Prejsť na hlavný obsah

Iba originálny tovar

Už 17 rokov sa snažíme robiť Európu krajšou. Všetkých našich 16 miliónov spokojných zákazníkov je pre nás dôkazom, že naša cesta je správna. Súčasne je to aj veľký záväzok. Záväzok vyberať tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty, doručovať ich v čo najkratšom čase, robiť z nákupu zážitok, mať tie najvýhodnejšie ponuky, neustále sa zlepšovať a byť dobrým a spoľahlivým partnerom. A predovšetkým záväzok pokračovať spoločne v ceste na ktorej robíme krásu dostupnejšou. Pri každej príležitosti. Kdekoľvek na svete.

Originalita našich produktov s tým ide ruka v ruke. Jednoducho by sme si nedovolili predávať zákazníkom iné ako originálne produkty. Nezabúdame na to, že práve vďaka zákazníkom sme tam, kde sme. Pravidelne získavame ocenenie ShopRoku, už niekoľko rokov po sebe sme sa stali absolútnym víťazom v kategórii Cena kvality. Sme tiež certifikovaným členom asociácie APEK.

Chcete vedieť viac o kvalite a originalite našich parfémov a kozmetiky? Alebo ste iba zvedaví na zákulisie Notina? Sledujte rozhovory s našimi partnermi Coty a L'Oréal v projekte Na rovinu.

Naša misia je robiť krásu dostupnejšou

Spomínate si na časy, kedy televízia aj chladničky boli drahšie v kamenných predajniach ako na internete? Pretože všetko bolo odbavované efektívnejšie z jedného miesta, internetové obchody si mohli dovoliť ponúkať nižšie ceny. Dnes už je ponuka elektroniky v podstate rovnaká. Nie v elektre, ale vo svete krásy sme, a vždy sme boli, priekopníkmi tých najlepších ponúk my.

Vďaka vlastnému logistickému centru, skladovaniu, distribúcii, systémom aj technológiám dokážeme zákazníkom ponúknuť to najlepšie. Ťažíme aj z toho, že e-commerce nepozná hranice. Pretože pôsobíme v 24 krajinách, dokážeme vyjednávať tie najvýhodnejšie ponuky po celej Európe a robiť tak krásu dostupnejšou.

Vážime si vašu dôveru. Preto ručíme za originalitu produktov, ktoré u nás nájdete. Ak máte akékoľvek pochybnosti o kvalite produktov, zastavte sa v jednej z našich predajní, kde si môžete produkty, ktoré vám padli do oka, vyskúšať doslova na vlastnej koži.

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.
Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.