Objavte 212 VIP MEN

Lahodná, drevitá a pikantná, inšpirovaná tými najexkluzívnejšími večierkami – toaletná voda Carolina Herrera 212 VIP Men predstavuje neodolateľný kokteil namiešaný z vychladenej vodky, mäty a kaviárovej limetky. Vôňa, ktorá je rozpoznateľná aj uprostred tanečného parketu, rovnako ako jej nositeľ. Ženy po ňom túžia, muži ho obdivujú a párty ho potrebuje.

celý text skryť text

O značke Carolina Herrera

„Cítim zodpovednosť k žene dneška – zodpovednosť, aby sa cítila sebaisto, moderne a medzi všetkými ostatnými krásne.“ Slová venezuelskej módnej návrhárky Caroliny Herrery sa odrážajú v ideách značky, ktorej v roku 1980 vdýchla život a prepožičala svoje meno.

Ovplyvnená medzinárodnou kultúrou aj módou vynikala Carolina Herrera výnimočným osobným štýlom od samého začiatku. S podporou Diany Vreeland, legendárnej módnej editorky Vogue, debutovala so svojou kolekciou v newyorskom Metropolitan Club a dočkala sa uznania kritikov. Čoskoro obliekala Jacqueline a Caroline Kennedy, Lauru Bush a neskôr aj Michelle Obamu.

Do sveta vôní značka úspešne prenikla v roku 1988 a predstavila prvý parfém Carolina Herrera. Neskôr verejnosť ohromila najmä kolekcia Carolina Herrera 212, ktorá svojím názvom odkazuje na milovaný Manhattan, alebo parfumovaná voda Carolina Herrera Good Girl. Aj tá, rovnako ako ďalšie vône a celá značka, predstavuje luxus, eleganciu a nadčasovosť.

celý text skryť text

Zoradené od najpredávanejších Podľa ceny

12

12 Zobraziť ďalšie