vôňu: povzbudzujúca, elegantná a ležérna. Lacoste Original uvedená v roku 1984 patrí do rodiny Fougére - aromatických vôní. Prvýkrát sa logo známeho krokodíla objavilo na polo tričkách v roku 1933.

  46,50 €
  Zľava: 3,40 €

 • Jeanne Arthes Love Never Dies Goldparfémovaná voda pre ženy 60 ml

  Bez krabičky Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAR4784

  9,90 €
  Zľava: 1,50 €

 • Pineider Classica di Magnoliaparfémovaná voda pre ženy 30 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  PND0236

  48,00 €
  Zľava: 8,90 €

 • Tiziana Terenzi Andromeda Extrait De Parfumparfémový extrakt unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  TRZ0251

  108,70 €
  Zľava: 13,30 €

 • Creed Vanisiaparfémovaná voda pre ženy 250 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  CRE3813

  Viac informácií

  Vanisia je orientálna vôňa pre ženy unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Creed Vanisia je dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov. Vytvoril ju pre kráľovnú Španielska, praneter legendárnej Marie Antoinetty. Po tom, ako usadla na trón, chcela španielska kráľovná prejaviť vycibrený štýl podľa vzoru svojej francúzskej príbuznej. Objednala si preto v parfémérskom dome Creed bohatú, zmyselnú a atraktívne záhadnú vôňu s podtónmi španielskych driev a bohatej vanilky. Vonná kompozícia Creed Vanisia sa v hlave otvára akordom bergamotu. V srdci zavonia jazmín a bulharská ruža a základ pozostáva z tónov santalového dreva, vanilky, ambry a jantáru. Celková aróma Vanisia úchvatne spája ambrové, pudrovité a zmyselné stránky s drevitými a balzamovými aspektmi. Veľmi zvodná, absolútne nezabudnuteľná, bohatá a záhadná, parfémovaná voda Vanisia je majstrovským vonným dielom hodným kráľovien. Creed Vanisia sa hodí na celoročné nosenie cez deň i navečer. Navždy si získa srdce žien, ktoré majú rady bohaté orientálne vône s výrazne zmyselnou stránkou. Svoju nositeľku vždy zahalí do výnimočnej mystickej arómy a podčiarkne jej zvodnosť a sebavedomie. Vyskúšať by ju mala tiež každá dáma, ktorá dokáže oceniť skutočnú kvalitu založenú na mnohoročnej tradícii. Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Okúzľujúci svetlý flakón Vanisia doplňuje elegantná biela škatuľka so zlatými ozdobnými prvkami. Vyskúšajte parfémovanú vodu výnimočnej dynastickej značky so slávnou históriou a zamilujte sa do bohatej, zvodne záhadnej vône, s ktorou sa budete cítiť ako pravá kráľovná. Creed Vanisia - bohatá, zmyselná a mystická vôňa, stvorená ako dôkaz vznešeného štýlu španielskej kráľovnej.

  191,20 €
  Zľava: 19,70 €

 • Acqua dell' Elba Arcipelago Womentoaletná voda pre ženy 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 98 % Kód:  ACE0137

  61,30 €
  Zľava: 5,70 €

 • Juliette Has a Gun Not a Perfumedarčeková sada I.

  Poškodený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód:  JHG1372

  64,70 €
  Zľava: 7,60 €

12 3 4 5 140 Ďalších 15 Nahoru

niveaniche vzorky - doprava zadarmo