Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o vône, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu samotnej vône.

V detaile každej vône nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Vôňa má obsahovo 100% kvalitu a je na ňu poskytovaná plná záruka, s výnimkou uvedených chýb.

celý text skryť text

Máte vybrané

 • Parfémy
 • Špeciálne zľavy

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Vyberte značku

Zobraziť ďalšie …

12 3 218

 • Culti OderosaeParfumovaná voda unisex 100 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  CUL0420

  83,90 €
  Zľava: 11,00 €

 • Aramis Tuscany Per Uomotoaletná voda pre mužov 100 ml

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ARA01363

  Viac informácií

  Pánsky parfém Aramis Tuscany Per Uomo charakterizuje ducha dnešného moderného muža. Nositeľ vône Tuscany Per Uomo má svoj štýl, je odhodlaný, dynamický a vie si poradiť so všetkým. Dokáže žiť v strede rušného veľkomesta, rovnako ako si vychutnávať harmóniu a pokoj v lone prírody. Tento muž je vždy skvelým spoločníkom a úspešným lovcom žien. Počiatok vône Aramis Tuscany Per Uomo patrí sviežim akordom bergamotu, citrónu, opojnej levanduli a čerstvej limetke. Srdce sa skladá z hviezdičiek anízu, intenzívnej rasce, magických kvetov pomarančovníka a tarragonu. Mužný základ vône Aramis dokresľuje čistá koža, čerstvé listy bazalky, fazule Tonka, hebký mach, exotické pačuli, hrejivé santalové drevo a delikátne sladká škorica. Pánska vôňa Aramis Tuscany Per Uomo je výrazom vitality a ozajstnej sebaistoty. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sa perfektne hodí pre všetky príležitosti a na každé ročné obdobie.

  22,40 €
  Zľava: 2,80 €

 • Pineider Classica di MagnoliaParfumovaná voda pre ženy 30 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  PND0236

  51,30 €
  Zľava: 9,20 €

 • Yankee Candle Snowflake Cookiečajová sviečka 12 x 9,8 g

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  YAC04049

  Viac informácií

  Dôležité upozornenieProdukt ukladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Pokiaľ je dĺžka knôtu väčšia ako 5 mm, zastrihnite ho. Uistite sa, že sviečka/vosk je v dostatočnej vzdialenosti od všetkých horľavých materiálov alebo zdrojov tepla (TV, radiátory). Horiacou sviečkou/voskom nepohybujte. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. U osôb, ktoré trpia precitlivenosťou na vône, je nutné výrobok používať s opatrnosťou. PoužitieHoriacu sviečku/vosk nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Medzi horiacimi sviečkami by mal byť voľný priestor najmenej 20 cm. Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Pokiaľ sviečka horí, nenakláňajte ju. Nedovoľte, aby sa plameň dotýkal steny nádoby. Ak je vrstva sviečky nižšia ako 1 cm, uhaste ju a nikdy nedovoľte sviečku dohorieť až do úplného dna. Sviečku uhaste jemným sfúknutím.

  7,80 €
  Zľava: 0,76 €

 • Estée Lauder Amber Mystiqueparfumovaná voda unisex 100 ml

  Poškodený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód:  EST05279

  52,20 €
  Zľava: 6,30 €

 • Avon Elite Gentlemantoaletná voda pre mužov 75 ml

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AVO05661

  7,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Bond No. 9 Uptown Riverside DriveParfumovaná voda pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0810

  125,50 €
  Zľava: 11,80 €

 • Culti Stilearóma difuzér s náplňou 500 ml veľké balenie (Aramara)

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CUL0596

  Viac informácií

  Použitie1. Odskrutkujte uzáver.2. Do fľaše vložte tyčinky a rozložte ich. Tyčinky fungujú ako knôt, ktorý nasáva vôňu a postupne ju uvoľňuje do vzduchu. Silu vône môžete korigovať množstvom tyčiniek v aromadifuzéri.3. Difuzér umiestnite na stabilný povrch, aby nedošlo k nečakanému rozliatiu náplne. Neklaďte na nalakované alebo plastové povrchy. Vôňa vydrží až niekoľko týždňov. Dôležité upozornenieUchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difuzéra dostane na kožu, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí ich niekoľko minút oplachujte vodou. U osôb, ktoré trpia precitlivenosťou na vône, je nutné výrobok používať s opatrnosťou.

  48,90 €
  Zľava: 6,30 €

 • Bentley Bentley for Mendarčeková sada I.

