Iba originálny tovar

Tovar, ktorý si u nás môžete zakúpiť, nakupujeme len u overených dodávateľov. To nám zaisťuje dodávky originálneho a kvalitného tovaru. Vône, ktoré nájdete v našej ponuke, sú teda od rovnakých dodávateľov, ktorí dodávajú výrobky do klasických kamenných obchodov.
 
Na trhu navyše pôsobíme od roku 2004 a za tú dobu sme obslúžili desiatky tisíc zákazníkov. Celú dobu predávame len originálny tovar. Opačné jednanie je v príkrom rozpore s naším etickým kódexom. Dlhodobosť nášho pôsobenia spojená s naším neustálym rastom je dôkazom vysokej kvality našich služieb a predávaného tovaru.
 

Ako garancia kvality výrobkov slúžia takisto referencie našich partnerov. Naše výrobky dodávame do niekoľkých kamenných obchodov v Slovenskej republike, spolupracujeme s leteckými spoločnosťami, ktoré predávajú naše výrobky na palubách svojich lietadiel, dodávame vône vydavateľstvám, ktoré ich používajú ako darčeky v súťažiach a podobne.

Prečo máme také nízke ceny?

„Prečo sme takí lacní?“ Bezpochyby jedna z najčastejších otázok našich zákazníkov. Ako je možné, že sú naše ceny často i o 70% nižšie, než v kamenných obchodoch, keď máme rovnakých dodávateľov?

Odpoveď je pomerne jednoduchá. Na rozdiel od kamenných obchodov pracujeme s ďaleko menšími maržami. Navyše nemusíme platiť drahé nájmy v obchodných centrách, na námestiach, v centrách miest a pod. Náklady na nájom i toho najmenšieho obchodu na takých miestach sa šplhá do stoviek tisíc mesačne. K tomu je potrebné pripočítať, že na rozdiel od kamenných obchodov predávame oveľa viac produktov a teda nakupujeme viac od dodávateľov, ktorí nám poskytujú výhodnejšie nákupné ceny.

Za týchto okolností sme schopní ponúknuť ceny, ktoré inde nenájdete.
 

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.
Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.