Iba originálny tovar

Tovar, ktorý u nás môžete zakúpiť obstarávame iba u dodávateľov certifikovaných výrobcami. Táto skutočnosť v podstate znemožňuje, aby vám bol dodaný tovar v zlej kvalite, alebo tovar neoriginálny. Vône, ktoré nájdete v našej ponuke, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch.

Na trhu navyše pôsobíme od roku 2004 a za tú dobu sme obslúžili desiatky tisícok zákazníkov. V prípade, že by sme predávali neoriginálny tovar, táto skutočnosť by už dávno vyšla najavo. V takom prípade by sme boli postihnutí štátnymi inštitúciami a čakal by nás súdny spor s výrobcom.

Ako garancia kvality výrobkov slúžia takisto referencie našich partnerov. Naše výrobky dodávame do niekoľkých kamenných obchodov v Slovenskej republike, spolupracujeme s leteckými spoločnosťami, ktoré predávajú naše výrobky na palubách svojich lietadiel, dodávame vône vydavateľstvám, ktoré ich používajú ako darčeky v súťažiach a podobne.

Prečo máme také nízke ceny?

„Prečo sme takí lacní?“ Bezpochyby jedna z najčastejších otázok našich zákazníkov. Ako je možné, že sú naše ceny často i o 70% nižšie, než v kamenných obchodoch, keď máme rovnakých dodávateľov?

Odpoveď je pomerne jednoduchá. Na rozdiel od kamenných obchodov pracujeme s ďaleko menšími maržami. Navyše nemusíme platiť drahé nájmy v obchodných centrách, na námestiach, v centrách miest a pod. Náklady na nájom i toho najmenšieho obchodu na takých miestach sa šplhá do stoviek tisíc mesačne. K tomu je potrebné pripočítať, že na rozdiel od kamenných obchodov predávame oveľa viac produktov a teda nakupujeme viac od dodávateľov, ktorí nám poskytujú výhodnejšie nákupné ceny.

Za týchto okolností sme schopní ponúknuť ceny, ktoré inde nenájdete.
 

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.