Bronzer

Najpredávanejšie

Túžite po opálenej pleti aj v chladnejších mesiacoch? S kvalitným bronzerom vykúzlite opálený vzhľad a za chvíľku môžete vyzerať ako po návrate z letnej dovolenky.

Bronzer sa navyše hodí aj na kontúrovanie tváre. Stačí sa držať niekoľkých osvedčených pravidiel.

Aký bronzer si vybrať?

Pokiaľ ste bronzer ešte neskúšali, siahnite po bronzujúcom púdri alebo po bronzových tónovacích perlách. Aplikácia týchto druhov bronzerov je jednoduchá. Stačí použiť štetec na make-up a jemne ním naniesť pod lícne kosti, na spánky, okolo brady a po stranách nosa a postupne pridávať na intenzite. Sypké bronzery ľahko rozmažete dostratena a vyvarujete sa nežiaducemu umelému dojmu. Okrem sypkých bronzerov si môžete zadovážiť aj tekutý bronzer alebo bronzer v tyčinke. Stačí trochu cviku a aj s nimi dokážete vytvoriť prirodzený efekt opálenej pleti.

Čím bronzer nanášať?

Záleží na vašej zručnosti, skúsenostiach a vlastných preferenciách. Ak už máte nanášanie brozera v ruke, môžete ho nanášať napríklad hubkou. V prípade, že s bronzermi začínate, odporúčame využiť veľký štetec, ktorým vytvoríte prirodzený vzhľad. Vyskúšajte napríklad bronzer Catrice alebo bronzujúce púdre L’Oréal Paris alebo NYX Professional Makeup a doprajte si žiarivý a opálený vzhľad!