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BTL3004

  27,10 €
  Zľava: 3,10 €

 • Bath & Body Works Men Teakwoodkolinská voda pre mužov 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BBO1033

  25,80 €
  Zľava: 3,10 €

 • Amouage Diaparfumovaná voda pre mužov 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  AMU4341

  134,50 €
  Zľava: 16,10 €

 • Ermenegildo Zegna Uomotoaletná voda pre mužov 100 ml

  Poškodený celofán Obsah výrobku: 100 % Kód:  ERM00255

  25,40 €
  Zľava: 0,40 €

 • Dior Poison Hypnotic Poisondeospray pre ženy 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CHD07582

  33,20 €
  Zľava: 3,90 €

 • Montale Aoud Lagoonparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  MNT03288

  Viac informácií

  Aoud Lagoon je kvetinová drevitá vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Lagoon vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Aoud Lagoon predstavuje osviežujúcu a súčasne delikátne sladkú kombináciu bielych kvetov so vzácnymi drevami a ovocím. Originálna, osviežujúca i jemne sladká parfémovaná voda Montale Aoud Lagoon vezme svojho nositeľa na intímnu olfaktorickú výpravu, ktorá, ako sľubujú zástupcovia značky, vám pomôže objaviť vašu vnútornú silu. Výsledkom je nezameniteľná aróma, ktorej nechýba sviežosť, jemnosť, zmyselnosť, ani dotyk elegancie. Vôňa parfémovanej vody Montale Aoud Lagoon sa v hlave otvára akordmi vôňokvetky (osmanthus) a sicílskej mandarínky. V srdci zavonia gardénia a lotos a základ pozostáva z tónov haitského vetiveru, paraguajského guajakového dreva a machu. Celková aróma, dokonale vyvážene prepájajúca drevité a biele kvetinové stránky s ďalšími kvetinovými, ovocnými a citrusovými aspektmi, je svieža i sladká, jemná i zmyselná a plná jasu v úvode a elegancie v základe. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája Orient so Západom vo vôni predstavujúcej intímnu vonnú výpravu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Aoud Lagoon je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej sviežej stránke sa Aoud Lagoon hodí najmä na teplejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu bielych kvetov a vzácnych driev. Vyskúšať Aoud Lagoon by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Lagoon podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do bledomodrej. Unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Aoud Lagoon - osviežujúca i jemne sladká kvetinovo-drevitá vôňa, pozývajúca na intímnu vonnú výpravu.

  51,00 €
  Zľava: 6,30 €

 • Bond No. 9 Downtown Washington SquareParfumovaná voda unisex 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  BON0828

  84,40 €
  Zľava: 11,80 €

 • Montale Mango MangaParfumovaná voda unisex 50 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  MNT2980

  Viac informácií

  Montale Mango Manga je ovocno-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom manga. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka exotické spojenie vzácnych driev, ovocia a kvetín. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Mango Manga vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Parfémovaná voda Mango Manga predstavuje exotickú slnečnú energiu manga, povznesenú kalábrijskou neroli plnou života a špeciálnym jazmínom (Jasmine Sambac). Kompozícii dodáva sviežosť sladký pomaranč, nádych bohatosti a sladkosti zaisťuje ylang-ylang a exotickosť podčiarkuje luxusný drevitý základ s tónmi vetiveru, cédra, dreva oud a machu. To všetko dohromady vytvára skutočne veľmi originálnu, zaujímavú a netradičnú kompozíciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Mango Manga je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Mango Manga je sladká exotická vôňa evokujúca kúpeľ v slnečných lúčoch. Šťavnatá priateľská aróma, v ktorej sa prekvapivo snúbia ovocné akordy s drevitým podtónom a kúzelným závanom jazmínu, patrí k tým najosobitejším dielam značky. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý vám predloží šťavnaté mango zaliate tropickým slnkom, ale pritom nejde o žiadnu príliš výrazne sladkú či priamočiaro letne-ovocnú vôňu. Parfém Montale Mango Manga sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v lete, keď vykúzli dojem dovolenky v trópoch. Ide o ideálny denný parfém, vďaka tónom v základe je však veľmi dobre nositeľný i večer. Mango Manga si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu manga v ovocných, originálne doplnených kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Mango Manga podčiarknutou krásnou svetlou metalickou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu. Montale Mango Manga - vôňa manga a slnka v značne osobitom vonnom diele.

  49,60 €
  Zľava: 6,30 €

 • Jil Sander Strictly Nighttoaletná voda pre mužov 40 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  JSD1336

  22,70 €
  Zľava: 3,00 €

 • Escentric Molecules Molecule 03toaletná voda unisex 30 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  ECN0626

  42,90 €
  Zľava: 5,50 €

 • Armani Prive Eclat de Jasminparfumovaná voda unisex 100 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 100 % Kód:  GIO5597

  154,20 €
  Zľava: 19,70 €

 • LR Lovingly by Bruce Willisparfumovaná voda pre ženy 50 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  LRA0227

  33,20 €
  Zľava: 4,70 €

 • Lalique Le Parfumtelové mlieko pre ženy 150 ml

  Menej percent obsahu Obsah výrobku: 99 % Kód:  LAL1273

  10,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Bath & Body Works Men Teakwoodkolinská voda pre mužov 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BBO1032

  25,80 €
  Zľava: 3,10 €

 • Royal Copenhagen Royal Copenhagenvoda po holení pre mužov 240 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ROY0081

  13,30 €
  Zľava: 1,60 €

 • Al Haramain Haneenparfém unisex 20 ml

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AHR01322

  19,80 €
  Zľava: 2,40 €

12 3 4 5 218 Zobraziť ďalšie Nahoru

Menu